15 مهاجران اجرا توسط قطار در ماهاراشترا راننده سعی در توقف

Maharashtra: این کارگران مهاجر که راه رفتن به خانه در خواب آهنگبرجستهمهاجران راه رفتن بودند از جالنا به Bhusav

توسط ELEMENTORSITE در 19 اردیبهشت 1399

Maharashtra: این کارگران مهاجر که راه رفتن به خانه در خواب آهنگ

برجسته

  • مهاجران راه رفتن بودند از جالنا به Bhusaval روی 157 متر از هم جدا
  • فرض آنها این قطار نمی شد در حال اجرا با توجه به مستند
  • وجود دارد گزارش بدون فرزند در گروه
بمبئی:

پانزده کارگران مهاجر در یک گروه از 20 کشته شدند پس از یک قطار باری زد بر آنها در حالی که آنها خواب بودند بر روی آهنگ در ماهاراشترا اورنگبد این راه آهن گفت. مهاجران راه رفتن بودند از جالنا به Bhusaval روی 157 متر از هم جدا. چهار نفر از بازماندگان که در شوک هستند که توصیه توسط پلیس, افسر ارشد پلیس Mokshada Patil گفت. پنجم بازمانده است در بیمارستان بستری کنن.

"ما در حال مشاوره بازماندگان قبل از اینکه ما به آنها صحبت می کنند برای اطلاعات بیشتر به" Ms Patil گفت.

پلیس گفت که این مهاجران بودند که به رهبری, Madhya Pradesh, به احتمال زیاد فرض بر این است که قطار نمی شد در حال اجرا با توجه به کروناویروس مستند و خواب کردن بر روی آهنگ. آنها بیش از اجرا توسط قطار در حال عبور در 5.15 صبح امروز در منطقه 360 کیلومتر از بمبئی.

آهنگ پهن بود با کفش و دیگر وسایل شخصی. حتی rotis آنها حمل برای سفر خود دیده می شد بر روی آهنگ.

وجود دارد گزارش بدون فرزند در گروه.

وزارت راه آهن توییتی راننده سعی در متوقف کردن قطار.

"در طول ساعات اولیه امروز بعد از دیدن برخی از کارگران در مسیر مجنون خلبان قطار کالا سعی در متوقف کردن قطار اما در نهایت آنها برخورد بین Badnapur و Karmad ایستگاه در اوسا-منمد بخش است. مجروح شده اند و به اورنگبد بیمارستان مدنی. درخواست شده است به دستور" وزارت راه آهن است.

نخست وزیر نارندرا توییتی "تمام کمک های ممکن" است که ارائه شده است. "بسیار نگران از دست دادن زندگی با توجه به راه آهن تصادف در Aurangabad, Maharashtra. سخن گفته اند به راه آهن وزیر شری Piyush Goyal و او را از نزدیک نظارت بر وضعیت. همه کمک های ممکن مورد نیاز است در حال ارائه" ساعت مودی توییتی.

سابق ماهاراشترا سخنران Haribhau Bagde است که MLA از Phulambri در بازدید از محل حادثه.

Madhya Pradesh وزیر Shivraj سینگ Chouhan به او تسلیت و صحبت با وزیر راه آهن Piyush Goyal, به دنبال کمک برای خانواده های کارگران جان باخته در حادثه. آقای Chouhan همچنین اعلام کرد Rs 5 لاخ غرامت برای خانواده خود را.

آقای Chouhan است در تماس با ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray برای ترتیبات مربوط به درمان زخمی مهاجران و مقامات در, Madhya Pradesh گفت.

هر چند چندین ایالت در حال اجرا است "Shramik" قطار ویژه برای مهاجران که نیاز به بازگشت به خانه برای اورژانس دلایل بسیاری از آنها شروع به راه رفتن خود را.

در اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath گفت: هیچ مهاجر کارگر باید راه رفتن به خانه از شهرستانها بزرگ مانند دهلی نو است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن