اپل خرده فروشی بازگشایی طرح: متوسط چک اجباری ماسک و 25 فروشگاه به بازگشایی در این هفته

مردم با پوشیدن ماسک صورت با نگاهی به تلفن همراه در خارج از فروشگاه اپل در طول یک روز تعطیل در شانگهای در آوریل 1 سال 2020 است.

هکتور Retamal | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اپل منتشر شد آن طرح یکشنبه شب برای چه آن را بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی خود را هنگامی که آن را بی خطر است به دلیل پس هر رسمی coronavirus دستورالعمل های بهداشتی. آن را نیز بازگشایی 25 فروشگاه در ایالات متحده در این هفته است.

هنگامی که یک فروشگاه بازگشایی مشتریان مورد نیاز خواهد بود برای ارائه به یک چک دما و پوشیدن ماسک قبل از ورود به فروشگاه با توجه به دستورالعمل های نوشته شده توسط اپل خرده فروشی و منابع انسانی رئیس Deirdre اوبراین. اگر یک مشتری ندارد یک ماسک سیب را با ارائه آنها را با یک.

مشتریان نیز نمایش برای دیگر علائم ناشی از Covid-19 مانند سرفه. اپل گفت: اشغال محدود خواهد شد در فروشگاه ها و کارکنان خواهد شد با تمرکز بر “one-on-one, خدمات شخصی.”

اپل همچنین اعلام کرد روز یکشنبه در فروشگاه های مختلف در ایالات متحده خواهد شد که بازگشایی این هفته است. برخی از فروشگاه ها اجازه خواهد داد که مشتریان در حالی که دیگران تنها ارائه منظقه انتخاب کنید تا خدمات. فروشگاه های اپل خواهد بود بازگشایی در این هفته در یک تعداد انگشت شماری از کشورهای: فلوریدا و کالیفرنیا (منظقه خدمات) واشنگتن (منظقه خدمات), هاوایی, اوکلاهما و کلرادو است.

اوبراین گفت: فروشگاه خواهد بازگشایی در هر محلی دستورالعمل های رسمی و اپل را به خود داده و حتی می تواند نزدیک دوباره اگر مستند سفارشات در یک منطقه خاص باید renacted.

در اینجا نامه کامل از اپل اوبراین در مورد خرده فروشی reopenings که منتشر شد یکشنبه شب:

از آنجایی که ما برای اولین بار شروع به پاسخگویی و تطبیق با COVID‑19 ژانویه اپل اجازه دهید مراقبت از رانندگی ما تصمیم گیری: برای مراقبت از ما تیم را برای مشتریان خود مراقبت و مراقبت از جوامع ما.

که بدان معنی است که وجود دارد برای مشتریان ما را به عنوان آنها بستگی دارد محصولات ما را در راه های جدید: به ماندن یادگیری به کلاس های درس بسته به ماندن متصل به ما ماند از هم جدا ماندن خلاق در زمانی که همه ما نیاز به برخی از سرگرمی و برای سالم ماندن در زمانی که سلامت است بنابراین در مقابل ذهن.

آن را نیز به معنای پله در راه های جدید برای حمایت از بهداشت عمومی پاسخ از جمله اپل تلاش به منبع بیش از 30 میلیون ماسک و 10 میلیون سفارشی‑ساخته شده در صورت سپر برای پزشکان و پرستاران کار ما به طراحی نرم افزار برای کمک به کاربران بررسی علائم و کمک به سلامت کارگران اطلاع کسانی که ممکن است در معرض و همکاری ما با تولید کنندگان در ایالات متحده آمریکا برای اعزام بیش از یک میلیون تست کیت در هر هفته است.

و آن را به معنای در نظر گرفتن گام بی سابقه ای نزدیک به تقریبا همه ما از فروشگاه های خرده فروشی در سراسر جهان برای حفاظت از سلامت و رفاه مشتریان و تیم.

تا به امروز نزدیک به 100 از فروشگاه های ما در سطح جهانی شده اند قادر به باز کردن درهای خود را به مشتریان خود را دوباره. ما می خواستم برای به اشتراک گذاشتن کمی در مورد چگونه ما در حال حمل به جلو تعهد ما به مراقبت: چگونه آن را به اطلاع ما تصمیم گیری های مهم گام ما را به نگه داشتن هر کس که به بازدید از یکی از فروشگاه های ما امن و راه هایی که فروشگاه ما را نگاه کمی متفاوت است.

رویکرد ما به بازگشایی فروشگاه های ما

اول, اجازه دهید به یاد داشته باشید که ما چگونه به اینجا رسیدیم. در چین و بعد از آن در سراسر جهان ما یکی از اولین شرکت های, از فروشگاه های ما. در چین ما شاهد اهمیت اقدام سریع — و اهمیت حیاتی فاصله اجتماعی — به سرعت ویروس گسترش یافته است. و به عنوان زمان رفته ایم ادامه داد: برای اصلاح و گسترش ما در فروشگاه سلامت و اقدامات ایمنی که ثابت کرده اند به طوری موثر در مکان هایی مانند چین که در آن فروشگاه های ما شده اند با خیال راحت باز برای ماه می باشد.

تعهد ما این است که به تنها حرکت رو به جلو با یک بازگشایی یک بار به ما اعتماد به نفس ما می توانید با خیال راحت بازگشت به خدمت به مشتریان از فروشگاه های ما. ما در هر قطعه از اطلاعات محلی از جمله موارد نزدیک و بلند مدت روند و راهنمایی از ملی و محلی مقامات بهداشتی. این تصمیمات ما را به عجله و یک فروشگاه باز هیچ وجه به این معنی است که ما نمی پیشگیرانه مرحله از بسته شدن دوباره آن را باید با شرایط محلی حکم.

هنگامی که یک فروشگاه در منطقه شما را از این مرحله به بازگشایی — که شما می توانید چک کردن در با استفاده از پیدا کردن یک فروشگاه ابزار جستجو — شما در پیدا کردن همان, مفید, اختصاصی تیم که وجود دارد قبل از ما بسته شده اما همه چیز ممکن است نگاه و احساس می کنید کمی متفاوت است. برای یک چیز, شما به خودتان پیدا کنید با مقدار زیادی از فضای.

در هر فروشگاه ما متمرکز بر محدود کردن اشغال و به همه مقدار زیادی از اتاق و تجدید تمرکز ما بر روی یک خدمات شخصی در نوار نابغه و در سراسر فروشگاه.

ما همچنین در نظر گرفتن برخی از مراحل اضافی در بسیاری از مکان. پوشش صورت مورد نیاز خواهد بود برای همه از تیم ما و مشتریان ما را به ارائه آنها به مشتریان است که لازم نیست خود را به ارمغان بیاورد. متوسط چک انجام خواهد شد در درب و ارسال شده سلامت سوال روی صفحه نمایش خواهد شد برای کسانی که با علائم مانند سرفه یا تب یا که اخیر در مواجهه با کسی که شما با COVID‑19. در طول روز ما در حال انجام پیشرفته عمیق شستشو که تاکید ویژه ای بر روی تمام سطوح نمایش محصولات و بسیار قاچاق در مناطق.

ما نیز گرفته شده در این زمان به در نظر گرفتن چگونه ما می تواند در خدمت نیازهای مشتریان ما و حتی بیشتر به طور موثر اعم از آنلاین و یا در فروشگاه های ما. برای بسیاری از فروشگاه ها که به منظور جلوگیری از سمت وانت و رها کردن. اگر شما انتخاب می کنید برای خرید آنلاین ما می تواند کشتی را به خانه خود را و یا خود را از آیتم های جدید در دسترس به صورت مناسب انتخاب کنید تا در فروشگاه ما. و شما می توانید همچنان به پیدا کردن همان عالی استاندارد خدمات به مشتریان و پشتیبانی آنلاین و از طریق تلفن به شما کمک کند با هر گونه سوال شما ممکن است داشته باشد.

راه پیش رو

پاسخ به COVID‑19 هنوز ادامه دارد و ما می دانیم که در راه بازگشت خود از پیچش و چرخش. اما آنچه چالش های پیش رو COVID‑19 تنها تقویت ایمان ما به مردم — در تیم ما در مشتریان در جوامع ما. پایین جاده هنگامی که ما منعکس COVID‑19 ما باید همیشه به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از مردم در سراسر جهان قرار داده رفاه دیگران در مرکز زندگی روزانه خود را. در اپل ما برنامه ریزی برای انجام این مقادیر رو به جلو و ما را همیشه سلامت و ایمنی مشتریان و تیم بالاتر از همه چیز.

با تشکر از شما برای همه شما در حال انجام برای حمایت از COVID‑19 پاسخ — اینکه که داوطلب اهدای اشتراک گذاری قدردانی برای ما کارگران پزشکی و یا حفظ فاصله اجتماعی برای حفاظت از سلامت جوامع ما.

اقامت خوبی ایمن ماندن و ما امیدواریم که برای دیدن شما به زودی.

Deirdre

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im