بایدن می گوید اهداکنندگان: من قصد دارم به خلاص شدن از شر بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات و بسیاری از شما ممکن است که

دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن صحبت می کند در طول یک بایدن کمپین رویداد در یک مرکز تفریحی در, Lancaster, پنسیلوانیا, ایالات متحده 25 ژوئن سال 2020 است.

علامت Makela | ایسنا

Presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن گفت: اهدا کنندگان بالقوه به مبارزات انتخاباتی خود که دولت او خواهد شد بسیاری از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن multitrillion دلار کاهش مالیات – حتی اگر “بسیاری از شما ممکن است شبیه به آن.”

بایدن هشدار به حامیان آمد به عنوان نامزد گذاشته بلند پروازانه مجموعه ای از اهداف سیاست طی مجازی کمپین جمع آوری کمک در روز دوشنبه.

این رویداد مطرح شده حداقل $2 میلیون CNBC گزارش شده است.

بایدن است که تا حد زیادی اجتناب فرد کمپین حوادث در طول بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: بهبود از بحران بهداشت و درمان می تواند در حال حاضر یک “فرصت” برای تقویت طبقه متوسط و گسترده سرمایه گذاری در انرژی پاک و زیرساخت ها است.

“مردمی این است که رفتن به کار واقعا سخت و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است آن را بسیار سخت تر به پای این لایحه” بایدن گفت: با توجه به وال استریت ژورنال گزارش خبرنگار مطبوعات استخر گزارش در مورد این رویداد.

اما حتی قبل از coronavirus بحران به طور موثر مسدود اقتصاد ایالات متحده و ارسال بیکاری بالا رفتن سرسام آور تهمت را “غیر مسئولانه قند بالا کاهش مالیات در حال حاضر ما تحت فشار قرار دادند به یک تریلیون دلار کسری بودجه می شود.”

“من قصد دارم به خلاص شدن از شر عمده ای از مغلوب ساختن پیشی جستن 2 تریلیون دلار کاهش مالیات” بایدن ادامه داد: “و بسیاری از شما ممکن است مانند آن, اما من قصد دارم به نقاط ضعف مانند سود سرمایه کرد و بر اساس.”

بایدن همچنین گفت که افزایش نرخ مالیات شرکت به 28 درصد گفت که افزایش حدود 1.3 تریلیون دلار در ده سال آینده. مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات منقبض شده بود مالیات شرکت به 21 درصد از 35 درصد است.

“ما باید به فکر می کنم به عنوان بزرگ به عنوان چالش مواجه هستیم. اما این است که امریکا هیچ چیز وجود دارد که ما نمی تواند انجام دهد اگر ما آن را با هم می شود.” “اما من فکر می کنم این کشور آماده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

CNBC برایان شوارتز کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de