نفت خرد شدن دوباره با یک قرارداد آتی پایین 90 درصد به رکورد پایین کمتر از $2

آمریکا قیمت نفت سقوط به پایین ترین سطح خود در تاریخ به عنوان معامله گران همچنان به اخم بیش از یک رکود در تقاضا

توسط ELEMENTORSITE در 1 اردیبهشت 1399

آمریکا قیمت نفت سقوط به پایین ترین سطح خود در تاریخ به عنوان معامله گران همچنان به اخم بیش از یک رکود در تقاضا به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. قیمت نزدیکترین آتی نفت قرارداد منقضی می شود که سه شنبه بود که سخت ترین ضربه جدا شدن از بعد از ماه آتی قرارداد با افت بیش از 90% است. این نشان می دهد که برخی بر این باورند وجود دارد می تواند بازیابی بعد از آن در سال.

وست تگزاس اینترمدیت برای ماه مه تحویل چهار 92% و یا $16.76 به $1.38 در هر بشکه پایین ترین سطح خود در تاریخ ثبت شده. در ضمن بین المللی محک, قیمت نفت خام برنت که در حال حاضر نورد به ماه ژوئن قرارداد معامله 6.2 درصد کاهش در $26.35 در هر بشکه رسید. در ماه ژوئن قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت قرارداد منقضی می شود که در مارس 19, کاهش یافت و در حدود 10 ٪ به $22.54 در هر بشکه رسید. جولای قرارداد شد و در حدود 5% پایین تر در 28 دلار در هر بشکه رسید.

قسمت جلوی آتی نفت 'منحنی' است که این قرارداد ممکن است که منقضی می شود در روز سه شنبه شد و ضربه سخت از آن امر به سوخت است که مجموعه ای تحویل داده می شود در حالی که بسیاری از کشور باقی می ماند در مستند با تشکر از coronavirus. کمی وجود دارد تقاضا برای بنزین از پالایشگاه و مخازن ذخیره سازی در آمریکا در حال نزدیک شدن به محدودیت های خود را.

گسترش بین آوریل و ژوئن قرارداد — شناخته شده به عنوان جبهه ماه و ماه دوم — در حال حاضر وسیع ترین در تاریخ, با توجه به KKM مالی جف Kilburg. "این یک پدیده است که به علت انقضای مقابل ماه قرارداد همراه با تاریخی شیرجه رفتن در نفت خام او گفت:" در ایمیل.

"هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از نفت خام در آب در حال حاضر که در حال رفتن به پالایشگاه است که به آن نیاز نیست" Helima باغچه جهانی سر از کالاها استراتژی سرمایه RBC روز دوشنبه گفت که در CNBC "Squawk Box". "در حال حاضر ما نمی بینیم هر کوتاه مدت برای کمک به این بازار نفت ... ما باقی می ماند واقعا نگران چشم انداز نفت در کوتاه مدت," او اضافه شده است.

Coronavirus همه گیر است و ضربه شدید به فعالیت های اقتصادی در سراسر جهان و sapped تقاضا برای نفت است. در حالی که اوپک و نفت متحدان نهایی یک توافق تاریخی در اوایل این ماه به قطع تولید 9.7 میلیون بشکه در روز آغاز مارس 1, بسیاری استدلال می کنند که آن را هنوز هم نمی خواهد به اندازه کافی برای مقابله با سقوط در تقاضا.

آژانس بین المللی انرژی مثلا هشدار داد در آن از نزدیک به تماشای گزارش ماهانه که تقاضا در ماه آوریل می تواند به 29 میلیون بشکه در روز کمتر از یک سال پیش طی یک سطح دیده می شود در سال 1995.

"مشکل واقعی جهانی عرضه و تقاضا تعادل را آغاز کرده است واقعا آشکار خود را در قیمت" Rystad انرژی از بازار نفت Bjornar Tonhaugen گفت CNBC در ایمیل. "به عنوان تولید همچنان نسبتا صدمه ندیده انبارها در حال پر کردن روز به روز."

قرارداد انقضا

ANZ دانیل Hynes گفت CNBC "Squawk Box" در روز دوشنبه که یکی از دلایل "کریتر" در آمریکا قیمت های نفت خام است قریب الوقوع انقضای ممکن است قرارداد آتی در روز سه شنبه. مقابل ماه قرارداد آتی به طور معمول همگرا با قیمت نقطه به عنوان آنها در نزدیکی انقضای.

"وجود خواهد داشت معامله گران در بازار که فقط می خواهید به تجارت کاغذ به طوری که آنها را بیش از رول به آینده قرارداد آتی. که به معنی فروش ممکن است در قرارداد و خرید ژوئن" Hynes که ارشد استراتژیست کالا در ANZ گفت CNBC در یک ایمیل پیگیری ارز.

"اما وجود دارد نیز معامله گران که در حال خرید برای مشتریان که تجارت فیزیکی است. به طوری که آنها نگه قرارداد به اتمام و تحویل نفت خام" و یا قبول خام اگر آنها در طرف دیگر از تجارت, او گفت:.

این دلیل می تواند وجود دارد تندتر سقوط در ماه مه قرارداد آتی در مقایسه با ماه ژوئن قرارداد. نقطه قیمت ها "به خصوص ضعیف" در این لحظه Hynes گفت: با توجه به ترکیبی از "سقوط در تقاضا و متعاقب آن عدم ذخیره سازی."

در یک بازار نرمال گسترش بین قیمت نقدی و یک ماه جلو قرارداد آتی "ممکن است تنها حدود 40-50 سنت در هر (بشکه)" او گفت:. "در حال حاضر از آن شده است به عنوان بالا به عنوان $8-10 (در هر بشکه)."

Hynes گفت که قیمت به احتمال زیاد به "باقی می ماند تحت فشار" در طول ماه آینده و یا تا.

با تقاضا در نزدیکی-فلج نفت و مخازن سوخت در سراسر جهان در حال نزدیک شدن به پر — وسرد شواهد جهانی تقاضا و عملکرد "دیرکرد" ساختار بازار معاملات آتی که در آن قرارداد برای بعد از تحویل تجارت در حق بیمه به جلو-در ماه است.

که منجر به یک فاصله توسط معامله گران به اجاره شناور و یا خشکی ذخیره سازی در یک پیشنهاد به فروش سوخت برای سود زمانی که قیمت دوباره بجای اول برگشتن.

جهانی نفت ذخیره سازی شده است "به سرعت در حال پر کردن – بیش از 70 درصد و نزدیک شدن به عامل max" استیو Puckett اجرایی رئیس TRI-ZEN بین المللی, انرژی, مشاوره, CNBC گفت در اوایل این ماه.

— CNBC روپیه Jegarajah کمک به این گزارش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن