قبل و بعد: این 8 پا-فضای گسترده ای را احساس می کند دو بار به عنوان بزرگ بدون دیوار منتقل

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برخی از فضاهای کوچک مطرح چالش های خاص. در آنی هیت خانه نقطه مشکل این بود باریک اتاق فقط 8 پا گسترده اما 30 فوت طول و نقاشی سیاه و سفید در یک طرف و در طرف دیگر. “این احساس مانند یک خانه خالی از سکنه راهرو” آنی می گوید. به علاوه دیگر طراحی خصلت چپ او خاراندن سر خود را (هنگامی که آن را در حال چرخش): “سقف نقاشی شده بود در قطر سیاه در یک طرف سفید ، که طراحی آینه روی فرش. کل فضا به نظر می رسید تاریک و تنگ و تقریبا به من سرگیجه!”

آنی می خواستم به استفاده از فضا برای کار گل و می دانستند که دولت فعلی نیست رفتن به آن را کاهش دهد. “من می دانستم که حق دور فرش بود فقط بیش از حد بالا تعمیر و نگهداری برای همه بریده و پس از چند هفته با, تاریک, سیاه, دیوار, من فکر کردم من که قرار بود به از دست دادن ذهن من,” او می گوید. او ماموریت ؟ فضا را احساس روشن تر و بزرگتر و کاربردی تر.

آنی و شوهر او تقریبا کل نوسازی خود به خود کار بیش از شب و تعطیلات آخر هفته. او تخمین می زند آن زمان 100 ساعت کل و هزینه بیش از $5,000. اولین آنها ديوارها را رنگ تمام سفید—فوری فضا ساز! سپس آنها پاره پاره کردن, پیر, فرش, نصب وینیل تخته به جای. “من به شدت نشان می دهد وینیل کفپوش برای هر نوع صنعت یا استودیو منطقه” آنی می گوید. “آن را بسیار با دوام و آسان برای تمیز کردن و ساده برای نصب… هنگامی که شما از آن آویزان است.”

البته همانطور که با اکثر پروژه های این یکی آمد با تعجب: “پس از اتمام وینیل تخته کف, من سعی کردم به باز کردن درب و تحقق آن را تنها می تواند باز در نیمه راه به دلیل کل طبقه ساخته شده بود در یک شیب,” آنی می گوید. “من به پایان رسید تا از بین بردن درب از لولا و قطع کامل اینچ از پایین با جست و خیز سریع را دیدم.” حل مشکل در عمل!

پس از آن انجام شد آنی و شوهر اضافه شده در ایستاده جداول در یک طرف به علاوه کابینت از IKEA. آنی به ارمغان آورد در یک دوست نزدیک که او نیز اتفاق می افتد به یک هنرمند محلی برای انجام ماموریت های گیم لافت سفارشی توری ضخیم و ریشه دار نصب و راه اندازی روشنایی—جدی showstopper بر. در حال حاضر فضای کاربردی—با تن از فضای کار و ذخیره سازی—و همچنین به عنوان زیبا.

“من عاشق این فضا در حال حاضر” آنی می گوید. “من صرف زمان زیادی را در اینجا و پیدا کردن آن بسیار دنج و راحت و کاربردی است. این قطعا بزرگترین DIY من تا کنون گرفته شده و من فکر می کنم من می توانم همه چیز را سریع تر و ارزان تر و با چه یاد گرفتم از طریق این فرآیند است.”

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de