5 Rafales, همراهی با Sukhois, وارد, هند, هوا فضا به زمین در مدت کوتاهی

پنج هواپيمايی جت را پوشش فاصله 7000 متر برای پیوستن به نیروی هوایی هند ناوگان.برجستهپنج هواپيمايی جت را لمس کر

توسط ELEMENTORSITE در 8 مرداد 1399

پنج هواپيمايی جت را پوشش فاصله 7000 متر برای پیوستن به نیروی هوایی هند ناوگان.

برجسته

  • پنج هواپيمايی جت را لمس کردن در هاریانا را امبلا این بعد از ظهر
  • رئیس Air کارکنان RKS tony addison خواهد بود در پایگاه هوایی برای دریافت جت
  • یک 59,000 تومان کرور روپیه معامله امضا شد در سپتامبر 23, 2016 برای 36 جت
دهلی نو:

پنج از دسته ای از هواپيمايی جت های جنگنده را لمس کردن در هاریانا را امبلا مدت کوتاهی پس از پوشش فاصله حدود 7000 متر برای پیوستن به نیروی هوایی هند ناوگان. آنها را وارد هند حریم هوایی سخن گفته است.

این هواپيمايی مشروط تاسیس تماس با هندی کشتی جنگی نیروی دریایی فهم کلکته در غرب دریای عرب به زودی پس از گرفتن از امارات متحده عربی. "خوش آمدید به اقیانوس هند... ممکن است شما را لمس آسمان با جلال" نیروی دریایی کشتی شنیده شد گفتن یک هواپيمايی فرمانده صوتی.

رئیس Air کارکنان RKS tony addison در امبلا پایگاه هوایی برای دریافت هواپيمايی جت هند برای اولین بار خرید عمده از هواپیماهای جنگنده در بیش از دو دهه است. یک 59,000 تومان کرور روپیه معامله امضا شد در سپتامبر 23, 2016 برای 36 هواپيمايی جت از هوافضا عمده داسو حمل و نقل هوایی.

امنیتی تشدید شده است در نزدیکی هوایی واقع در حدود 200 کیلومتر از مرز با پاکستان و اجتماعات بزرگ ممنوع شده است در چهار روستا در این نزدیکی هست. همچنین محدودیت در تجمع مردم در پشت بام ها و هر گونه فیلمبرداری و یا عکاسی در طول فرود. محلی MLA مردم خواست تا مردم را به نور شمع در این شب به استقبال جت.

جت سرنشین توسط جنگنده های نیروی افسران در زمان خاموش از Merignac در جنوب غربی فرانسه و سوخت گیری مجدد هوا در راه است. تصاویری دیدنی و جذاب ارسال شده توسط نیروی هوایی در روز گذشته نشان داد که جت های سوخت گیری از یک تانکر در ارتفاع 30000 پا.

جت ساخته شده یک توقفگاه بین راه در Al Dhafra در امارات متحده عربی که در آن فرانسه دارای یک پایگاه هوایی.

آنها به همراه دو A330 ققنوس MRTT سوختگیری هواپیما از نیروی هوایی فرانسه که یکی از آنها حمل 70 هواکش, 100,000 کیت های آزمایش و یک تیم از 10 کارشناسان بهداشت و درمان به کمک در مبارزه با کروناویروس.

تحویل رسمی آغاز شد و در ماه اکتبر سال گذشته زمانی که برای اولین بار هواپيمايی جت بود تحویل به نیروی هوایی اسرائیل در طول سفر به فرانسه توسط وزیر دفاع Rajnath Singh. هواپیماهای ماند در فرانسه برای آموزش خلبانان و مکانیک.

همه جت تحویل داده می شود تا سال 2022.

هواپیماهای انتظار می رود به افزایش هند نیروی هوایی انبوه تنشها میان چین و پاکستان است.

"ما خلبانان نیروی هوایی به ما بگویید که این بسیار سریع زیرک همه کاره و بسیار مرگبار هواپیما گفت:" سفیر هند به فرانسه جاوید اشرف با توجه به آژانس خبری AFP.

"این است که اضافه کردن مقدار زیادی از قدرت به ما airpower و دفاع آمادگی, اما آن را نیز قدرتمند نماد ما همکاری استراتژیک بین فرانسه و هند," او اضافه شده است.

ناوگان متشکل از سه تک سرنشینه و دو دو نفره هواپیما خواهد بود همچنین به جنگنده ها به عنوان بخشی از آن در شماره 17 اسکادران همچنین به عنوان شناخته شده "فلش طلایی" خواهد بود مستقر در امبلا پایگاه هوایی که به روز رسانی شده برای این منظور است.

این امبلا پایگاه هوایی دارای دو اسکادران از جگوار هواپیماهای جنگی و یک اسکادران MIG-21 گاومیش کوهان دار امریکایی. سراب مبارزان استفاده می شد که به هند حمله هوایی در Balakot در پاکستان در سال گذشته پس از پولوما حمله تروریستی در زمان خاموش از وجود دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب