نمی تواند رقیق مستند مرکز می گوید متحده را از تماس کرالا

کرالا اعلام کرد آرامش مستند محدودیت های اعمال شده در دو منطقه.برجستهکرالا اعلام کرد آرامش مستند محدودیت های اع

توسط ELEMENTORSITE در 1 اردیبهشت 1399

کرالا اعلام کرد آرامش مستند محدودیت های اعمال شده در دو منطقه.

برجسته

  • کرالا اعلام کرد آرامش مستند محدودیت های اعمال شده در دو منطقه
  • مرکز روشن ساخته است که می گوید نمی رقیق مستند دستورالعمل
  • کرالا گزارش 2 COVID-19 مورد در روز یکشنبه که در مجموع به 401
دهلی نو:

دولت ساخته شده است آن را روشن است که آمریکا و اتحادیه سرزمین نمی تواند "رقیق" دستورالعمل آن در سراسر کشور مستند به کنترل گسترش coronavirus و گفت: متحده نمیتواند اجازه می دهد تا فعالیت های خود را در طول این دوره می توان آنها را سختگیرانه تر اگر آنها می خواهند این مرکز گفت. در نامه ای به دولت ها و سرزمین های اتحادیه, اتحادیه دبیر خانه گفت: تنها آن دسته از فعالیت های مجاز این مرکز اجازه داده می شود از امروز در بخش هایی از کشور که حداقل تحت تاثیر coronavirus.

در یک نامه جداگانه به کرالا این وزارت خانه به شدت مخالف است و به حرکت خود را به راه اندازی مجدد و رستوران ها و کتاب ها و مغازه ها مغازه سلمانی در بخش هایی از دولت از امروز.

صفحه اصلی وزیر آجی Bhalla نوشت: این نامه روز یکشنبه پس از برخی متحده ساخته شده خود لیست فعالیت های ضروری و اعلام کرد آرامش COVID-19 مستند محدودیت از امروز

"در آن آمده است توجه کنید که برخی از کشورهای/UTs در حال صدور دستور اجازه می دهد فعالیت های است که اجازه داده نشده است (توسط مرکز دستورالعمل)," خانه, وزارت گفت.

"من دوباره از شما می خواهیم برای اطمینان از انطباق از تجدید نظر تثبیت دستورالعمل و مستقیم همه نگران مقامات خود را برای اجرای دقیق در نامه و روح و روان بدون هیچ گونه رقت و برای اطمینان از انطباق دقیق از مستند" نامه ای می خواند.

کرالا اعلام کرد آرامش مستند محدودیت های اعمال شده در دو منطقه اجازه می دهد وسایل نقلیه خصوصی حرکت در یک فرد حتی اساس و ناهار خوردن در خدمات در هتل ها از امروز.

کارگاه های آموزشی, barber, مغازه ها, دو مسافر در صندلی عقب اتومبیل و ترک سوار سواران در دو چرخ نیز اجازه داده می شود در بعضی از مناطق. مسافرت با اتوبوس خواهد بود مجاز برای سفرهای کوتاه درون برخی از شهرهای کرالا گفته بود. دور شمارنده تابع می تواند تا 8 ساعت.

چپ دولت تا به حال رنگ-کد 14 ولسوالی دولت به چهار منطقه و تصمیم بر کاهش محدودیت در حداقل قسمت های آسیب دیده از دولت است.

"این مقدار به رقت دستورالعمل صادر شده توسط وزارت خانه و تخلف از دستور مورخ 15 آوریل صادر شده تحت مدیریت بحران مصوب سال 2005 گفت:" نامه ای از آجی Bhalla, دبیر خانه به کرالا دبیر کل تام خوزه تاکید بر انطباق دقیق از مستند اقدامات است.

هفته گذشته دولت با دستورالعمل برای احیای صنعتی و تجاری فعالیت های پس از نارندرا نخست وزیر تمدید تا 3 مه این مستند به بررسی گسترش coronavirus در کشور است. دولت گفت این اجازه خواهد داد که برخی از فعالیت های ساخت و ساز و صنعتی در مناطق روستایی از امروز. دفاتر دولت هند و دفاتر متحده و اتحادیه سرزمین وسایل نقلیه خصوصی برای خدمات اضطراری, e-commerce, شرکت های فروش کالاهای ضروری; پیک, خدمات MNREGA کار می کند و بخش مالی نیز اجازه داده می شود به تابع.

دولت روز یکشنبه تجدید نظر لیست فعالیت های اقتصادی و خدمات اجازه داده می شود از امروز و گفت: عرضه غیر ضروری کالا توسط e-commerce شرکت ها ممنوع است در طول مستند دوره است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب