مرکز Preps “اصلاح تصویر” ورزش برای بلانت انتقاد بیش از مهاجران

دولت در تلاش برای متقاعد کردن مهاجران به ماندن قرار داده و به اطمینان اجتماعی فاصله.

دهلی نو:

مرکز راه اندازی خواهد شد یک تصویر “اصلاح” ورزش برای مقابله با آنچه که دیده می شود به عنوان انجام نمی دهد به اندازه کافی برای کمک به رشته و گرسنه کارگران مهاجر در میان این مستند لازم توسط coronavirus همه گیر منابع گفته اند.

این مرکز به احتمال زیاد برای راه اندازی “اصلاح تصویر” ورزش در جشن نارندرا نخست وزیر اتمام یک سال پس از حزب بی جی پی برنده انتخابات عمومی برای دومین دوره پنج ساله در سال 2019.

“دولت در حال تدوین مختلف بخشی از دستاوردهای… جزوه توزیع خواهد شد به کشتزارهای دستاوردهای. دستاوردهای همه وزارتخانه ها باید به خصوص برجسته کردن تلاش ها به نفع فقرا و زنان و کشاورزان و جوانان گفت: دولت منبع که خواسته نمی شود به نام.

این جزوه شامل آنچه در این مرکز انجام می شود برای مردم به خصوص مهاجران خواهد بود کثیرالانتشار منبع افزود عظیم تبلیغات انتخاباتی خواهد بود که نکتۀ اصلی کل ورزش است.

این مودی دولت به طور فزاینده ای مورد حمله قرار می آیند از مخالفان پس از رشته مهاجران شروع به راه رفتن خود به خود صدها کیلومتر در میان این مستند به عنوان حمل و نقل ممنوع است. بسیاری از آنها درگذشت و در مسیر به روستاهای خود. تا همین اواخر دولت شده بود سخت و تلاش برای متقاعد کردن مهاجران به ماندن قرار داده و به اطمینان اجتماعی فاصله و شامل گسترش coronavirus; اما در حال حاضر این مرکز در حال اجرا است “Shramik” قطار ویژه در توافق با ایالات متحده را به رشته مهاجران صفحه اصلی.

کارگران مهاجر می گویند که آنها باید اجرا از ملزومات و بودن در خانه در این زمان بحران به آنها احساس امنیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im