چین می گوید کارخانه خود فعالیت های گسترده در ماه ژوئن

چین روز سه شنبه گفت: گسترش فعالیت های تولیدی در ماه ژوئن با رسمی شاخص مدیران خرید در آینده در 50.9.اقتصاددانان

توسط ELEMENTORSITE در 10 تیر 1399

چین روز سه شنبه گفت: گسترش فعالیت های تولیدی در ماه ژوئن با رسمی شاخص مدیران خرید در آینده در 50.9.

اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز انتظار داشتند رسمی PMI به شماره در آمده 50.4. شاخص مدیران خرید بخش قرائت بالای 50 نشان می دهد, توسعه, در حالی که کسانی که به زیر این سطح سیگنال انقباض.

در مارس رسمی PMI در آمد در 50.6 به گفته اداره ملی آمار. شاخص مدیران خرید بخش خوانش متوالی.

این اداره گفت: در آن خبر از انتشار شاخص مدیران خرید که عرضه و تقاضا شروع به انتخاب کنید تا با شاخص سفارشات جدید برای افزایش دو تا سه ماه با توجه به CNBC ترجمه. بهتر خوانش در هر دو واردات و صادرات و شاخصهای نیز کمک به اقتصادهای عمده بازگشایی شده است.

اما ابهامات باقی می ماند اداره هشدار داد و افزود که همه گیر شده است به طور موثر کنترل می شود در خارج از کشور.

فعالیت تولید شده است ضربه شوک در هر دو سمت عرضه و تقاضا جبهه با توجه به مقیاس مستندات در بسیاری از نقاط جهان با هدف شامل coronavirus بیماری همه گیر. این ویروس برای اولین بار پدید آمده در اواخر سال گذشته در مرکز چینی ها در شهر ووهان.

در حالی که کارخانه های چینی مواجه مشکلات انجام سفارشات در اوایل بیماری همه گیر آنها در حال حاضر در مواجهه با یک رکود تقاضا در سطح جهانی به عنوان تعدادی از افراد آلوده گذشت 10 میلیون آستانه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

مجموعه ای دیگر از کارخانه داده خواهد شد در روز چهارشنبه توسط Caixin و IHS Markit. این خصوصی بررسی ویژگی های مخلوط بزرگتر از کوچک و متوسط شرکت. در مقايسه رسمی PMI بررسی به طور معمول سنجی بزرگی از کسب و کارهای بزرگ و شرکت های دولتی.

این اخبار. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب