بنگال به دریافت 8 قطار حمل هزاران نفر از مهاجران از 4 متحده

Bengal To Receive 8 Trains Carrying Thousands Of Migrants From 4 States

راه آهن گفت که این اجرا بیش از 300 مهاجر قطار تا کنون. (فایل)

دهلی نو:

غرب بنگال دولت موافقت کرده است که اجازه می دهد تا هشت قطار را به مهاجران خانه از چهار ایالت وزارت راه آهن توییتی امروز. آن گفت بنگال تا به حال تا به حال اجازه تنها دو “Shramik” قطار ویژه برای ورود به دولت یکی از راجستان و دیگر از کرالا.

“پس از درخواست Hon’ble HM بعد از ظهر امروز WB را تایید کرده است 2 قطار از پنجاب 2 از TN, 3 از کارناتاکا و 1 از Telangana که مرتب” وزارت راه آهن است.

این Trinamool کنگره گفت که زودتر به خانه وزیر را نامه ای به دولت بنگال بود نادرست که دولت در حال حاضر مرتب شده برای هشت قطار را 32,000 مهاجران بیش از چند روز آینده. Trinamool کنگره MP Abhishek بانرجی توییتی گفت: “اثبات جعلی خود را از اتهامات و یا استعفا دهد.”

راه آهن گفت: تاکنون اجرای بیش از 300 قطار به طور عمده برای ایالات مانند اوتار پرادش بیهار Odisha و Madhya Pradesh, در میان دیگران.

برخی از 1200 کارگران مهاجر رسیده Dankuni در بنگال در مارس 6 در یک قطار که آمد از راجستان. مهاجران غربالگری شدند coronavirus با حرارتی اسلحه خود را قبل از سفر به بعد به مناطق خود.

دولت تنها مجاز سفر توسط جاده اما متحده با اشاره به چالش های موجود در حمل و نقل lakhs از مردم در سراسر صدها کیلومتر در اتوبوس اجتماعی فاصله یک نگرانی خاص.

به عنوان یک نتیجه “ویژه” قطار اجازه داده شد با قوانین سفت و سخت به دنبال داشته باشد در مورد ضد عفونی از مربیان غربالگری مسافران و حفظ فاصله اجتماعی در طول سفر.

هر “Shramik” قطار حمل بین 1000 و 1200 نفر برای اطمینان اجتماعی فاصله. همه مسافران در حال غربالگری علایم قبل از سوار شدن; تنها افراد بدون علامت مجاز راه آهن گفته اند.

اولین “Shramik” قطار چپ Telangana را Lingampally هفته گذشته است. محدود برای Hatia در Jharkhand آن انجام شده 1,200 مهاجران از حیدرآباد و به مقصد خود رسید و بعد در روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im