قبل و بعد از: هم ریخته اتاق می شود سرگرم کننده و کاربردی برای تنها $140

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

کار از خانه مقدار زیادی از جوانب مثبت, اما زمانی که خود را در دفتر کوچک (یا جدول اتاق ناهار خوری میز دسته کوچک موسیقی جاز) است تنگ ریخته و یا تیره می توانید آن را هر روز احساس می کنم مثل یک جمعه. سوزی Levache (Bananashed خانه) تا به حال یک اتاق کار که تا به حال شده است با جمع آوری گرد و غبار قبل از—اما در حال حاضر که او مشغول به کار بود از خانه به طور منظم او دیگر نمی خواستم به حل و فصل برای یک subpar فضا. “دفتر من کوچکترین اتاق در خانه و در حال تبدیل شدن به یک آزادسازی زمین یک گورستان برای لباس های قدیمی و بی فایده مبلمان بود که برکنار از اتاق دیگر!” سوزی می گوید. به علاوه این تیره و تار محیط زیست ساخته شده است آن را دشوار برای تزئین. “این چنین دلتنگ شمالی-جنوبی است که من تلاش برای تصمیم گیری در دیوار, رنگ, را,” او می گوید.

در حالی که سوزی همیشه می خواستم به آن را تغییر دهید, او در نهایت به یک نقطه شکستن—به معنای واقعی کلمه. “من میز شکسته شد و من رفتم به گرفتن برخی از تجهیزات از زیر شلواری و روز آمد کردن آن را از دست من می گوید:” سوزی. “من می خواهم تا زمانی صرف ساخت مطمئن شوید که هر کس دیگری در اتاق بودند کارآمد و سخت کار می کرد برای بقیه خانواده غفلت از نیازهای خود من! زیر شلواری در دست من بود بعد من تصمیم به اقدام مثبت است.”

به دفتر بیشتر شخصیت و دل سوزی تبدیل به رنگ. “من می دانستم که یک رنگ گرم مورد نیاز بود,” او می گوید. “من نمی خواهم به ارتکاب به یک واقعا سایه روشن به عنوان من مطمئن هستم که چنین فضای کوچک کار می کنند در یک رنگ روشن که خود را به جای من انتخاب یک گرم خنثی بژ صورتی در قابها و متمرکز به جای یک گرافیک دیوار و با استفاده از رنگ های روشن تر در مبلمان و آثار هنری است.” بژ آغشته به صورتی او را انتخاب کرد (Frenchic مبلمان شیرینی بادامی) احساس ظریف و نرم اما نه در همه babyish. روشن فیروزه ای (Frenchic مبلمان سرندیپیتی) می دهد میز و برخی از پاپ.

برای گرافیک لهجه دیوار سوزی استفاده می شود BORÅSTAPETER را Tallyho 2751 wallpaper. یک الگوی ساده همراه با کنتراست بالا رنگ آن را به نگاه فوق العاده شیک. پس سوزی نمی تواند جایگزین کفپوش در فضای او به سادگی repurposed فرش او در حال حاضر که نیاز به یک خانه جدید. در نهایت سوزی تحت پوشش دیوار در قطعه منحصر به فرد از هنر و افزود: پر جنب و جوش مرجان صندلی اداری—دوز کامل از پانچ.

سوزی با استفاده از این پروژه به عنوان یک فرصت برای پیوند با او و آموزش او چند رنو کلاهبرداری. “من نشان داد که چگونه به استفاده از سطح روح و دست را دیدم و پس از 20 دقیقه او تمام قابها! آن را فوق العاده” سوزی می گوید. همه در همه, قبل زمان سه ماه و با هزینه ای در حدود 140 دلار برای همه چیز.

“من عاشق ترکیب رنگ و بافت است و با وجود ترس من که گرافیک کاغذ ممکن است پایمال کردن چنین فضای کوچک آن در واقع واقعا زمینه اتاق و به آن روح احساس می گوید:” سوزی—که فقط می رود تا ثابت کند که حتی در فضاهای کوچک می توانید یک کمی maximalism.

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>