به عنوان coronavirus کشته شدن یکی دیگر از آمازون کارگر پاسخ این شرکت است که با اضافه کردن به کارکنان ترس

یک کارگر مونتاژ یک جعبه برای تحویل در مرکز پاسخگویی آمازون در Baltimore, مریلند, ایالات متحده, مارس 30 2019.Cl

توسط ELEMENTORSITE در 18 اردیبهشت 1399

یک کارگر مونتاژ یک جعبه برای تحویل در مرکز پاسخگویی آمازون در Baltimore, مریلند, ایالات متحده, مارس 30 2019.

Clodagh Kilcoyne | ایسنا

آمازون انبار و کارمند در شمال ایلینوی مرده است از coronavirus این شرکت را تایید کرد.

کارمند که مشغول به کار در خارج از آمازون پورشه, ایلینوی, انبار, شناخته شده به عنوان MDW8 درگذشت این بیماری در مارس 18. کارگر بود که 50 سال در سمت چپ در پشت یک همسر و پنج فرزند به عنوان به خوبی به عنوان دو گام-کودکان است. کارمند مشغول به کار در شیفت شب به عنوان یک جمع کننده که شامل انتخاب آیتم از تسهیلات قفسه ها و آماده سازی آنها برای حمل و نقل در میان دیگر وظایف.

"ما غمگین از دست دادن یک همکار در سایت ما در پورشه, ایلینوی" آمازون سخنگو لیزا Levandowski گفت CNBC در بیانیه ای. "خانواده و عزیزان در افکار ما و ما در حال حمایت از همکار خود همکاران."

کارگر مرگ می آید به عنوان آمازون انبار کارکنان را مطرح کرد که این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از آنها را از ابتلا به کروناویروس در حالی که آنها در کار است. کارکنان نیز با انتقاد چگونه آمازون دسته موارد مثبت در امکانات آن با برخی از این استدلال باید آن را تعطیل کسانی که انبارها و بیشتر انجام دهید تا مطمئن شوید کارکنان مطلع هستند.

این روشن نیست که چگونه و یا زمانی که کارمند قراردادی coronavirus. کارگر در گذشته در این مرکز در مارس 19, که در آن نقطه او تا به حال گزارش هر گونه علائم آمازون گفت. این شرکت ساخته شده بود آگاه که کارگر آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 24.

آمازون کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد چگونه بسیاری از انبار کارکنان فوت کرده اند از coronavirus در سراسر کشور. ایلینوی کارگر عبور نشانه چهارم شناخته شده مورد آمازون کارگر که مرده است از این ویروس گزارش زیر از مرگ و میر در Staten Island, New York; Hawthorne کالیفرنیا; و تریسی, کالیفرنیا.

این شرکت نشده ارائه شده در مجموع تعداد از کارگران که آزمایش مثبت از این ویروس در امکانات آن است. به عنوان یک نتیجه, آمازون, کارگران تلاش کرده اند برای حفظ غیر رسمی شمارش تایید شده و تایید نشده موارد در سراسر کشور با یک کارمند ق گروه برآورد وجود دارد حداقل 400 کارکنان که قرارداد coronavirus. گروه کار ایران برای احترام نیز وارد جمعیت منابع ردیابی نقشه نشان می دهد که تعداد موارد مثبت در آمازون امکانات در ایالات متحده آمازون عمل 175 انبارها در سراسر کشور و برخی از انبارها را گزارش داد ده ها تن از موارد.

تنش در حال رشد بین آمازون و انبار کارگران در سراسر کشور به عنوان تعداد موارد تایید شده و مرگ و میر در آن امکانات را صعود کرد. انبار کارگران به نام برای شرکت در محل قرار داده و ایمنی بیشتر حمایت از جمله ارائه پرداخت مرخصی استعلاجی و بسته کردن امکانات که در آن وجود دارد موارد مثبت اضافی برای تمیز کردن.

آمازون قبلا گفته آن رفته است به "طول های بزرگ برای نگه داشتن امکانات تمیز و مطمئن شوید که کارکنان زیر لازم است اقدامات احتیاطی مانند شستن دست های خود را با استفاده از ضد عفونی کننده دست و تمرین های اجتماعی فاصله. آن را نیز آغاز شده مصرف کارکنان هنگامی که درجه حرارت آنها گزارش کار و عرضه کرده است و آنها را با ماسک صورت. در این شرکت در آخرین گزارش درآمد آمازون گفت: این امر سرمایه گذاری انتظار می رود آن 4 میلیارد دلار سه ماهه دوم سود در coronavirus تلاش های مربوط مانند خرید اضافی دنده ایمنی برای کارگران ساختمان و خارج آن coronavirus تست قابلیت های, در میان چیزهای دیگر.

هنوز آمازون کارگران همچنان به استدلال می کنند این شرکت انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حفاظت از آنها. کارکنان برگزار حداقل سه تعطیل در محلی انبارها و شرکت در سراسر کشور اعتصاب به تقاضا قوی تر coronavirus ایمنی و حفاظت. در هفته های اخیر تماس های خود را به دست آورد پشتیبانی از آمازون tech کارگران در سیاتل از جمله از برجسته مهندس و VP, Tim Bray که استعفا بیش از شرکت و شیوه های کار. آمازون است در پاسخ به بری پست که در آن او گفت که این شرکت تا به حال یک "فقدان دیدگاه در مورد انسان از هزینه های بی امان رشد و انباشت ثروت و قدرت است."

برخی از کارکنان شنیده طریق انگور'

آمازون کارگران قبلا گفته CNBC آنها تبدیل شده ایم پارانوئید که مدیران نیست صادق بودن در مورد اینکه آیا کارکنان بیمار با این ویروس. علاوه بر این هنگامی که وجود دارد مورد تأیید و یا مرگ و میر در مرکز خود کارگران ادعا می کنند آمازون نیست آگاه آنها را به سرعت به اندازه کافی.

آمازون گفت: این ابلاغ به MDW8 کارکنان در مورد کارگر عبور و همچنین تمدید آن حمایت از خانواده اش.

شرکت فرایند آگاه ساختن کارگران مورد مرگ در یک مرکز است که ذاتا کندتر از روند اعلام یک مورد تایید شده. آمازون گفت: آن را به اطلاع کارگران از طریق یک پیام متنی یا تماس تلفنی هنگامی که وجود دارد موارد مثبت در یک مرکز. زمانی که یک کارگر این شرکت به تدریج در حال جمع کردن کارکنان در گروه های کوچک و به آنها اطلاع دهد. آمازون شده است آگاه ساختن کارگران از مرگ در فرد به جای از طریق تلفن در تلاش برای کاهش ترس و به طوری که مدیران می توانند اطلاع رسانی به کارکنان در مورد خدمات مشاوره باید به آنها نیاز به حمایت اضافی.

با توجه به coronavirus آمازون دارای مبهوت تغییرات در امکانات خود را برای جلوگیری از ازدحام به این معنی که برخی از کارکنان ممکن است پیدا کردن در مورد مرگ در تاسیسات قبل از دیگران آمازون گفت. که به احتمال زیاد به علت برخی از سردرگمی در میان کارکنان است که شنیدن در مورد مرگ از یک همکار قبل از آنها دریافت تایید رسمی از مرکز خود را.

یک MDW8 کارمند مورد مناقشه آمازون خصوصیات که همه کارگران در مرکز خود مطلع شدند فردی را از مرگ. این کارگر می دانستند که فردی که گذشت خواسته ناشناس باقی می ماند از نگرانی که صحبت کردن به مطبوعات می تواند به خطر اندازد ،

کارمند گفت: آنها صحبت کردم به همکاران در مرکز خود که از سه شنبه غافل بودند که یک فرد را از این ویروس در MDW8. به جای اطلاع رسانی به کل ساختمان یک مدیر در مرکز خود را تنها به اطلاع کارگران که همان تغییر به عنوان فردی کارگر ادعا کرد.

پس هیچ کلی اعلام کارگر عبور کارگر گفت: کارکنان دیگر در مرکز شنیده می شود "از طریق انگور" در طول چند هفته گذشته است که یک فرد درگذشت از coronavirus. بسیاری از کارگران نمی دانند که نام فردی که فوت تنها که او در یک شبه تغییر به عنوان یک جمع کننده.

آمازون CNBC گفت که زمانی که آن را یاد گرفته کارگر عبور آن خواسته تسهیلات رهبران برای برقراری ارتباط پیام به تیم در انبار طبقه با استفاده از مناسب اجتماعی فاصله. از آنجا که برخی از کارگران نشده اند ممکن است در سایت که در آن آنها ممکن است پیام را دریافت کرده اند ، آمازون اضافه شده است که آن را به اشتراک بگذارند هویت فردی که گذشت از احترام به خانواده و حریم خصوصی خود را.

هنگامی که یک مرکز, گزارش یک مورد مثبت آمازون انجام خواهد شد تمیز کردن عمیق تاسیسات. کارگران باید این انتقاد پاسخ گفت: آن را ناکافی استراتژی برای جلوگیری از انتقال ویروس است.

این MDW8 کارمند گفت آمازون نیست تعطیل کردن این تاسیسات پس از کارگر مرگ اعلام شد. کارمند گفت: به آنها گفته شد که تسهیلات را به انجام تمیز کردن عمیق زیر اعلام کارگر مرگ است. کارگر گفت: تمیز کردن خدمه در hazmat مناسب آمد به تسهیلات و تمیز آن را بخش به بخش در حالی که کارکنان در کار از جمله بسیاری از او "ترافیک بالا لمس نقاط" مانند guardrails و سطل هایی که بسته است.

آمازون گفت: نبود آگاهی از هر گونه تمیز کردن ویژه در تاسیسات در آوریل 19 روز پس از کارگر مرگ است. این شرکت قبلا گفته شده است مشاوره با مقامات بهداشتی و پزشکی کارشناسان در مورد نحوه رسیدگی به ساختمان بسته شدن برای تمیز کردن پس از یک کارمند تست مثبت است. آمازون ارزیابی که در آن کارکنان در ساختمان برای چه مدت چقدر زمان گذشت از آنها در محل و آنها که با تعامل میان چیزهای دیگر.

این MDW8 کارمند اذعان کرد که آمازون گرفته شده بسیاری از اقدامات برای بهبود شرایط ایمنی در مرکز خود را. در مقایسه با دیگر آمازون امکانات که در آن در برخی موارد وجود دارد ده ها تن از مثبت موارد MDW8 تنها گزارش سه مورد تأیید آنها اضافه شده است.

این کارمند گفت: آنها آرزو دارد از تلاش در مرکز خود را به رسمیت شناختن کارگر عبور و افتخار زندگی خود را.

کارگر افزود: "اگر کسی که من می دانم نشان نمی دهد تا یک روز و آن خاطر که آنها مریض و مرده ما و نه فقط رفتن به اذعان کرد که از دست دادن؟"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن