بزرگ با تکنولوژی تحویل فوران چاه نفت درآمد اما آتی سهام به سختی بالاتر

آتی سهام به سختی بالاتر اوایل جمعه حتی پس از برخی از بزرگترین شرکت های فن آوری و رهبران بازار — Facebook, آماز

توسط ELEMENTORSITE در 10 مرداد 1399

آتی سهام به سختی بالاتر اوایل جمعه حتی پس از برخی از بزرگترین شرکت های فن آوری و رهبران بازار — Facebook, آمازون, الفبا و اپل — گزارش بهتر از حد انتظار در سه ماهه نتایج.

میانگین صنعتی داو جونز آتی افزایش یافت و تنها 23 امتیاز و یا 0.09%. حرکت ضمنی باز دست آوردن حدود 32 امتیاز. S&P 500 آتی اضافه شده فقط 0.1 ٪ است. Nasdaq-100, آینده, پیگیری tech-سنگین شاخص رشدی 0.8%.

وجود دارد چند ممکن است دلایل ضعف با وجود خوب و بزرگ با تکنولوژی يافتهها:

  • اورژانس مزایای بیکاری به منقضی جمعه و کنگره و کاخ سفید هنوز هم به نظر می رسد دور از هم در یک توافق است.
  • سهام مربوط به یک بهبود اقتصادی مانند بانک ها و خرده فروشان پایین تر در premarket معاملات روز جمعه به عنوان سرمایه گذاران سنجش بزرگترین فصلی تولید ناخالص داخلی انقباض در ضبط و مداوم ضعیف کار رشد. بانک مرکزی امریکا و Home Depot کمتر بود در premarket تجارت.
  • وجود دارد می تواند یک اصطلاح فروش-سپس-اخبار اثر که در آن در حال حاضر که شرکت های فن آوری تحویل داده اند نتایج قوی برای برگشت بازار خود را پیشرو در اجرای.

ارزش سهام اپل به دست آورد 6 درصد در premarket تجارت.این شرکت در گزارش سه ماهه blowout با فروش کلی گسترش 11٪. اپل همچنین اعلام کرد 4-برای-1 سهام تقسیم می شود.

"درآمد اپل گزارش نفس گیر بود گفت:" اندرو اسمیت مدیر ارشد سرمایه گذاری استراتژیست دلوس سرمایه مشاوران. "دو رقمی رشد درآمد در طول سه ماهه که دیدم بیشتر از اقتصاد ایالات متحده shutdown قابل توجه است. این درآمد گزارش نشان می دهد که اپل شلیک در تمام سیلندر. سهام اپل با عبور نمادین 400 دلار به اشتراک گذاری آستانه در بعد از ساعات معاملات همچنان در حال افزایش چهار-برای یک سهام تقسیم شد که شکر و تخم مرغ در کیک برای سرمایه گذاران است."

آمازون در ضمن معامله 5.4 درصد بالاتر به عنوان شرکت دیدم خود را به موشک وار رفتن فروش در طول coronavirus بیماری همه گیر. Facebook سهام بسیج بیش از 6 درصد در premarket تجارت به عنوان رسانه های اجتماعی غول ارسال شده رشد درآمد حاصل از 11 درصد حتی در میان coronavirus رکود همه گیر. این شرکت نیز صادر شده قوی تر از حد انتظار راهنمایی فروش برای سه ماهه جاری.

گوگل-پدر و مادر الفبا نیز ارسال شده بهتر از نتایج مورد انتظار. سهام عملکرد بود خاموش نسبت به دیگر تکنولوژی نام به عنوان شرکت را به طور کلی کاهش درآمد در تاریخ آن است. درآمد برای Google Cloud نیز درست در زیر تحلیلگر انتظارات.

"اعداد شگفت انگیز بود نسبت به انتظارات" گفت: پیتر Boockvar مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در Bleakley گروه مشاوره. "خواهیم دید که پس از کنفرانس تلفنی چه بوده است قیمت در داخل و چه چیزی نیست."

الفبای سهام منعکس بین سود و زیان گذشته کاهش 0.7%.

در مجموع چهار سهام شد تا برای اضافه کردن حدود 200 میلیارد دلار برای کل بازار کلاه آوردن آن به بیش از $5 تریلیون.

فناوری بزرگ بوده است بی باک در وال استریت این سال است. آمازون و اپل هستند تا 65 درصد و 31 درصد در سال 2020 است. Facebook و الفبای افزایش یافته است بیش از 14 درصد بیش از مدت زمان که. این Invesco QQQ اعتماد که آهنگ tech-سنگین Nasdaq-100 بود تا حدود 1.8 درصد در premarket تجارت تنظیم برای اضافه کردن به آن 22 درصد افزایش این سال است. در ضمن S&P 500 مسطح است.

شاخص Dow و S&P 500 در هر دو کاهش یافت و در روز پنج شنبه. داو کاهش یافته است بیش از 200 نقطه و شاخص S&P 500 به پایان رسید روز پایین 0.4%. تولید ناخالص داخلی ایالات متحده قراردادی با 32.9 درصد در طول سه ماهه دوم بیش از یک رکورد قطره از اواسط سال 1921.

— CNBC پتی Domm کمک به این گزارش.

اشتراک CNBC PRO برای بینش منحصر به فرد و تجزیه و تحلیل و کسب و کار روز برنامه نویسی از سراسر جهان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب