Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: کشورهای در حال بازگشایی ورزشگاه قمار و مراکز به عنوان صاحبان کسب و کار تنظیم به اقدامات احتیاطی

رهبران جهان ملاقات عملا دوشنبه در سازمان جهانی بهداشت 73 مجمع بهداشت جهانی به بحث و تعیین اولویت ها برای سال آ

توسط ELEMENTORSITE در 30 اردیبهشت 1399

رهبران جهان ملاقات عملا دوشنبه در سازمان جهانی بهداشت 73 مجمع بهداشت جهانی به بحث و تعیین اولویت ها برای سال آینده.

در مجمع کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-in به نام برای بیشتر قدرت به مقرره در این است که برای مقابله با بیماری های نوظهور در حالی که HHS وزیر الکس آذر به نام که پاسخ به کروناویروس یک شکست است که هزینه های بسیاری از زندگی است."

بیوتکنولوژی شرکت مدرن منتشر شد داده ها در آن از نزدیک تماشا فاز 1 محاکمه انسان برای آن coronavirus کانديد واکسن. داده ها به نظر می رسد مثبت و سهام شرکت سر به فلک کشید بلند کردن کلی بازار است.

این است CNBC وبلاگ زندگی می کنند پوشش تمام آخرین اخبار در مورد شیوع کروناویروس. این وبلاگ به روز خواهد شد در طول روز به این خبر می شکند.

  • جهانی در مورد: بیش از 4.7 میلیون
  • جهانی مرگ و میر: حداقل 316,277
  • ایالات متحده در مورد: بیش از 1.4 میلیون
  • ایالات متحده و میر: حداقل 89,666

داده ها بالا بود گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کسب و کارهای کوچک به عقب بر گردیم به کار انطباق با افزایش اقدامات ایمنی

6:39 pm ET — صاحبان کسب و کار در ایالات متحده است که در حال بازگشایی در حال برخورد با یک لیست خشکشویی از سوالات. در حالی که نگرانی در مورد مسائل ایمنی برای کارگران و مهمانان نیز وجود دارد که مسئولیت و نگرانی و امید است که مصرف کنندگان خواهد آمد.

CNBC کیت راجرز و بتسی بهار گزارش می دهند که برخی از صاحبان کسب و کار در حال گرفتن خلاق برای انطباق با شرایط طبیعی جدید است.

دانیل Halpern که صاحب یک شماره از TGI جمعه رستوران در سراسر کشور در حال آماده سازی برای بازگشایی اولین فروشگاه خود را برای ناهار خوری در گرجستان این شنبه. Halpern گفت: مکان های خود را خواهد شد که حفاظت فردی تجهیزات بهداشتی تجهیزات و وجود خواهد داشت درجه حرارت چک برای کارگران و مهمانان.

"من فکر می کنم ما یک مقدار زیادی از تعمیر به انجام," او گفت:. "تحویل فروش و بایگانی اطلاعات قطعا به طور قابل توجهی رشد کرده و ما امیدواریم که که همچنان ادامه دارد, اما من فکر می کنم ما در حال رفتن به آرامی اما مطمئنا ساخت ما در فروشگاه مهمانان از طریق زمان و اعتماد است."

برای جیمز کامینگز که 46 بزرگ کلیپ مکان های که به معنای در نظر گرفتن اقدامات حفاظتی و ایجاد یک موقعیت جدید مو کنترل ترافیک.

"آن را مانند یک منشی در استروئیدها و یا یک دروغ بزرگ و فاحش در باشگاه" کامینگز گفت. "آن را به مطمئن شوید که ما این حق — آموزش کارکنان در فرآیندهای جدید, آموزش مشتریان در انتظارات جدید — و انجام آن در یک متفکر راه حرفه ای است. حرکت رو به جلو از طریق این هم نه در عجله و اشتباه." —کریس Eudaily

مدرن قصد دارد به موضوع $1.25 میلیارد دلار در سهام زیر 20 درصد سهام افزایش

نشانه نشانه ستاد مدرن درمان است که در حال توسعه یک واکسن علیه این بیماری کروناویروس (COVID-19) در کمبریج, ماساچوست, مارس 18 سال 2020 است.

برایان اسنایدر | ایسنا

5:30 pm: شرکت زیست فناوری مدرن اعلام کرد قصد دارد به موضوع حداقل $1.25 میلیارد دلار در سهام عادی پس از انتشار نتایج حاصل از آن فاز 1 کارآزمایی بالینی در اوایل امروز.

مدرن گفت که انتظار دارد در درجه اول استفاده از درآمد حاصل از سرمایه گذاری در تولید و توزیع آن کانديد واکسن پس از آن بدست می آوریم لازم است مصوبات قانونی. مورگان استنلی در حال اجرا است معامله و شرکت دادن underwriters 30 روز گزینه برای خرید تا برای اضافی $187.5 میلیون مشترک سهام. —یاس کیم

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او طول می کشد اثبات نشده هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری از عفونت کروناویروس

5:05 pm ET — رئیس جمهور تهمت و گفت: او شده است مصرف داروهای ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای بیش از یک هفته برای جلوگیری از عفونت کروناویروس حتی اگر آن است که هنوز اثبات شده درمان است.

"من اتفاق می افتد به گرفتن آن را" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک رویداد میزگرد در کاخ سفید است. "بسیاری از چیزهای خوب در آمده اند. شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در حال مصرف آن به خصوص کارگران خط مقدم. قبل از شما آن را گرفتن. به کارگران خط مقدم بسیاری از مصرف آن است."

او افزود: "من آن هیدروکسی کلروکین. در حال حاضر بله. از چند هفته پیش شروع کردم به مصرف آن. چون من فکر می کنم این خوب است من شنیده ام بسیاری از داستان های خوب." —برکلی لاولیس جونیور

متحده بازگشایی ورزشگاه گسترش خدمات خرده فروشی

یک مرد تمرینات طلا در بدنسازی یکی از کسب و کار است که بازگشایی پس از خاموش شدن به جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در آگوستا, گرجستان, مارس 26 سال 2020 است.

Maranie Staab | گرجستان


5 pm ET — فرمانداران از فلوریدا و کارولینای جنوبی تگزاس و کانزاس مجاز ورزشگاه به بازگشایی در کشورهای خود را در روز دوشنبه.

با ورزشگاه اغلب به عنوان کسب و کارهای با ریسک بالا برای انتقال ویروس در بهبود برنامه های بازگشایی آنها نشان دهنده یک گام بزرگ رو به جلو برای این کشورها. کشورهای دیگر گسترش خدمات خرده فروشی با نیوجرسی فروشگاه در حال حاضر مجاز به ارائه منظقه وانت و مینه سوتا مراکز باز به پا ترافیک. لوئیزیانا نیز بازگشایی آن قمار در 25 درصد ظرفیت است. برای اطلاعات بیشتر در آمریکا بازگشایی برنامه اینجا را کلیک کنید. —هانا میلر

فرماندار کالیفرنیا می گوید pro, رویدادهای ورزشی, بدون تماشاگر, در فروشگاه های خرده فروشی می تواند شروع در اوایل ماه ژوئن

مردم نشستن بر روی یک تپه مشرف به ورزشگاه طفره زن در آنچه قرار بود لیگ اصلی بیس بال را در روز افتتاحیه در حال حاضر به تعویق افتاد با توجه به کروناویروس در مارس 26 سال 2020 در لس آنجلس.

ماریو تاما | گتی ایماژ

4:40 pm ET — کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت: دولت می تواند ادامه کاهش آن ایالت stay-at-home منظور اجازه می دهد تا به صورت حرفه ای, رویدادهای ورزشی, بدون تماشاگر و در فروشگاه های خرده فروشی به ادامه اوایل این هفته برای اولین بار در ماه ژوئن.

وی گفت: تصمیم گیری خواهد بود بر اساس این دولت توانایی برای حفظ نرخ انتقال Covid-19 و بدون استرس اضافی اضافه شده است به بیمارستان ها و ویژه-مراقبت های ويژه.Newsom قبلا برداشته محدودیت در منظقه خرده فروشی وانت به عنوان بخشی از کالیفرنیا مرحله به مرحله بازگشایی طرح اما او گفت: آن را به حوزه های قضایی محلی به تصمیم می گیرید که آیا آن را بی خطر به دنبال کاسته دستورالعمل. —نوح Higgins-دان

دیترویت خودروساز گیاهان با احتیاط بازگشایی

فورد آغاز از سرگیری تولید خودرو در ایالات متحده در 18 مه سال 2020 با کروناویروس جدید پروتکل های ایمنی مانند بهداشت ارزیابی تجهیزات حفاظت شخصی و تسهیلات تغییرات اجتماعی افزایش فاصله.

فورد

4:20 pm ET —دیترویت خودروسازان شروع به تولید وسایل نقلیه در ایالات متحده برای اولین بار از اواخر مارس تا زمانی که گیاهان خود بودند توقیف برای محافظت از کارگران و کمک مسطح منحنی Covid-19.

بازگشایی کارخانه جنرال موتورز فورد موتور و فیات کرایسلر است که از نزدیک نظارت سایر صنایع و همچنین مقامات دولتی به عنوان یک تست از اینکه اجتماعی فاصله و coronavirus پروتکل های ایمنی برای پر جمعیت مناطق کار مونتاژ گیاهان می تواند با موفقیت بازگشایی بدون احیای این بیماری است.

راه اندازی مجدد تولید را تست خودروسازان سرمایه-تیره و تار زنجیره تامین coronavirus پروتکل های ایمنی و تقاضای مصرف کننده. هر سه باید در تدبیر برای امید بهبودی پایدار برای ایالات متحده در صنعت خودرو.

دیترویت خودروسازان و دیگران گرفته اند مراحل را برای کمک به همه مسائل. آنها را اجرا کرده ایم گسترده پروتکل های ایمنی برای کارگران و اقدام به ارائه زمان برای تامین کنندگان به بازگشت آنلاین. تقاضا برای آنها ارائه 0% تامین مالی تا 84 سال را به عنوان به خوبی به عنوان تخفیف در وسایل نقلیه. —مایکل Wayland

سان فرانسیسکو آسانسور خرده فروشی برخی از محدودیت

اصلی جو کارکنان رستوران با پوشیدن ماسک محافظ دست گرفتن سفارش به مشتری از طریق یک پنجره اتومبیل در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, در روز شنبه, مارس 14 سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ از طریق گتی ایماژ

3:53 pm ET — سان فرانسیسکو برداشته است برخی از محدودیت در مکان های خرده فروشی. مغازه ها در حال حاضر می تواند ارائه منظقه وانت اما نمی قادر خواهد بود به مشتریان اجازه می دهد در داخل فروشگاه برای چند هفته بیشتر با توجه به شهر مدیر بهداشت عمومی دکتر گرانت Colfax.

مکان های عبادت, تئاتر, شخصی, ارائه دهندگان مراقبت و رستوران ها حداقل یک ماه دور از بازگشایی, Colfax گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. اما او گفت که اردوهای تابستانی باز در این منطقه می تواند به یک "امکان واقعی است." —هانا میلر

داو سود 1 ، 000 امتیاز در واکسن امید

شهرستان سانتا کلارا حرکت به مرحله دوم بازگشایی

2:40 pm ET — کالیفرنیا سانتا کلارا کانتی جدید صادر سلامت به منظور اجازه می دهد فروشندگان برای ارائه نمای وانت و انبارداری و لجستیکی عملیات که با پشتیبانی از خرده فروشی را از سر گرفت.

سفارش جدید اجازه می دهد تا شهرستان است که خانه را به بسیاری از دره سیلیکون به حرکت به مرحله دوم بازگشایی. ساکنان هنوز هم نیاز به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است و پوشیدن ماسک. —هانا میلر

سابق کاخ سفید مشاور اقتصادی خواستار حمایت دولت فدرال

2:29 pm ET — دولت فدرال باید به کمک شهرهای متحده و بیمارستان بهبود برخی از پول از دست رفته در میان بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: گری کوهن رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق مشاور اقتصادی.

"من در تلاش برای کمک به شهرستانها و کشورهای عقب بر گردیم به حلال و موقعیت مالی [اما] من می خواهم به بیمارستان و ایالات متحده را به یک موقعیت مالی آنها در 60 روز پیش" کوهن سابق گلدمن ساکس اجرایی گفت: در CNBC "Squawk Box."

کوهن گفت که رهبران سیاسی باید تصمیم بگیرند که آیا به هدف خود در این نقطه در زمان بحران باید به ادامه صاف "منحنی" از coronavirus عفونت و یا به تمرکز بر روی بهبود تلاش.

"من مرتب کردن بر اساس در این اردوگاه – اگر ما تصمیم ما حل برای بهبود بسیاری از اقداماتی که می توان برای کمک به حل برای بازیابی دوباره می تواند سقوط در ایالات و شهرها" کوهن گفت: "و این ممکن است به معنای گرفتن پول به استانها و شهرستانها."

برخی از جمهوریخواهان از جمله تهمت و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., نشان داده اند مقاومت نسبت به ارسال پول به متحده است. آمریکا روز جمعه تصویب دور دیگری از عظیم coronavirus تسکین قانون که ارسال در حدود 1 تریلیون دلار به کمبود پول نقد دولت و دولت های محلی در میان یک دسته از مقررات دیگر. جمهوری خواهان می گویند این لایحه مرده در هنگام ورود به مجلس سنا. —کوین Breuninger

به عنوان همه گیر هل مشتریان آنلاین و خرده فروشان و رویارویی با چالش های جدید

2:26 pm ET — به جای استفاده از پله به فروشگاه مشتریان پر مجازی سبد – که شده است همه حرکت صعودی برای خرده فروشان.

این تغییر به صورت آنلاین از طریق منظقه و یا تحویل خانه مجبور است از شرکت ها به تغییر چگونه آنها کار و آموزش کارکنان. آن را نیز برش به سود آنها به عنوان بالاتر هزینه های حمل و نقل بیشتر بازده و کاهش شانس تا فروش مشتریان و یا فریبنده آنها را به ضربه خرید.

برخی از شرکت ها مانند خارج شده و Walgreens راه اندازی آنلاین جدید ارائه شده است. برای دیگران مانند میسی شکاف و kohl's, e-commerce شده است و تاسیسات به عنوان فروشگاه ماندن بسته یا باز به آرامی با منظقه وانت.

"Curbside در حال حاضر نوع احتمالی گزینه" GlobalData, خرده فروشی, مدیر عامل نیل ساندرز گفت. در پایان روز, او گفت:, "آن را به عنوان خوب نیست به عنوان داشتن مردم در فروشگاه برای خرید." —ملیسا Repko لورن توماس

آذر ارائه می دهد انتقاد شدید از کسانی که Covid-19 پاسخ

2:08 pm ET — وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر تا به حال کلمات خشن برای سازمان بهداشت جهانی در نظر چگونه آن را در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. آذر گفت: این سازمان موفق به جمع آوری اطلاعات مهم در مورد ویروس های, هزینه "بسیاری از زندگی" CNBC سام مردیت گزارش. در اشاره آشکار به چین, آذر اضافه شده است که یکی از کسانی که اعضای تحقق نمی شفافیت تعهدات بیشتر و قرار دادن جهان در معرض خطر است. —هانا میلر

Uber کاهش یکی دیگر از 3000 شغل

2:02 pm ET — بارگذاری است برش دیگری از 3000 شغل کمتر از دو هفته پس از اولیه دور 3700 کاهش CNBC تایید کرد.

مدیر عامل شرکت دارا Khosrowshahi, رله اخبار در ایمیل به کارکنان دوشنبه. Khosrowshahi گفت: Uber نیز می توان به بسته شدن و یا تحکیم 45 دفاتر در سراسر جهان است. او همچنین هشدار داد ممکن است اقدامات بیشتری برای کاهش هزینه ها در آینده است.

Uber گفت: در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار که اعضای هیئت مدیره خود را خواهد چشم پوشی 100% از خود نگهدارنده برای بقیه سال. در حالی که آخرین اقدامات خواهد شد و هزینه شرکت 175 میلیون دلار به $220 میلیون, با توجه به پر کردن به طور عمده به عنوان یک نتیجه از قطع و ختم مزایای این حرکت را نجات دهد این شرکت حداقل 1 میلیارد دلار سالانه این شرکت اعلام کرد. —لورن Feiner

معمول بچه ها واکسن از جمله واکسن سرخک و سقوط در همه گیر CDC می گوید:

یک پرستار دارای یک دوز و آماده سرنگ سرخک ، اریون و سرخجه واکسن ویروس ساخته شده توسط شرکت مرک در یوتا شهرستان در بخش بهداشت و درمان در آوریل 29, 2019, Provo, Utah.

جورج فری | گتی ایماژ

1:27 pm ET — واکسن برای کودکان در ایالات متحده کاهش یافته است که بیشتر آمریکایی ها از قلم روال پزشکان بازديد و در خانه مانده با توجه به همه گیر CDC گفت.

مشاهده کاهش در واکسن ممکن است ترک فرزندان جوان و جوامع آسیب پذیر به بیماری های قابل پیشگیری مانند سرخک CDC نوشت: در یافته های آن است.

"اگر پوشش واکسیناسیون سرخک از 90%-95% (سطح مورد نیاز برای ایجاد گله ایمنی) است به دست آورد شیوع بیماری سرخک می تواند رخ دهد" این سازمان هشدار داد.

اواخر ماه گذشته سازمان بهداشت جهانی هشدار رهبران جهان است که کودکان در سراسر جهان می میرند که این بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای برخی از کشورها به طور موقت متوقف واکسن برای سایر جدی و کشنده بیماری است. —برکلی لاولیس جونیور

یک سوم از کسب و کارهای کوچک نمی بازگشایی پس از همه گیر Facebook, مطالعه می یابد

کسب و کار ایستاده به طور موقت بسته در فرانسه در سه ماهه محله New Orleans, لوئیزیانا, ایالات متحده روز شنبه, مارس 16 سال 2020 است.

برایان Java Code Geeks | بلومبرگ | گتی ایماژ

1:13 pm ET — از کوچک و متوسط کسب و کار است که مجبور شده اند به جلو فروشگاه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس حدود یک سوم بر این باورند که آنها نمی بازگشایی پس از بحران اولیه می گذرد با توجه به یک گزارش جدید.

این یافته می آید این است که از یک Facebook نظرسنجی از 86,000 کوچک و متوسط کسب و کار مدیران و کارکنان. بررسی بخشی از جریان داده ها ابتکار عمل بین Facebook و بانک جهانی و سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است.

این بررسی همچنین نشان داد که کمتر از نیمی از صاحبان کسب و کار که باید بسته فروشگاه اعتقاد آنها خواهد rehire همان کارگران آنها تا به حال به اجازه رفتن. این یافته ها نشان می دهد مسیر بهبودی می تواند گسترش حتی بیشتر از تصور فراتر از تاریخ زمانی که کسب و کار مجاز به بازگشایی شده است. —لورن Feiner

فرماندار نیویورک می پرسد عمده ورزشی لیگ برای باز کردن فصل بدون طرفداران

1:04 pm ET — نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت که او خواسته است عمده ورزشی لیگ به طرح بازگشایی بدون طرفداران و گفت که آنها می تواند televise این بازی به جای.

او گفت: این امر شامل ورزش هایی مثل "هاکی, بازی بسکتبال, بیس بال, فوتبال, هر کس می تواند بازگشایی" و مقامات دولت هستند "آماده, مایل و قادر شریک است."

کومو گفت: این تصمیم به بازگشت به این بستگی دارد که franchises بر این باورند که آنها قادر خواهد بود به پول بدون تماشاگر.

"من فکر می کنم این است که در بهترین منافع همه مردم و در بهترین مورد علاقه در ایالت نیویورک" کومو گفت.

نیویورک نسبت به بازگشایی مناطق در دولت در فاز. کومو گفت که یک ششم منطقه در غرب نیویورک آغاز خواهد شد و فاز اول دولت بازگشایی طرح در روز سه شنبه. سرگرمی و تفریحی فعالیت نمی خواهد اجازه داده شود تا فاز چهار. —نوح Higgins-دان

جراح خواستار عمومی به پوشیدن ماسک بنابراین ما می توانیم تعطیل ویروس'

مهمانان با پوشیدن ماسک صورت بازدید از یونیورسال اورلاندو CityWalk به عنوان بخش سرگرمی و خرده فروشی منطقه افتتاح شد امروز برای ساعت محدود برای اولین بار پس از Universal Orlando بسته در 15 مارس سال 2020 با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

پل Hennesy | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

12:50 pm ET — اگر 60 درصد از مردم عینک ماسک صورت که حداقل 60% موثر "ما می توانیم تعطیل ویروس" دکتر Atul Gawande گفت CNBC.

"بله قصد دارد به افرادی که نمی خواهید به پوشیدن ماسک درست مثل آنها لزوما می خواهید برای دریافت واکسن" گفت: Gawande یک جراح در Brigham و بیمارستان زنان در بوستون ، "اما بالاتر از یک سطح معینی و آن را ندارد به صورت کامل ما می توانید تغییر دهید."

یک دو لایه به خوبی نصب کتان است که به احتمال زیاد حداقل 60% موثر با توجه به Gawande.

"این است که ما در مورد یادگیری در مورد تبدیل شدن به اوباش با یکدیگر اما در مورد ساختمان راه است که ما به طور جدی علاقه مند در جلوگیری از آلوده کردن یک دیگر," او گفت:. —کوین Stankiewicz

Flanigan را زنجیره ای از خانواده ها و رستوران ها و فروشگاه ها مشروب می شود $13.1 میلیون دلار در کسب و کار کوچک وام های نجات

12:35 pm ET — Flanigan را شرکت های اپراتور Flanigan را غذاهای دریایی نوار و جلو پنجره زنجیره ای از رستوران خانواده و پدر و شراب و سبز retail liquor stores اعلام کرد در یک ثانیه پر کردن که این شرکت و آن اشخاص کردم حدود 13.1 میلیون دلار وام از چک حفاظت از برنامه.

این شرکت گفت که آن را دریافت $5.9 میلیون وام. برخی از $4.1 میلیون قرض داده شد تا هشت مشارکت محدود فروشگاه $2.6 میلیون قرض داده شد به پنج franchisees و $500,000 قرض داده شد به شرکت مدیریت فروشگاه. Flanigan است گفت: این وام از بانک مرکزی امریکا.

Flanigan را بلافاصله بازگشت CNBC درخواست برای نظر و, بانک مرکزی آمریکا کاهش یافته است به نظر.

این شرکت اعلام نشده است هیچ برنامه ای برای بازپرداخت وام. Flanigan است گفت: در 8-K پرونده که این شرکت $29.8 میلیون دلار پول نقد در دست و 32 میلیون دلار در برجسته بدهی از جمله بودجه کامل وام.

دولت فدرال صادر هدایت در اواخر ماه آوریل نشان می دهد که بزرگ داد و ستد عمومی شرکت با نقدینگی که وام باید به آنها بازگشت.

Flanigan است در 26 مکان های که رستوران ها و فروشگاه های مشروبات الکلی و یا ترکیبی عمدتا در فلوریدا, با توجه به آخرین گزارش سالانه. این شرکت همچنین دارای پنج franchisees و درپوش بازار حدود 30 میلیون. —جنیفر شلسینگر

آلمان و فرانسه پیشنهاد اتحادیه اروپا بازیابی صندوق

12:14 pm ET — آنگلا مرکل صدراعظم آلمان و رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی پیشنهاد 500 میلیارد یورو به صندوق کمک به اقتصاد به طور قابل توجهی نهفته Covid-19 بیماری همه گیر.

اتحادیه اروپا خواهد قرض با هم در بازارهای مالی و استفاده از این صندوق برای کمک به بخش های خاص و مناطق است که به خصوص تحت تاثیر شیوع آسوشیتد پرس گزارش داد.

رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen مثبت صحبت کرد در مورد این پیشنهاد گفت: آن اذعان چالش های جدی مواجه شده توسط اتحادیه اروپا.—هانا میلر

ماساچوست آسانسور خاص coronavirus محدودیت

این "هم تیمی" مجسمه سابق Boston Red Sox بازیکنان تد ویلیامز بابی دوئر جانی مزاحم و دم DiMaggio پوشیدن موقت ماسک ساخته شده از Red Sox کالا به عنوان فصل لیگ بیس بال است به تعویق افتاد به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس در 9 آوریل سال 2020 در Fenway پارک در بوستون ماساچوست است.

Billie Weiss | Boston Red Sox | گتی ایماژ

11:53 am ET — ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر منتشر شد جزئیات بیشتر در این ایالت چهار فاز بازگشایی طرح است. تولید و عملیات ساخت و ساز اجازه داده شد برای از سرگیری جمعه و مکان های عبادت می توانید بازگشایی در زیر برخی از دستورالعمل ها. بیکر همچنین به بینش است که کسب و کار می تواند بازگشایی در هفته آینده.

"این هدایت مردم می پرسد به تغییر رفتار و تغییر راه برخی از مکان های مورد علاقه ما نگاه و احساس" بیکر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

آغاز دوشنبه آینده خرده فروشان قادر خواهد بود به بخشی از بازگشایی در دولت با منظقه وانت. برخی از مراقبت های شخصی خدمات مانند سالن مو و آرایشگاه نیز می تواند بازگشایی تحت محدودیت. فضاهای اداری همچنین قادر خواهد بود برای بازگشایی در 25% ظرفیت به جز در بوستون. —هانا میلر

145 کودکان در نیویورک باید multisystem سندرم التهابی

11:36 am ET — شهر نیویورک مقامات بهداشت تایید 145 مورد از آنچه بود که قبلا به عنوان کودکان multisystem التهابی سندرم شهردار, بیل د Blasio گفت: طی اخبار روزانه توجیهی.

145 بیماران 67 آزمایش مثبت برای Covid-19 یا آنتی بادی علیه ویروس.

د Blasio گفت که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به نادر و بالقوه کشنده بیماری یک تعریف رسمی است که multisystem التهابی سندرم در کودکان است.

CDC همچنین تایید کرد که پیوند بین کاوازاکی-مانند بیماری و Covid-19 و گسترش فهرست علائم تب مداوم و تحریک پذیری و یا کندی, درد شکم, اسهال, استفراغ, بثورات جلدی, ورم ملتحمه بزرگ شدن غدد لنفاوی در یک طرف گردن قرمز ترک خورده لب و یا زبان سرخ و ورم دست و پا. —یاس کیم

شهر نیویورک به طور بالقوه شروع بازگشایی توسط اواسط ماه ژوئن

مردم با پوشیدن محافظ ماسک صورت دیده می شود در یک تقریبا خالی میدان تایمز در طول Covid-19 همه گیر در مارس 12 سال 2020 در شهر نیویورک است.

بن Gabbe | گتی ایماژ

11:30 am ET — شهر نیویورک می تواند شروع به بازگشایی توسط نیمه اول ماه ژوئن شهردار, بیل د Blasio اعلام کرد.

این شهر ملاقات کرده است سه نفر از هفت شاخص های سلامت مندرج توسط دولت از جمله تجربه 14 روز کاهش در خالص بستری شدن در بیمارستان, CNBC ویلیام Feuer و یاس کیم گزارش. هنگامی که تمام هفت شاخص های سلامت در حال ملاقات این شهر می تواند وارد فاز اول بازگشایی که شامل از سرگیری ساخت و ساز و خرده فروشان اجازه می دهد برای بازگشایی با محدودیت با توجه به د Blasio. —هانا میلر

چگونه پس از بیماری همه گیر فضاهای اداری می تواند تغییر فرهنگ سازمانی

11:20 am ET — تغییرات در فرهنگ سازمانی ممکن است در افق به دلیل حرکت عظیم به کار از راه دور و ایمنی جدید پروتکل های انتظار را در شرکت در سراسر ایالات متحده

آیا این تغییر را ببینید سنبله در روحیه کارکنان است که به طور گسترده ای مورد بحث است. با توجه به مارس نظرسنجی که توسط انجمن مدیریت منابع انسانی 2 در 3 کارفرمایان می گویند که حفظ روحیه کارکنان در طول همه گیر یک چالش بوده است. در عین حال با توجه به Q2 CNBC/SurveyMonkey نیروی کار بررسی کارگران شادتر با شغل خود را از آنها قبل از همه گیر حتی اگر بیش از نیمی (54 درصد) می گویند در شغل خود تبدیل شده اند به طور فزاینده ای مشکل تر است.

چه توافق بر این است که آن را نیاز به پررنگ شرکت رهبری برای حفظ مثبت فرهنگ سازمانی در طول این زمان نامشخص است.—تنها گلر و رایلی de Leon

کارگران که هنوز شغل خود را شادتر هستند اما کار سخت تر: نظرسنجی CNBC

11:10 am ET — در حالی که همه گیر شده است به طور ناگهانی طرح میتوانست تقریبا همه چیز در مورد سنتی محل کار رضایت شغلی و شادی اقدامات باید علامت تا با توجه به آخرین Q2 CNBC|SurveyMonkey محل کار شادی نظرسنجی.

وقتی پرسیده شد که به طور مستقیم در مورد اثر این بیماری همه گیر کوروناویروس تا به حال در رابطه خود به خود اشتغال 38 درصد از کارگران می گویند آنها شادتر هستند که کار خود را در حال حاضر از آنها قبل از وقوع — نشانه ای که کارگران ممکن است reevaluating دیدگاه ها و انتظارات خود را در کار به طور کلی به ویژه در نور از 14.7% نرخ بیکاری است.

فقط 11 درصد می گویند که در حال حاضر بیشتر از قبل آنها مایل بودند کار های مختلف. با این وجود در حالی که کارگران می گویند آنها شادتر هستند و با شغل خود بسیاری می گویند این بیماری همه گیر است تاثیر خود را در محل کار ساخته شده است آن را مشکل تر برای آنها را به انجام کار خود را به طور موثر با 1 5 گفت: آن تبدیل شده است بسیار سخت تر و 34 درصد گفت: آن تبدیل شده است تا حدودی سخت تر است. برای برخی مشکل نهفته است در مدرسه در منزل از کودکان در حالی که کار تمام وقت; برای دیگران مسائل مربوط به اتصال و یا نداشتن دسترسی آسان به برخی برنامه ها و یا فایل های ایجاد شده مربوط به کار و چالش ها; برای کارگران ضروری استرس از ابتلا به این ویروس و پوشیدن تجهیزات حفاظت فردی و سازماندهی روش های ایمنی شده است به چالش کشیدن. —جن گلر

انگلستان محققان باید بدانید ژوئیه اگر واکسن موثر است

10:54 am ET — انگلستان می تواند رول 30 میلیون دوز از یک Covid-19 واکسن در اوایل ماه سپتامبر مقامات گفته اند.

با توجه به انگلیسی, دولت انگلستان خواهد بود که برای اولین بار در کشور به دسترسی به یک واکسن در حال توسعه در دانشگاه آکسفورد و توزیع شده توسط AstraZeneca.

دارویی به کار را تا 30 میلیون دوز از این واکسن در دسترس به انگلیسی سپتامبر ارائه واکسن موثر ثابت شده است.

AstraZeneca گفت: در ماه آوریل که آکسفورد محققان می دانند که تا ماه ژوئیه که آیا واکسن آغاز شد که آزمایش های انسانی در آوریل 24, می تواند به جلوگیری از Covid-19 عفونت. —چوپان تیلور

ایالات متحده آمریکا با از دست دادن شغل ممکن است ضربه پایین در اواسط ماه آوریل با توجه به ارتباط داده ها

لوئیس مرا می ایستد در مقابل دفاتر بسته جدید وزارت امور خارجه وزارت کار در 7 مه سال 2020 در بروکلین شهر نیویورک است.

استفانی کیت | گتی ایماژ

10:48 am ET — ایالات متحده کاهش در استخدام ممکن است ضربه پایین در اواسط ماه آوریل و می تواند در آستانه شروع به بهبود می یابند با توجه به داده های جمع آوری شده توسط LinkedIn و ارائه به CNBC.

استخدام رای در ایالات متحده کاهش یافته است به طور پیوسته از اوایل ماه مارس تا اواسط آوریل با توجه به کروناویروس اما ایالات متحده استخدام رای شده است plateaued پس از LinkedIn اقتصاددان ارشد کارین Thu گفت. استخدام رای متریک است که نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم استخدام شده اند در یک منطقه هر روز در مقابل یک سال قبل از آن با توجه به مایکروسافت متعلق به شبکه اجتماعی حرفه ای.

مناطق دیگر بودند که ضربه قبلا توسط Covid-19 از جمله چین و فرانسه در حال حاضر شروع به بهبود می یابند اگر چه پیشرفت کند بوده است. که ممکن است یک شاخص است که استخدام در ایالات متحده آمریکا ممکن است به زودی شروع به انتخاب کنید تا اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد یک فرآیند طولانی Thu گفت. —سالوادور رودریگز

Homebuilder احساسات پرش به عقب در مه

10:30 am ET — ملت homebuilders در حال دیدن یک سریع تر از حد انتظار بهبود, به عنوان خریداران دوباره به بازار و نرخ وام مسکن در آمار جدید خریده.

سازنده احساسات منعکس بیشتر از حد انتظار در ماه مه پس از بیشترین کاهش در تاریخچه انجمن ملی سازنده خانه را بررسی ماهانه در ماه آوریل است. تمایلات بود با چکش ماه گذشته با اضطراب بیش از شیوع کروناویروس خواهد بازار مسکن تاثیر می گذارد. سازندگان در حال حاضر شاهد فروش بهبود و انتظار بسیار بالاتر از فروش در شش ماه آینده اگر چه خریدار ترافیک است که هنوز هم بسیار کم است.

مصرف کنندگان روبرو هستند و نرخ بالای بیکاری بالا و عدم اطمینان اقتصادی, اما تقاضا برای مسکن فوق العاده قوی در شروع این سال است و ممکن است حتی قوی تر در حال حاضر به عنوان کسانی که زندگی در تنگ آپارتمان های شهری به دنبال فضای بیشتر در حومه شهر. —Trulia

سردرگمی حاکم بر چگونه بسیاری از تماس با ردیاب انگلستان استخدام

وزارت کار و امور اجتماعی و بهداشتی و مراقبت های مت, Hancock, می رسد به صورت هفتگی جلسه هیئت دولت در 10 خیابان داونینگ در 21 مه سال 2019 در لندن, انگلستان.

ویکتور Szymanowicz / برکرفت رسانه ها از طریق گتی ایماژ

9:49 am ET — دولت انگلیس در پایان ماه آوریل متعهد به استخدام ارتش 18000 تماس ردیاب برای حفظ زبانه ها در Covid-19 بیماران و مخاطبین خود را. با وجود تعداد زیادی از مشاغل ظاهرا موجود در این منطقه آن را بلافاصله روشن چگونه اعضای عمومی باید مورد استفاده برای هر نوع نقش است. روز جمعه یک مقام ارشد سیاستمدار تنها 1,500 استخدام شده است اما روز یکشنبه کابینه دفتر وزیر Michael Gove گفت: تعداد افراد استخدام شد و در واقع بیش از 17000. —سام Shead

داو soars 700 امتیاز برای بزرگترین پرش در یک ماه دلیل افزایش coronavirus واکسن امید

9:40 am ET سهام باز بالاتر بازگشت از ضرر و زیان در هفته گذشته به عنوان اخبار از مدرن دامن زده خوش بینی در مورد پتانسیل coronavirus واکسن. میانگین صنعتی داو جونز معامله تا 700 امتیاز و یا نزدیک به 3 درصد است. S&P 500 به 2.5% در حالی که نزدک کامپوزیت پیشرفته 1.7%.

جزئیات به روز رسانی در بازار سهام فعالیت از CNBC فرد ایمبرت و توماس Franck —Melodie وارنر

که رئیس می گوید: "راه طولانی به سفر'

8:17 am ET — رئیس سازمان بهداشت جهانی, دکتر Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: هنوز هم وجود دارد یک "راه طولانی به سفر" در پاسخ به Covid-19 با بسیاری از کشورها نشان دادن بخش بزرگی از جمعیت خود را هنوز هم مثلا.

اوایل سرولوژی در برخی از کشورها نشان می دهد که بیش از 20 درصد از جمعیت باید قرارداد ویروس "در بسیاری از مکان های کمتر از 10%," او گفت: با توجه به رویترز.

"خطر بالا باقی می ماند و ما باید یک راه طولانی برای سفر به," او گفت:.

Tedros همچنین قول داد به کمیسیون مستقل بازنگری و شفاف از سازمان را اداره Covid-19 بحران در "اولین لحظه ممکن است."

"همه ما باید درس بگیرند از این بیماری همه گیر. هر کشور و هر سازمان باید به بررسی خود را پاسخ و یادگیری از تجربه خود" Tedros گفت. —سارا سالیناس چوپان تیلور

روزانه موارد جدید در منطقه

مدرن واکسن نامزد را نشان می دهد نشانه های اولیه از پیشرفت

7:58 am ET — داده ها از مدرن فاز 1 محاکمه انسان از آن coronavirus واکسن نشان می دهد نشانه های اولیه از پیشرفت آن را به عنوان آنتی بادی های تولید شده در تمام 45 شرکت کنندگان این شرکت اعلام کرد.

این شرکت گفت: این واکسن به طور کلی امن و به خوبی تحمل CNBC برکلی لاولیس ، مدرن را کانديد واکسن است که در میان دورترین همراه در جهان است. این شرکت در حال همکاری با موسسه ملی بهداشت و درمان به سرعت در مسیر توسعه بالقوه واکسن.

سهام مدرن رسید و بیش از 30 درصد در premarket تجارت در اخبار. —خواهد Feuer

اقتصاد اسپانیا را ببینید بیشتر آمار در سه ماهه دوم, بانک مرکزی اسپانیا هشدار

7:34 am ET — تاثیر اقتصادی از coronavirus بحران در اسپانیا خواهد آخرین طولانی تر از انتظار می رود بانک مرکزی اسپانیا فرماندار هشدار داد و گفت او پیش بینی یک "وخامت قابل توجهی" در سه ماهه دوم.

بانک مرکزی با فرماندار پابلو هرناندز de Cos گفت: اسپانیا در مجلس که "چه تایید شده است در چند هفته گذشته است که بهبود نمی خواهد بدون مشکلات و علاوه بر بیشتر نامطلوب حالات نمی توان رد کرد" رویترز گزارش داد.

De Cos گفت که حالات envisaging سقوط در اسپانیا تولید ناخالص داخلی از بین 9.5 درصد و 12.4 درصد در سال 2020 در حال حاضر نگاه واقع بینانه است. —هالی Ellyatt

کره جنوبی خواستار تقویت که

در این تصویر عکس سازمان جهانی بهداشت مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus دیده می شود بر روی صفحه نمایش کامپیوتر و coronavirus تصویر نمایش داده شده بر روی صفحه نمایش از گوشی های هوشمند در کیف اوکراین است.

پاولو Gonchar | SOPA تصاویر | گتی ایماژ

7:26 am ET — این که نیاز به بیشتر از نظر قانونی تعریف قدرت برای مبارزه با بیماری های نوظهور در آینده دولت کره جنوبی ماه Jae-در گفت, رویترز گزارش داد.

"ما باید به روز رسانی که مقررات بین المللی بهداشت و دیگر هنجارهای مرتبط و تقویت آنها با الزام آور حقوقی نیروی او گفت:" در مجمع بهداشت جهانی.

که 194 کشور عضو توافق کرده اند که به اطلاع آژانس سازمان ملل متحد به سرعت از جدید بهداشت عمومی را تهدید اما این سازمان فاقد قانونی اجرای مکانیزم. برای مثال نمایندگان آژانس نمی تواند وارد یک کشور برای بررسی بدون اجازه.

"عفونت های مرتبط با داده ها باید مشترک میان کشورها بیشتر به صورت شفاف و سیستم هشدار زودهنگام و یک مکانیسم همکاری باید به طور مشترک تاسیس" ماه گفت: با توجه به رویترز. —خواهد Feuer

یازدهم می گوید چین پشتیبانی می کند که رهبری را نقد کنید

Tedros Adhanom مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (L) حرکت دست با رئیس جمهور چین قبل از یک جلسه در تالار بزرگ مردم در 28 ژانویه سال 2020 در پکن ،

Naohiko Hatta - استخر | گتی ایماژ

7:05 am ET — چین را پشتیبانی می کند بررسی واکنش جهانی به Covid-19 led توسط سازمان بهداشت جهانی هنگامی که ویروس تحت کنترل است رئیس جمهور چین گفت.

"چین پشتیبانی از این ایده از یک بررسی جامع از واکنش جهانی به Covid-19 بعد از آن را تحت کنترل در آورده است در مجموع ما تجربه و کمبود آدرس او گفت:" در 73 مجمع بهداشت جهانی. "این کار باید چراغ علم و حرفه ای led توسط چه کسی انجام شده در یک هدف و بی طرفانه شیوه است."

چین مواجه شده است و انتقاد برای سانسور پزشکان اوایل برای هشدار عمومی از این ویروس که ظهور در ووهان چین در اواخر سال 2019 و از اتهام عدم به اشتراک گذاری این میزان شیوع در کشور است. چین تحت فشار قرار دادند تا در برابر خواستار تحقیقات بین المللی به ریشه های این ویروس است.

یازدهم اضافه شده است که چین کمک 2 میلیارد دلار بیش از دو سال به حمایت از کشورهای دیگر و پاسخ آنها به این بیماری همه گیر CNBC ساناز چنگ گزارش. —خواهد Feuer, ساناز چنگ

جزئیات CNBC پوشش از CNBC آسیا-اقیانوسیه و اروپا تیم های یک شبه در اینجا: فرانسه پاکسازی و آلمان برای ارائه ابتکار مشترک



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب