اپل رونمایی iOS 14 که طراحی دوباره آیفون صفحه نمایش

تیم کوک در WWDC سال 2020اپلاپل کنفرانس توسعه آغاز شده و در روز دوشنبه بعد از ظهر. این اعلام یک دسته از نرم افز

توسط ELEMENTORSITE در 2 تیر 1399

تیم کوک در WWDC سال 2020

اپل

اپل کنفرانس توسعه آغاز شده و در روز دوشنبه بعد از ظهر. این اعلام یک دسته از نرم افزار های جدید, از جمله آخرین نسخه از iOS سیستم عامل آیفون.

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک شروع این رویداد در ویدئویی از پیش ضبط شده از اپل پردیس با پرداختن به نژاد پرستی و Covid-19 بیماری همه گیر. وی با اشاره به اپل 100 میلیون دلار به برنامه نژادی و بی عدالتی و اشاره کرد که این شرکت در برگزاری این کنفرانس در طول یک جهانی بهداشت رویداد.

"ما متعهد به عنوان نیرویی برای تغییر" کوک گفت.

در اینجا چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده است:

iOS 14

14 ویژگی های iOS

اپل

آخرین نسخه از سیستم عامل آی فون شامل یک تغییر بزرگ به iOS صفحه نمایش از جمله توانایی برای تنظیم به طور پیش فرض ایمیل و مرورگر نرم افزار برای اولین بار.

در iOS 14 کاربران می توانند پین ویدجت با به روز رسانی اطلاعات بر روی صفحه نمایش اپل در روز دوشنبه گفت: از جمله تقویم و نقشه های مینی برنامه های. پیش از این کاربران تنها می تواند شامل برنامه های در آی فون صفحه اصلی. کاربران می توانید با کشیدن یک ویجت را بر روی آی فون صفحه نمایش که در آن باقی بماند. کاربران می توانید دانلود ویدجت جدید از ویجت گالری. اپل نیز معرفی یک ویجت است که با استفاده از هوش مصنوعی برای پیش بینی داده که کاربر می خواهد برای دیدن.

ویجتها در iOS 14

اپل

اپل نیز معرفی یک ویژگی جدید به نام "نرم افزار کتابخانه" است که به طور خودکار سازماندهی برنامه های. کاربران همچنین می توانید پاک کردن کل صفحات برنامه در یک ضربه بزنید به عنوان به خوبی.

اپل همچنین اضافه شدن چندین امکانات جدید به این برنامه پیام از جمله اشاره, جدید Memoji از جمله ویژگی های یک آواتار با پوشیدن یک ماسک و یک رابط کاربری جدید برای گروه متون را قادر می سازد که موضوعات را دوخته بود به بالای برنامه.

پیام ها در iOS 14

اپل

iOS 14 همچنین به معرفی یک تصویر-در-تصویر ویژگی را قادر می سازد که یک ویدیو به صورت شناور در بالای برنامه های دیگر در حالی که تماشای فیلم.

این به روز رسانی همچنین شامل یک طراحی مجدد سیری رابط. سیری تا 20 برابر بیشتر حقایق از چند سال پیش اپل گفت.

راهنمایی از همکاران از جمله Zagat را شامل می شود در داخل اپل برنامه نقشه اضافه می کند که محتوای مورد رستوران ها و یا جاذبه به نرم افزار. اپل همچنین اضافه کردن نقشه های دوچرخه سواری در برخی از شهرها از جمله نیویورک و سان فرانسیسکو.

تماس های دریافتی نیز می تواند نمایش داده به عنوان یک بنر اطلاع رسانی برای اولین بار اپل گفت.

ترجمه برنامه

اپل برنامه ترجمه

اپل

اپل نیز معرفی جدید برنامه ترجمه به نام ترجمه را قادر می سازد که ترجمه در زمان واقعی بین دو زبان مختلف.

یک آیفون با ترجمه برنامه قرار داده می شود در بین دو نفر به زبان های مختلف صحبت و ترجمه می تواند آنچه آنها می گویند در زمان واقعی است.

اپل CarPlay و دیجیتال کلید ماشین

iOS 14 (و iOS 13) اجازه خواهد داد که شما برای باز کردن اتومبیل های خاص با آی فون خود را.

اپل

اپل اعلام کرد به روز رسانی جدید به CarPlay آن نرم افزار را قادر می سازد که یک آیفون به جفت با حمایت رئیس واحد بنابراین کاربران می توانند کنترل آی فون خود را در حالی که رانندگی.

بزرگترین به روز رسانی دیجیتال کلید ماشین در iOS 14 و iOS 13 را قادر می سازد که کاربران را به باز کردن و شروع به ماشین خود را از تلفن خود را. برای اولین بار پشتیبانی ماشین 2021 BMW 5-series که منتشر خواهد شد در ماه آینده اپل گفت.

کلید را می توان از طریق iMessage و کاربران می توانند غیر فعال کردن کلید از راه دور از طریق آیکلاد.

iOS 14 به شما اجازه به اشتراک گذاری دیجیتال خود را کلید ماشین با دیگران (در خودرو هایی که از آن حمایت خواهد کرد.)

اپل

اپل گفت که کار بر روی استاندارد با گروه های صنعت به ارمغان می آورد ویژگی های اتومبیل های بیشتر و انتظار برای دیدن یک استاندارد جدید با استفاده از اپل ultra-wideband تراشه در سال آینده.

نرم افزار Clips

برنامه کلیپ ها در iOS 14

اپل

اپل معرفی جدید بسیار سبک وزن و فرم از نرم افزار این برنامه کلیپ هایی است که می توان راه اندازی را از طریق وب سایت و یا پیام های متنی. برنامه کلیپ ها کمتر از 10 مگابایت در اندازه.

کاربران همچنین می توانید با اسکن کردن QR-code مانند تصویر به جلو و یک برنامه کلیپ در شرکت کسب و کار است. کاربران می توانند به برنامه کلیپ با استفاده از اپل, ثبت نام در, روش پرداخت از طریق اپل پرداخت.

اپل سیستم عامل

iPadOS 14

اپل

بسیاری از اپل-طراحی و توسعه برنامه های اپل از جمله عکس و موسیقی, یادداشت ها, بدست, اپل, به روز رسانی رابط کاربری با طرف میله و میله ابزار اپل روز دوشنبه گفت:.

عکس در iPadOS 14 دارای یک نوار کناری جدید برای حرکت بین آلبوم های عکس.

اپل

اپل سیری از ویژگی های است که در حال حاضر شامل یک دکمه کوچک در پایین گوشه سمت راست در جدیدترین نسخه از سیستم عامل iOS 14. اپل نیز دوباره طراحی آن از ویژگی های جستجو به دنبال بیشتر شبیه به تابع جستجو در دسکتاپ مک.

سیری در iPadOS 14.

اپل

جدید جهانی جستجو می تواند مورد استفاده قرار گیرد راه اندازی برنامه, جستجو در وب, و یا پیدا کردن اطلاعات تماس اپل گفت.

خط ناخوانا اجازه می دهد تا شما را به نوشتن در زمینه جستجو با یک سیب مداد و iPad خود را تبدیل آن به متن است.

اپل

اپل اعلام کرد پیشرفت های جدید برای iPad خود را قلم به نام مداد. مداد در حال حاضر می تواند استفاده شود برای ورودی متن بیش از همه اپل رابط کاربری از ویژگی های اپل تماس خط ناخوانا. برای مثال کاربران می توانند به طور مستقیم در سیاحت اکتشافی در افریقا در نوار آدرس است که به طور خودکار به متن تبدیل می شود. اگر کاربران ابتدا چیزی را با استفاده از مداد آن حذف خواهد شد.

AirPods

اپل گفت که بی سیم خود را از earbuds AirPods خواهد شد در حال حاضر به طور خودکار سوئیچ از آی فون خود را به کامپیوتر خود را هنگامی که مورد نیاز است. AirPods نرم افزار همچنین پشتیبانی از صدای فراگیر مجازی مانند فیلم و تئاتر با اندازه گیری که آیا سر خود را و یا دستگاه در حال حرکت است.

AirPods خواهد سوئیچ خودکار بین دستگاه های خود را.

اپل

این داستان در حال توسعه است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن