دهلی نو دانشآموز برگزار شد بیش از تکان دهنده, چت روم که صحبت در مورد دختران تجاوز

پسران معمولی صحبت در مورد تجاوز جنسی شئ و شلخته شرمندگی ای در این گروه است.دهلی نو: دهلی دانشآموز گرفته شده اس

توسط ELEMENTORSITE در 16 اردیبهشت 1399
Delhi Schoolboy Held Over Shocking Chatroom That Talked About Girls' Rape

پسران معمولی صحبت در مورد تجاوز جنسی شئ و شلخته شرمندگی ای در این گروه است.

دهلی نو:

دهلی دانشآموز گرفته شده است به بازداشت و بیشتر شناسایی شده اند که پلیس بررسی دانشجويان Instagram چت گروهی است که صحبت در مورد تجاوز به دانش آموز است. این گروه به نام "Bois اتاق قفل" است که در ايجاد خشم پس از آن در روز یکشنبه غیرفعال شده است در حال حاضر.

این نوجوان از شناخته شده دهلی مدرسه شناسایی 20 بیشتر پسران که فعال بودند در این گروه است. خود تلفن همراه کشف و ضبط شده است توسط Cyber همراه از پلیس دهلی و در حال بررسی است.

کلاس 11 و 12 دانش آموزان از چهار یا پنج مدرسه در جنوب دهلی اعتقاد بر این بود که در ظالمانه فروم که کابوس هر پدر و مادر; از مدارس معمولی صحبت در مورد تجاوز جنسی شئ و فاحشه-شرمنده ای در چت روم.

Cyber-crime تقسیم پلیس به نوشته Facebook متعلق به Instagram برای جزئیات بیشتر در مورد این گروه است.

جنجال ظاهر در روز یکشنبه پس از چند کاربران رسانه های اجتماعی ارسال شده تصاویر در Instagram و توییتر از "Bois اتاق قفل". به زودی, تکان دهنده, ترسناک محتوای ویروسی رفت.

این screengrabs شد از دانش آموزان از برخی از دهلی بالای مدارس ارسال عکس از دختران نوجوان را بدون رضایت خود را همراه با نظرات بیش از حد نفت خام به تکثیر.

تعدادی از مکالمات حول تجاوز جنسی اغلب خود را در برابر همکلاسی در یک frighteningly گاه به گاه راه افزایش نگرانی درباره عادی از تجاوز به عنف و زن ستیزی و عینیت در مدارس.

روند بالا هشتگ #BoysLockerRoom جلب هزاران پست در توییتر و دیگر سیستم عامل.

رسانه های اجتماعی کاربر با نام کاربری @ashnaasharma یکی از اولین به برجسته این گروه در توئیتر نوشت: "من هرگز در زندگی من بوده است به طوری خشمگین. این بی شرمانه f***** نیست حتی کمی گناه در مورد آنچه آنها انجام داده ایم. آنها در حال رفتن در اطراف و هک کردن حساب های ما در حال حاضر. هیچ چیز می تواند یا ما متوقف خواهد شد."

با توجه به حساب های رسانه های اجتماعی است که ارسال تصاویر اعضای "Bois اتاق قفل" حتی تهدید به نشت برهنه عکس از زنان که گزارش آنها و راه اندازی گروه دوم.

جنسیتی نگرش جوک تجاوز به عنف و به اصطلاح "قفل اتاق گفتگوی بورسی" در نظر گرفته توسط کارشناسان این پایه است که تشدید از normalisation از فرهنگ تجاوز آشکار به تجاوز جنسی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن