در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد انتقالی طراحی

در حالی که طراحی سنتی می تواند گاهی اوقات احساس می پریم و محافظه کار و طراحی مدرن می تواند تکیه بیش از حد به ش

توسط ELEMENTORSITE در 8 تیر 1399

در حالی که طراحی سنتی می تواند گاهی اوقات احساس می پریم و محافظه کار و طراحی مدرن می تواند تکیه بیش از حد به شدت در براق و کارآمد نگاه انتقالی نمونه طراحی عناصر از هر زیبایی به شکل یک اندازه و کلاسیک و تازه احساس می کنم. فکر می کنم انتقالی طراحی به عنوان داشتن بهترین از هر دو جهان. "در هسته خود انتقالی که ممکن است برای اندازه گیری تعادل از ویژگی های مختلف سنتی و مدرن طراحی, می گوید:" رنه ms virtual academy, co-founder از پارک & بلوط طراحی داخلی. "این ترکیب منحنی با خطوط راست آن را با روح و جلا و آن را بافت اما نه به هم ریخته."

در یک انتقالی داخلی, شما می توانید پیدا کردن یک, کلاسیک, عمیق مبل زوج با یک مطلب mod گرافیک پرتاب بالش ویکتوریا الهام گرفته از لوستر آویز سقفی و خاموش سفید کتانی پرده فریم, ویندوز, وام لهستانی و پایان به صحنه است. اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر به فضاهای انتقالی از چیدن تصادفی عناصر از دو فوق سبک و متفکر سرپرستی رویکرد به تزئینات در هسته هر خوبی طراحی شده انتقالی فضا.

انتقالی سبک تعریف

انتقالی سبک است راه حل ایده آل برای کسی که نمی تعریف سبک خود را یک راه یا دیگری بین کلاسیک و معاصر سبک می گوید Decorist طراح ونسا Yufe از VY طرح است. به جای وجود یک انتقال بدون درز بین این دو زیبایی شناسی و هنگامی که تعادل درستی اجرا شده و نتیجه این است که معمولا تصفیه شده و در عین حال گاه به گاه نزدیک داخلی. در اینجا چند راه آسان به نقطه انتقالی سبک IRL:

انتقالی سبک نسبتا جدید علاوه بر طراحی جهان با ریشه های خود را ردیابی بازگشت به 1950s و پست مدرنیسم عصر که به سرعت گرفت. خستگی از استارک کارآمد عناصر مدرنیسم و پست مدرنیسم منجر به تصویب cozier قطعات یادآور سبک سنتی که همواره عروسی راحتی با ظرافت است. "فکر می کنم از ریشه کلمه 'حمل و نقل' به عنوان چیزی سفر بین دو مقصد می گوید:" طراح ویکتوریا بی احترامی صحبت کردن از چشم انداز پناه استودیو. "کسانی هستند که دنیای سنتی و مدرن, طراحی با انتقالی به عنوان یک میانه است که ترکیبی از عناصر از هر دو."

انتقالی طراحی شده است که تغییرات در طول زمان به طور معمول شامل لمس سبک معاصر است که به طور مداوم در حال تحول به عنوان به خوبی. به عنوان یک نتیجه, زیبایی شناسی می تواند احساس می کنید در حال حاضر بیشتر از یکپارچهسازی با سیستمعامل تغییر را به عنوان روند فعلی را انجام دهد در حالی که همه یکپارچه ترکیب عناصر کلاسیک از طراحی. وقتی که می آید به انتقالی طراحی در حال حاضر به عنوان مثال فکر می کنم از کالیفرنیا-پرنیان سرد شده است که به تازگی محبوبیت توسط طراحان مانند Amber Lewis کهربا داخلی که در آن سنتی و معاصر فیوز در یک زحمت راه شیک و یا علامت های تجاری مانند سفال انبار و جعبه و بشکه که تجسم ماهیت این سبک.

امروز انتقالی طراحی همچنان به عنوان یک سبک است که ساخته شده در هنر تعادل بین راحتی و پیچیده است. برای دریافت این نگاه در خانه خود را "یک راه واقعا آسان است برای شروع با یک قطعه است که شما ممکن است در حال حاضر" نشان می دهد Yufe. "برای مثال موروثی هنر و یا قطعه ای از مبلمان است که تصویب شده است به شما." قابل توجه است که تعادل بین گذشته و حال است که کلید برای تسلط بر این سبک.

انتقالی در مقابل سنتی

همانطور که در بالا سبک سنتی بخش عمده ای از انتقالی طراحی. در حالی که سابق تمایل به استفاده از این رسمی تر عناصر موجود در قرن 18 و 19 مانند کلاسیک هنر wainscoting و مبلمان عتیقه می گوید Yufe دومی ترکیب آنها را با معاصر قطعات است که در نتیجه یک لایه بی انتها نگاه کنید.

در پس از اتمام مقابل سبک سنتی تمایل به ویژگی های ترکیبی از چوب ماهون جنگل غنی بلوز قرمز و سنگین پارچه ابریشمی گل برجسته می گوید: طراح Ariene C. Bethea از اتاق پانسمان داخلی استودیو در حالی که انتقالی معرفی ترکیبی از جنگل های سبک تر و نرم بلوز و سفیده و در مقیاس بزرگتر بیشتر الگوهای معاصر و پارچه.

انتقالی در مقابل معاصر

تفاوت بین این دو سبک را می توان باریک و ظریف است. انتقالی طراحی ترکیبی از سنتی و مدرن است که با توجه به آن زمان محبوبیت باعث می شود آن را یک سبک معاصر است. فعلا این دو را می توان یکی در همان در حالی که در یک دهه معاصر را مستلزم یک نگاه کاملا متفاوت که در آن انتقالی باقی خواهد ماند و فقط به عنوان آن است.

بسیار شبیه به طراحی سنتی و مدرن است که چه چیزی باعث می شود تا دیگر نیمی از یک طرح انتقالی. آن چه تعادل عناصر کلاسیک, کمک به طلیعه چیزی بودن در یک فضای به قرن 21 است. عناصر مینیمالیسم همیشه در حال حاضر کم اهمیت جلوه دادن grand تزئینات کلاسیک طراحی از طریق کمتر تزئینی لهجه و کمتر رسمی پس از اتمام.

سنتی و مدرن اساسا قطبی متضاد—به عنوان بالا کنتراست به عنوان آن می شود. و در عین حال این دو را برای بی عیب و نقص جفت شدن در انتقالی طراحی و مکمل یکدیگر با استعداد. "این ممکن است به نظر می رسد دشوار است برای رسیدن به یک منسجم نگاه هنگامی که مخلوط کردن چنین مخالفت سبک اما یکی از عناصر اصلی این سبک طراحی است که آن را به نگاه گردیده می گوید:" Yufe.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب