طراح مشهور Jason Wu فقط راه اندازی یک مجموعه گل که جشن عشق خود را از طراحی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نه تنها می تواند یک دسته گل از شکوفه را طراوت و چالاکی به یک فضا وجود دارد اما مطالعات که در حمایت از گل می تواند افزایش سلامت جسمی و روانی. و Jason Wu جدید گل مجموعه طراحی-رو به جلو راه برای آوردن مزایای ترتیبات گل به خانه خود را.

این طراح مشهور فقط راه اندازی اولین گل خط با شماره) 1-800-Flowers, معرفی پنج جدید دسته گل به جهان است. این همکاری منحصر به فرد ویترین بهار شکوفه هستند که مرتب به منعکس وو امضا طراحی زیبایی از “زنانگی و پیچیدگی” با توجه به Q&A.

“من در واقع رشد در اطراف گل (پدر من یک باغبان مشتاق), و من تا به حال یک عشق عمیق برای آنها همیشه از” او گفت:. “به عنوان یک طراح و گل در آمده اند به بازی نقش مهمی در آماده به سایش مجموعه شده اند و برجسته برجسته در من نشان می دهد.”

هر دسته گل منحصر به فرد از یکدیگر و در عین حال متصل از طریق ترکیبی از رنگ ها و شکوفه های. به “ابریشمی گل” دسته گل ترکیبی از صورتی و قرمز گل رز و زنبق مخلوط با سبزی در حالی که “پیراهنی سبز” بر روی گل رز سفید و گل نیلوفر با کوچکتر بنفش شکوفه های مخلوط در. “وحشی آبشار” زرد رنگ گل رز و گل آفتابگردان با بالا میآید از رنگ های اضافی و “آبرنگ ابریشمی” آرایش صورتی و رز زرد و زنبق. در نهایت “مرکبات له” است آنچه در آن مانند تلفن های موبایل با انفجار از زرد و نارنجی و صورتی گل.

پاداش اضافی: تمام مقدمات با یک کد QR است که به شما پشت صحنه محتوای منحصر به فرد از وو. بنابراین اگر شما همیشه می خواستم برای دیدن پشت صحنه فیلم جدید خود را در هفته مد نیویورک نشان می دهد در اینجا شانس خود را است.

برای جزئیات بیشتر بر روی هر یک از دسته گل و این مجموعه بزرگ بازدید از صفحه فرود در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im