بنگال Axed از لیست متحده Mamata بانرجی ممکن است جست و خیز PM تماس تصویری

بنگال وزیر Mamata بانرجی برنامه ریزی شده بود به ارتباط برقرار کردن با ساعت مودی بیش لینک ویدئو (فایل)کلکته: تن

توسط ELEMENTORSITE در 27 خرداد 1399
Bengal Axed From List Of States, Mamata Banerjee May Skip PM's Video Call

بنگال وزیر Mamata بانرجی برنامه ریزی شده بود به ارتباط برقرار کردن با ساعت مودی بیش لینک ویدئو (فایل)

کلکته:

تنها شش تن از وزرای ارشد را در یک تماس تصویری با نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه برای بحث در مورد شیوع کروناویروس در کشور و راه رو به جلو پس از مرحله کنونی از این مستند به پایان می رسد در ماه ژوئن 30.

بنگال را Mamata بانرجی را نمی توان در میان آن شش با وجود داشتن دولت که در برنامه منتشر شده توسط دفتر نخست وزیر در هفته گذشته.

زودتر دستور کار ذکر شده بود 15 متحده - آنهایی که به شدت ضربه توسط COVID-19 شیوع. یک لیست کوتاه منتشر شد شنبه که در بنگال از دست رفته بود.

این آخرین لحظه تجدید نظر کرده است خشم خانم بانرجی چیزی روشن شده توسط توییتهایی از ارشد Trinamool کنگره که با حمله به مرکز برای گرفتن گلوگاه دموکراسی و خفقان بنگال وزیر صدای.

خانم بانرجی خودش هنوز برای پاسخ به این حمله توسط اتحادیه خانه وزیر Amit Shah در هفته گذشته مجازی تجمع که در آن او به سخره وزیر گفت: "به نام " تاج اکسپرس' که به شما داده اند Mamata دیدیتبدیل خواهد شد خود را در مسیر خروج".

"چرا شما ما تماس بگیرید محترم وزیر برای یک VC (ویدئو کنفرانس) اگر شما ترس او را به طوری که شما حتی نمی توانید اجازه دهید او صحبت می کنند؟" آلبوم کاکلی Ghosh Dastidar این Lok سبها MP از باراسات گفت.

Dinesh Trivedi یک Rajya سبها MP از دولت گفت: این مرکز بود بنابراین با احتیاط از خانم بانرجی را "انتقاد سازنده در COVID-19 پاسخ که ما محترم وزیر شده است کاهش می یابد به یک قطع تماشاگر برای آخرین دور از VCs".

"مردم بنگال نمی ببخش, این," او اضافه شده است.

توسعه شهری وزیر Firhad حکیم گفت: این مرکز در تلاش بود تا دریچه گاز دموکراسی است.

pj6bnnrc

ساعت مودی برگزاری ویدئو کنفرانس با رئیس وزیران به بررسی وضعیت coronavirus

منابع گفت: خانم بانرجی که برپا کرده یک نبرد در حال اجرا با مرکز بیش از مسائل مختلف از جمله بنگال را از دست داده و به COVID-19 بحران در حال حاضر حتی ممکن است حضور در این نشست است.

یک نماینده ممکن است deputed به جای.

چهارشنبه ویدئو کنفرانس خواهد بود هفتمین PM مودی دارای تعامل با وزرای ارشد بیش از coronavirus بحران; ششم بود روز سه شنبه هنگامی که او صحبت می کرد با رهبران از 20 متحده است.

پیش از نشست روز سه شنبه بعد از ظهر ستایش مرکز-دولت همکاری کرد و گفت: "در آینده زمانی که هند را مطالعه مبارزه با تاج این دوره نیز یاد می شود برای چگونه ما با هم کار می کرد در طول این زمان ارائه بهترین مثال از تعاونی فدرالیسم".

این اولین بار نیست زمان سرد شدن پدید آمده بین Mamata بانرجی و مرکز بیش ویدئو کنفرانس.

در آوریل 27, Ms نوری بود و نه در لیست سخنرانان برنامه ریزی برای ارتباط برقرار کردن با ساعت مودی. او اشاره کرد که او می تواند جست و خیز نشست اما در نهایت شرکت می کنند.

در مه 11 با حضور او و آمار در مرکز بازی سیاست بیش از coronavirus تبعیض آمیز علیه بنگال و "نه مشاوره با ایالات اما تنها تحمیل تصمیمات".

هند دیده می شود نگران کننده افزایش coronavirus موارد بیش از گذشته روز; در حال حاضر وجود دارد 3.43 لاخ موارد با 10,667 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته, دولت, داده ها نشان داد که صبح روز سه شنبه.

بنگال است 11,494 موارد (که 5,515 فعال هستند) و گزارش 485 مرگ و میر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن