IKEA می خواهد برای کمک به شما ساخت خود را خانه زنبور عسل

شما بهتر زنبور عسل-lieve آن: به افتخار جهان زنبور عسل در روز 20 مه IKEA و فضا 10 پیوست نیروهای با تکنولوژی محو

توسط ELEMENTORSITE در 1 خرداد 1399

شما بهتر زنبور عسل-lieve آن: به افتخار جهان زنبور عسل در روز 20 مه IKEA و فضا 10 پیوست نیروهای با تکنولوژی محور شرکت طراحی Bakken & Bæck و طراح صنعتی Tanita کلاین را به فرایند طراحی خود را خانه زنبور عسل به توده ها. هدف از این زنبور خانه است که به انفرادی زنبور عسل از یک مکان به مکان زندگی می کنند و در انجام این کار کمک گیاهان گلدار (از جمله یک سوم از خود ما عرضه مواد غذایی) در حال رشد نگه دارید.

"انفرادی زنبورها بزرگ گرده: یک واحد منفرد زنبور عسل می تواند به عنوان مقدار گرده افشانی به 120 زنبور عسل," خانه زنبور عسل پروژه صفحه می خواند. "با نزدیک به 90 درصد از جهان گیاهان گلدار بسته به گرده افشانی—از جمله یک سوم از عرضه مواد غذایی جهان—انفرادی زنبورها حیاتی برای زندگی در سیاره زمین است."

هر خانه زنبور عسل می تواند خانه صدها انفرادی زنبور عسل که بی ضرر هستند و به ندرت نیش. و در طراحی خود از زنبور عسل, خانه شما به این گونه بسیار مورد نیاز فضا به خانه تماس بگیرید و با دادن به آنها چه تاثیر انسان را گرفته است.

برای شروع فرایند طراحی سر به زنبور صفحه اصلی سایت. وجود دارد شما می توانید ارتفاع و قرار دادن خود را در خانه. پس از آن دانلود فایل های طراحی و قرار دادن یک ساز فضایی است که در آن خود را خانه زنبور عسل را به زندگی می آیند. پس از مونتاژ در محل خود را و خانه زنبور عسل در اموال خود را و تماشای آن را وزوز با زندگی—کاشت گلهای بومی کمک خواهد کرد که جذب زنبورها به نقطه خود را.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن