قبل و بعد از: A $1,500 ازنو Peps تا این 250 فوت مربع استودیو

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بسیاری از مردم پیش بینی وضعیت زندگی ایده آل خود را به عنوان بزرگ و باز—اما به عنوان هر کسی که زندگی در یک شهر بزرگ می داند که گاهی اوقات شما را به آنچه که شما می توانید دریافت کنید. برای Meaghan Shanley یک فضای داخلی روزنامه نگار در, نایلون, مشاوره بود که 250 فوت مربع سفید-شسته آپارتمان در حدود سال 1910 ساختمان در سمت غرب بالا از شهر نیویورک است. “یک سال یا بیشتر پس از حرکت متوجه شدم چقدر من متنفر استارک دیوارهای سفید به دلیل اینکه آنها در آپارتمان احساس عمومی و کمی سرد” Meaghan می پذیرد. “بنابراین من تصمیم به ازنو همه چیز را به آن را دنج و دعوت از احساس من واقعا گرامی در یک خانه است.” او ممکن است یک روزنامه نگار اما Meaghan می داند که یک یا دو چیز در مورد طراحی.

مانند هر شهر نشین, Meaghan می خواستم به استقبال با احساس گرما و راحتی زمانی که او راه می رفت به آپارتمان خود را, مهم نیست چقدر کوچک آن بود. روشن دیوارهای سفید و محدود نور طبیعی نمی ثابت به ترکیب برنده بنابراین او تنظیم بودجه از $1,500, ذخیره کردن و الهام هر دو آنلاین و از او طراح داخلی مشتریان. “من همیشه در بر داشت wallpaper به تحول بنابراین من شروع روند وجود دارد” Meaghan می گوید.

او هفته را صرف تمیز کاری اینترنت برای چاپ که فورا بالا بردن خود را در فضا در نهایت قبل از فرود بر روی یک آرام بخش اکالیپتوس الگوی از Etsy. بعد آمد به نقاشی ارائه شده است که یکی دیگر از چالش به دلیل رنگ عالی می بود. برای دو تا از دیوار او تصمیم گرفتند برای غنی سایه ای از نیروی دریایی (Behr نیمه شب در مناطق استوایی) که همچنین به نظر می رسد در طول نكشيد. “من نمی خواهم این آپارتمان به احساس بیش از حد تیره بنابراین من سمت چپ در معرض سفید-رنگ آمیزی دیوار آجری است که گسترش از درب جلو تمام راه را به پشت آپارتمان” Meaghan می گوید.

هنگامی که دیوار کامل شد او نقل مکان بر روی زمین است که برای او سمت چپ به تنهایی به دلیل Meaghan اعتقاد راسخ است ساده زیبایی از چوب. اما در این منطقه زندگی می کنند از استودیو او تصمیم گرفت به یک لایه گونی فرش از nuLOOM تحت یک عتیقه ایرانی از فرش جمعی و در صدر آنها هر دو با یک سفارشی ساخته شده میز قهوه است که او طراحی شده با Belmar نیوجرسی-بر اساس خراط. “من از یک شهر ساحلی در نیوجرسی پس از این میز قهوه احساس می کند مانند یک جذاب یادآوری صفحه اصلی” Meaghan می گوید.

بعد آمد لهجه قطعات و جزئیات تزئینی که به آپارتمان نکات تکمیلی آن است که تایید می کنند که کسی در واقع در اینجا زندگی می کنند. “من واقعا می خواستم آن را به مانند خانه احساس راحتی کنید نه فقط یک محل که در آن من خواب” Meaghan می گوید. “ترکیب معنی دار قطعات, قدیمی, نوشتن میز پدر و مادر من به من یک عامل مهم در دکوراسیون روند.” در واقع این میز در اصل سفید و کاملا مناسب در تازه redecorated فضا بنابراین او swathed آن در سایه ای از جنگل سبز (Behr را منزوی جنگل) و مجموعه آن در برابر تنها دیوار سفید در آپارتمان. حتی اگر Meaghan موفق به استفاده از قطعه کاملا چند او در حال حاضر متعلق به او اضافه شده جدید چند می یابد به مخلوط. برای مثال جمع به پیر میز نشسته فریبنده صندلی چرم توسط Kelly Hoppen برای SONDER زندگی می کنند.

“یکی از قطعه های مورد علاقه من است که همیشه باهوش تعجب به کسانی که آن را دیده هرگز قبل از,” او می گوید: در مورد شهری Electric Co. جدول لامپ در سفید کمد در سمت چپ مبل که روشن و خاموش کردن زمانی که شما شیر روی پایه فلزی با انگشت خود را. در همان گوشه است که توسط یکی از آپارتمان های سه, ویندوز, است, Anthropologie, دندانه دار کردن شراب که خانه های برخی از مورد علاقه لیورپول برای فیلم شب روی مبل. یک شکل در گوشه مخالف فقط در خارج پیاده روی در آشپزخانه مخمل خواب دار چسترفیلد صندلی از Joss & Main که او با زوج دیگری براق قطعه از SONDER, زندگی, هندسی, فلزی, پایان جدول.

“تا آنجا که من عاشق پررنگ آشکار عناصر برخی از مورد علاقه من شده هستند جزئیات کوچک است که شما ممکن است متوجه نیست مگر اینکه شما به دنبال برای آنها” Meaghan می گوید. غریب دستگیره از Anthropologie که او با استفاده از در کابینت و UHURU nightstand ساخته شده است که از اصلاح تیرهای دو جمله جزئیات. یکی دیگر از شیرین لمسی ؟ با استفاده از این کاغذ دیواری را بر روی معرفی کردن پانل های درب گنجه به کمک آن در ترکیب.

“به دنبال بازگشت در آن وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من می خواهم به دلیل تغییر سبک من است و همیشه در حال تحول است اما این قطعا خیلی بیشتر بود و بیشتر مثل من از آن زمانی که من برای اولین بار نقل مکان کرد و در” Meaghan می گوید از او تکمیل فضا.

الهام گرفته است ؟ ارائه پروژه های خود را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im