ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

“من همیشه عاشق تصویر زمینه. آن را به یک طعم و من باید به ارث برده از مادر من به خاطر او wallpapered ما تمام خانه در حال رشد” اذعان می کند, کاترین Leavitt از بنیانگذاران جمعه & Co. طراحی. “وقتی که من بر این توت فرنگی, دزد, تصاویر پس زمینه طراحی شده توسط ویلیام موریس در سال 1883 من زده شد که چگونه بی انتها آن را احساس. این فقط چیزی که من نیاز به تبدیل ما کوچک پنجره اتاق پودر را به چیزی خاص است.”

من برای اولین بار یک مقدمه به کاترین سبک طراحی که او فرستاده شده او در دفتر خانه ها makeover. او در زمان بسیار ساده بژ جعبه و تبدیل آن به یک فضای زیبا با تعداد زیادی از شخصیت, بنابراین من تا به حال احساس او را سحر و جادو با این تیره 25 فوت مربع پودر اتاق آمد که با سنگین پس از اتمام و ’90s-سبک بافت دیوار. آن زمان رقص برهنه کردن دیوار replastering آنها را و سپس اضافه کردن تصویر زمینه قالب و ترکیبی از بالا و پایین قطعات دکور.

“ما شروع به از بین بردن یک کت از شن و ماسه بافت دیوار—شما می دانید این نوع بود که خشم در ’90s” کاترین توضیح می دهد. “این یک روز طولانی است و ما تا به حال به پچ drywall در بسیاری از مکان ها برای گرفتن یک پاک کردن دیوار صاف. بعد تا بود با اضافه کردن در برخی از wainscotting به اتاق. من می خواستم مطمئن شوید که وجود دارد weightiness برای جبران گل ظریف wallpaper. برای ایجاد wainscotting ما با استفاده از ام دی اف به صورت پانل با قاب عکس قالب گیری به آن نگاه تصفیه شده تر.”

“این قطعا یک بالا و پایین کار را با غرور از لوس و sconces و آینه از One Kings Lane,” کاترین می گوید. “آخرین مرحله بود که من بیشتر عصبی. تصویر زمینه نصب و راه اندازی قطعا بدست راحت تر با تکنولوژی های جدید در طول سال اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از فشار به خط پانل به درستی و مطمئن شوید که همه چیز چین و چروک خوردن رایگان. این یک استرس زا نصب و راه اندازی, اما به پایان رسید تا به دنبال دوست داشتنی. این قابل توجه است که چگونه ممکن است سبک تر و بزرگتر حمام در حال حاضر احساس می کند. و آن را یک راه عالی برای در آوردن الگوی را در یک فضای کوچک برای یک تاثیر بزرگ.”

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im