قبل و بعد: این 100-Year-Old تبدیل کلیسا آشپزخانه رنو گیج

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در ایجاد

توسط ELEMENTORSITE در 21 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در ایجاد یک خانه رویایی, گاهی اوقات شما باید به فکر می کنم در خارج از جعبه و بالقوه در اجرا پایین fixer uppers یا عجیبی گذاشته خانه. و گاهی اوقات شما باید به فکر می کنم واقعا به مراتب در خارج از جعبه مانند سوزی Batiz را در بازسازی خانه او آغاز شده است که زندگی خود را در اوایل سال های 1900 به عنوان یک Methodist church. Batiz که تاسیس هر دو پو~Pourri و تمیز کردن نام تجاری مافوق طبیعی استفاده می شود برای تفکر خلاقانه—اما زمانی که او خریداری یک 100-سال-کلیسای قدیمی به نام خانه او قطعا تا به حال کار خود را کاهش دهد ،

خوشبختانه برخی از تغییرات لازم در حال حاضر ساخته شده است به کلیسا قبل از Suzy پا در داخل. صاحب قبلی در حال حاضر آغاز شده و فرآیند تبدیل کلیسا به اقامت تا زمانی که سوزی نقل مکان کرد در آنجا بود و کاري که در آن محراب یک بار بود. پس از آن بود که از لحاظ فنی خوب و کاربردی سوزی می گوید: "من سعی خودم را متقاعد کند که من می تواند زندگی می کنند با آشپزخانه به عنوان آن را از صاحب قبلی حتی اگر آن را تا کنون از شخصی من سبک." بنابراین در حالی که بقیه بازسازی شروع شد در فضا—از جمله اتاق خواب و حمام و سرویس بهداشتی و یک باز زرق و برق دار اتاق نشیمن—آشپزخانه دست نخورده باقی مانده است. پس از استراحت از آن انجام شد هر چند سوزی متوجه آشپزخانه مناسب نیست در پس او کبوتر به بازسازی آن ،

سوزی کار با طراح محلی Allie تپه و معمار رابرت رومانو به reimagine طبخ فضای امید به آن را از تیره و کسل کننده به روشن و با روح. "وجود دارد بخش هایی از این کلیسا که شد ویران و ضروری و مورد نیاز TLC و دیگران که نمی مطابقت با سلیقه من یا لرزش" سوزی می گوید. "من می خواستم یک فضا که پر از عشق و نور و بسیاری از طراحی موجود تاریک بود و بنابراین من ساخته شده تغییرات را منعکس من سبک."

در روند بازسازی سوزی می خواستم به نگه داشتن به عنوان بسیاری از ویژگی های اصلی دست نخورده که ممکن است در تلاش برای افتخار کلیسا ریشه ها و تاریخچه. در آشپزخانه است که به معنای نگه داشتن محراب است قوس گوتیک-مفصل چوب دست نخورده و همچنین بالکن بالا. "آشپزخانه است که در آن محراب کلیسا یک بار نهایی جمع آوری فضایی برای عشق, خنده, اتصال, رشد و هدف بالاتر" سوزی می گوید. "هدف اصلی من بود برای حفظ مقدس که اورا و نگه داشتن آن به عنوان یک مکان مقدس جمع آوری فضا پر شده با همان عشق و خنده, اتصال, رشد و هدف بالاتر. من می خواهم بگویم ما در انجام این هدف به دلیل زمانی که ما میزبان رویدادهای مهم نیست که چگونه بسیاری از جداول و یا فعالیت های در حال راه اندازی حزب hub همیشه به پایان می رسد تا در آشپزخانه!"

بازسازی آشپزخانه در زمان حدود سه ماه و در مجموع و درگیر جایگزینی چوب تیره با کابینت سفید روشن آنهایی که به عنوان تعویض خالدار گرانیت شمارنده برای بیشتر بی سر و صدا سفید و خاکستری سنگ مرمر. "همه چیز با هم آمدند و پس از من برداشت آن سنگ مرمر قطعات را" سوزی می گوید. نقاشی دیوارها و پایه محراب کمک را به چوب تر و تمیز در اطراف لوله قوس و در امتداد سقف پاپ آوردن که شخصیت اصلی به خط مقدم. یکی دیگر از سرد جزئیات: نوار جدید کانتر ساخته شده از کلیسای قدیمی نیمکت.

در این مکان بودند سوزی نبود قادر به استفاده از ویژگی های اصلی او در منابع طرح های و مواد است که احساس معتبر به سبک کلیسا—مثلا جدید بالکن بالای سینک که در حال حاضر اندود شده با یک قوس گوتیک-الگو نرده.

پشت سینک سوزی آویزان تزئینی فلزی رنده تاب با شعری از قرن 14 شاعر ایرانی حافظ شیرازی. او دختر, دست نوشت, شعر که شد و سپس لیزر برش فلز برای احساساتی قطعه از آثار هنری است که به اندازه کافی با دوام برای نگه داشتن در آشپزخانه.

یکی از سخت ترین چیز در مورد بازسازی در یک کلیسا فضا نگه داشتن گرد و غبار و بقایای موجود سوزی می گوید. "به دلیل فضای بسیار گسترده (سقف 25 فوت بالا!) آن را سخت به اطمینان حاصل شود که ذرات از سنباده و دیگر کار نمی نشت به بقیه از خانه," او می گوید. "ما تا به حال به طور کامل خاموش در آشپزخانه کاری با یک چادر و ما بسته کردن دریچه های هوا."

"زمانی که من این نقطه بود چیزی جز یک سفید چاله" سوزی می گوید. "این چنین ویژه ارتقا به من و نشان من در یک فضای بزرگتر حس–که هر عنصر در هر گوشه ای عمیقا معنی دار به من. من نمی انتخاب قطعات و یا طرح های چون آنها مرسوم معروف و یا هر چیزی مانند آن. هر عنصر از خانه من عمیقا شخصی است و این عنصر به ویژه در خصوص."

برای هر کسی که به دنبال شروع یک پروژه مشابه تبدیل یک کلیسا یا دیگر غیر از فضای مسکونی به خانه سوزی, هشدار به آماده شود برای روند را طولانی تر و هزینه بیشتر از شما فکر می کنید. "مهم ترین چیز این است که مطمئن شوید که شما حق پیمانکاران در محل. انتخاب شرکای خواهد شد که انعطاف پذیر و باز به خلاقیت و اکتشاف و بازی است." و البته: "مهم دیگر توصیه من می خواهم پیشنهاد این است که واقعا تمرکز بر روی آنچه شما می خواهم صرف نظر از آنچه هر کس دیگری نشان می دهد. خوب با گفتن ندارد و نمی طراحی به طوری که آن را خوب به نظر می رسد برای هر کس دیگری. طراحی خود را به طوری که فضا باعث می شود شما احساس خوب, به طوری که آن را می سازد شما احساس زنده است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب