بایدن بزرگ رهبری در پای صندوق های رای می تواند تا حدودی پشت بازار را رها و ممکن است منجر به ضعف

بسیاری از تحلیلگران وال استریت در حال هشدار به مشتریان خود که بایدن در انتخابات ریاست جمهوری نمی شود خوب برای بازار سهام است. معاون سابق رئیس جمهور و presumptive دموکراتیک نامزد متعهد شده است به رول جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضا کاهش مالیات قانون است که افزایش سود شرکت و در صورت وجود موج آبی در ماه نوامبر دموکرات ها قادر خواهد بود به تصویب عمده تغییرات اقتصادی که ممکن است بیشتر تحت تاثیر بازار در انتظار سرمایه گذاران می ترسند.

بایدن پیش با 14 امتیاز در یک نظرسنجی از نیویورک تایمز و سینا دانشکده garnering 50 درصد آرا در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن 36%.

این باعث شده است که برخی از خود بپرسید که آیا بایدن پرش در پای صندوق های رای است که در پشت سهام های اخیر تلاطم.

در ژوئن 8, S&P 500 به طور خلاصه تبدیل مثبت به پاک کردن آن coronavirus ناشی از ضرر و زیان و ضربه زدن به بالاترین سطح خود از مارس 25. اما پس از آن سرمایه گذار شور و شوق سرد است و این شاخص کاهش یافته است 5 درصد است.

“این برای من یک بایدن حرکت” جیم کرامر گفت: در CNBC “نتیجهی گزارش” را به عنوان در بازار به فروش می رسد. “زمانی که من در سراسر هیئت مدیره به فروش امروز که بایدن … او برای تلفن های موبایل مانند دیگر رئیس جمهور است که شما دریافت کنید که مطلوب نیست به سرمایه است. در صورتی که من می خواهم به کمی پول نقد است.”

بازارهای سرمایه RBC به تازگی در نظر سنجی مشتریان خود و نشان داد که اکثریت پاسخ دهندگان همچنان به این باور است که مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد صعودی خواهد بود و یا بسیار صعودی برای سهام. و 60 ٪ گفت که بایدن در کاخ سفید خواهد بود ریزشی و یا بسیار نزولی برای سهام یک جهش قابل توجهی از 24 درصد از پاسخ دهندگان که برگزار می شود که مشاهده در ماه دسامبر.

انتخابات آینده نیز نگران پاسخ دهندگان بسیاری در مورد آینده اقتصادی. گروه 73% اشاره به انتخابات و پس از موج دوم Covid-19 موارد و موج دوم اخراج در 68% و 63% بود.

اما انتخابات آینده نگر است که به احتمال زیاد فقط یکی از عناصر مختلف ایجاد اضطراب در میان سرمایه گذاران. Covid-19 نفر در حال حاضر افزایش دوباره در آمریکا و نرخ بیکاری همچنان بالا است. عدم اطمینان همچنان بیش از ایالات متحده-چین قرارداد های تجاری. سرمایه گذاران نیز در نظر گرفتن سود در برخی از معاملات برنده. در ماه مارس شاخص S&P کاهش یافته است 30 ٪ در طول فقط در 22 روز — سریعترین کاهش آن قدر در تاریخ ثبت شده — اما بهبودی پس نیز بوده است سویفت. معیار شاخص به دست آورده تقریبا 40 درصد از آن 23 مارس کم است. برخی از در حال حاضر فکر می کنم آن است که یک زمان خوب به قفل در سود.

هنوز ماه نوامبر انتخابات همچنان ناشناخته بزرگ در بازار است و بدون شک موثر بر آن خرده سرمایه گذاران, مدیران و سرمایه گذاران نهادی به طور یکسان خود را ارسال دلار است.

“این سخت است به یاد داشته باشید یک انتخابات صورت گرفته در ایالات متحده در طول این زمان نامشخص,” Evercore ISI موجز خلاصه در اخیر توجه داشته باشید به مشتریان.

بازار تحت بایدن در انتخابات ریاست جمهوری

خیابان ارشد نگرانی بیش از یک بایدن در انتخابات ریاست جمهوری است چه presumptive نامزد مالیاتی طرح مفهومی برای شرکت های بزرگ امریکا است.

معاون سابق رئیس جمهور گفت: او را در بالا بردن نرخ مالیات شرکت به 28 درصد در نتیجه عقب مغلوب ساختن پیشی جستن مشخصه 2017 اصلاحات مالیاتی بسته است که به سوخت سود در سال های اخیر است. باید این را از تابه خارج گلدمن ساکس گفت که آن 2021 سود هر سهم پیش بینی برای شاخص S&P 500 خواهد سقوط از $170 $150. این شرکت اضافه شده که در مجموع عقبگرد خطرات به سودآوری شرکت و سود سهام.

“ما اعتقاد داریم بسیاری از سرمایه گذاران فکر می کنم سهام بازار خواهد قیمت ها در تخریب, در, شرکت, اعتماد به نفس از یک دموکرات کنترل دولت اول و مشاهده خواهد هر وانت در تقاضای کل به عنوان چیزی برای ثابت شود در حالی که یک جمهوری خواه رفت و برگشت خواهد بود به عنوان به احتمال زیاد به ادامه در حال حاضر سیاست های مالیاتی و کسری هزینه های روند” اضافه مورگان استنلی.

از سوی دیگر کردیت سوئیس گفت که نرخ مالیات بالاتر خواهد بود یک باد مخالف اما نه یک مانع با تشکر از دیگر سیاست های دموکراتیک که “باقی می ماند حمایتی برای اقتصاد است.”

بایدن قرار دادند شرکت به حالت تعلیق buybacks — کلید راننده به اشتراک گذاری تقدیر — برای حداقل یک سال به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر ، او می خواهد آنها را به سرمایه گذاری در خود سهام اما در صرفه جویی در شغل و ارتقای توسعه اقتصادی.

به ناچار از وجود یک عنصر عدم اطمینان را احاطه کرده است که انتقال از یک دولت به آینده و بازار سهام را دوست ندارد ناشناختهها.

به دنبال در اطلاعات قصد بازگشت به سال 1951 بانک آمریکا دریافتند که زمانی که کاخ سفید بدبختانه از جمهوریخواهان به دموکرات S&P 500 underperformed زیر بیش از سه ماه در مقایسه با هنگامی که یک جمهوری خواه جایگزین یک دموکرات در دفتر بیضی. این شرکت همچنین نشان داد که بازار سهام به طور کلی بهتر انجام می دهد هنگامی که یک وقت است که دوباره انتخاب شود.

فقط دنبال سیاسی آمار نیست البته کل داستان. بازار سهام نیز رانده بلند مدت روند بازار و تصمیم گیری های سیاست های فدرال رزرو.

مغلوب ساختن پیشی جستن همواره برجسته بازار سهام عملکرد تحت ریاست او. با بازار انجام می دهند کمتر به خوبی در حال حاضر نسبت به قبل از آن در دوره او در حال حاضر با این استدلال که او بهترین است مجهز به بازسازی اقتصاد است.

“من ساخته شده است بزرگترین اقتصاد — با همه افرادی که به من کمک کرد و همه مردم در این کشور ما ساخته شده است بزرگترین اقتصاد جهان تا به حال دیده می شود. و ما در حال رفتن به آن را دوباره. و آن را نمی شود که به مدت طولانی. خوب?” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در 27 آوریل.

ترس یک موج آبی?

به عنوان بایدن افزایش یافته است در انتخابات بیشتر و بیشتر تحلیلگران فکر می کنم که حزب دموکرات در بزرگ بهره مند از قدرت خود را.

“به عنوان جو بایدن سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در ملی و میدان نبرد رای گیری اتحاد گسترده تر شد چند سنا نژادها نزدیک تر است. ما در حال تغییر ما تماس بگیرید و در حال حاضر پیش بینی دموکرات ها را به سنا” مشاوره مالی شرکت Signum جهانی مشاوران گفت: در روز سه شنبه.

بایدن دیده است کمک های مبارزات انتخاباتی افزایش پس از کشتن جورج فلوید در دست مینیاپولیس افسران پلیس. در همان زمان مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهی غوطه ور در میان ادامه انتقاد بر دولت را از دست داده و همه گیر.

“شرکت کنندگان در نظرسنجی همچنان به فکر می کنم دموکراتیک رفت و برگشت خواهد بود یک رویداد منفی برای بازار سهام اما دیدن سنا که بسته شده بین جمهوری خواهان و دموکرات ها به عنوان یک خنثی رویداد برای بازار سهام” RBC موجود در آن بررسی شده است.

اما مورگان استنلی اشاره کرد که در حالی که ممکن است وجود دارد برخی از کوتاه مدت منصه زیر آبی موج متحد دولت می تواند در نهایت “باز کردن معنی فرصت برای سرمایه گذاران است.”

– CNBC مایکل شکوفه جان, هاردکور, کون بزرگ, Nate Rattner و برایان شوارتز کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im