ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تب و تاب بودن در تاریکی ستاره ها استفاده می شود نشانگر فوق العاده سرد اتاق بچه اما امروزه این فضا شده اند و حتی کولر—به ویژه هنگامی که مادر خود را که یک هنرمند مانند جولیا ویتنی بارنز. جولیا به طور معمول کار می کند بر روی دیوار و کف نقاشی به صورت خصوصی و عمومی در سالن های, اما این بار, جولیا قرار داده و استعدادهای خود را به استفاده از در دختر و در اتاق خواب با استفاده از تنها مواد او در حال حاضر بود.

قبلا جولیا و خانواده اش شده بود در بروکلین زندگی می کنند اما نیاز به دو استودیو هنر و فضای کافی برای پدر و مادر و بالا بردن بچه ها به رهبری آنها را به سر به دره هادسون. وجود آنها در بر داشت یک جذاب 1917 صفحه اصلی. آنها حذف فرش refinished طبقه چوب و نقاشی بیش از “نخود سبز” دیوار. اما دیگر از تجهیز آنها انجام نداده که بسیار به دختر جوان در اتاق. “پسر ما متولد شد و تقریبا دو سال پیش و آنها بسیار با خوشحالی به اشتراک گذاری این اتاق در حال حاضر. آن است که کوچکترین اتاق در خانه ما و در عین حال اغلب ما پیدا کردن تمام خانواده (از جمله سگ ما انباشته) در اینجا” جولیا می گوید. مغناطیس از اتاق بود که یکی از چند دلیل است که آن را به نامزد ایده آل برای قبل کمی.

به دلیل همه گیر وجود دارد مقدار زیادی از وقت اضافی برای هنر و ایده ای که فنر از این خلاق دوره به پایان رسید تا در حال توسعه به الهام اولیه برای نقاشی دیواری. “دیوار اصلی همه گچ در اینجا و عجیب و غریب بافت از 100 سال از عمر و من می خواستم به پنهان سطح نامنظم و اتاق نسبتا کوچک به نظر می رسد بزرگتر توسط برجسته سقف” جولیا می گوید. “پس از به روز شد و همه شروع به محو من بود و انگیزه برای انجام کاری است که بر زندگی روزمره ما و شادی را به غم انگیز زمان است.”

این پروژه در زمان یک هفته از آغاز تا پایان. جولیا برای اولین بار بود یک کلاژ به طرح کردن رنگ ها و اشکال را برای او نقاشی دیواری ساخته شده و سپس نقاشی را به زندگی می آیند همه را به خود او. همه رنگ آمد از جولیا موجود, موجودی, بنابراین تنها پول او صرف شد تازه می توانید از پلی اورتان سیلر—فقط $36.

جولیا با استفاده از یک مخلوط پررنگ pinks, بلوز, بنفش, سبز و زرد از مارک های مانند Farrow و توپ, Benjamin Moore, Behr و Glidden رنگ. پس از رنگ او رنگ پلی اورتان به عنوان یک مات کت بالا برای اطمینان از نقاشی دیواری می ماند پر جنب و جوش و طولانی. در گنجه منطقه جولیا گنجانیده قفسه سینه از زیر شلواری با رنگ است که همسان کسانی که در نقاشی دیواری. یک کمی گرم و نرم رختخواب از جوانه بچه ها در یک گوشه از اتاق احساس می کند مانند آن را در وسط یک باغ جادویی.

جولیا پروژه نقاشی دیواری کاملا دگرگون پایه اتاق تبدیل دیوار به هنر است. “من دوست دارم که چگونه نقاشی به ارمغان می آورد زندگی جدید به اتاق و تمام خانواده ما زندگی” جولیا می گوید. “این هم واقعا رضایت بخش بود که آن را ساخته شده با مواد فقط تخمگذار در اطراف می گوید:” جولیا.

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو