دولت استرالیا توصیه به شهروندان برای سفر به هنگ کنگ با توجه به امنیت ملی قانون

مردم با پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش Covid-19 رمان coronavirus پیاده روی پایین خی

توسط ELEMENTORSITE در 19 تیر 1399

مردم با پوشیدن ماسک صورت به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش Covid-19 رمان coronavirus پیاده روی پایین خیابان تزئین شده با فانوس های چینی در هنگ کنگ در فوریه 29, 2020.

VIVEK PRAKASH

دولت استرالیا از شهروندان خود توصیه کرده است تا از سفر به هنگ کنگ و به تجدید نظر نیاز خود را به باقی می ماند در هنگ کنگ با توجه به ابهامات اطراف جدید امنیت ملی قانون وجود دارد.

"جدید امنیت ملی قوانین برای هنگ کنگ می تواند به طور گسترده تفسیر شود. طبق قانون شما می تواند به اخراج و یا در صورت امکان انتقال به سرزمین اصلی چین به صورت تحت پیگرد قانونی سرزمین اصلی قانون" با توجه به اطلاع قبلی در روز پنج شنبه با استرالیا به وزارت امور خارجه و تجارت را Smartraveller سایت.

آن اضافه شده است که به حد کامل از قانون و چگونه از آن خواهد شد اعمال شده است و هنوز روشن نیست که استرالیا می تواند "در معرض خطر بازداشت مبهم در تعریف امنیت ملی زمینه. شما می توانید شکستن قانون و بدون قصد."

هنگ کنگ یک منطقه ویژه اداری چین است. قانون جدید اثر در زمان سه شنبه گذشته پس از بالا تصمیم گیری بدن در پارلمان به تصویب آن است.

شهر را تجربه کرده است ماه از دموکراسی تظاهرات که گاهی اوقات خشونت تبدیل شد. پکن می گوید: هنگ کنگ امنیت ملی قانون است که با هدف منع تجزیه طلبی براندازی دولت قدرت تروریسم فعالیت و دخالت خارجی.

مخالفان این قانون از جمله انگلیسی, وزیر امور خارجه Dominic Raab می گویند آن را تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال که وعده داده شده بود که منطقه ویژه اداری تحویل داده شد به چین در سال 1997.

تحت "یک کشور دو سیستم" سیاست سرزمین است تا حد زیادی جدا حقوقی و سیستم اقتصادی از سرزمین اصلی است که خود نشان دهنده استعماری بریتانیا میراث. که چارچوب شناخته شده به عنوان قانون اساسی از هنگ کنگ منطقه ویژه اداری جمهوری خلق چین قرار است در محل تا 2047.

از ماه مارس در استرالیا ممنوع شده است از سفر به خارج از کشور — مگر اینکه آنها به دست آوردن معافیت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب