Apple-Sony معامله را برای تام هنکس فیلم رانده شد coronavirus خاموش شدن ناگهانی

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک صحبت می کند در طول یک رویداد راه اندازی تلویزیون اپل+ در دفتر مرکزی اپل در 25 مارس

توسط ELEMENTORSITE در 31 اردیبهشت 1399

مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک صحبت می کند در طول یک رویداد راه اندازی تلویزیون اپل+ در دفتر مرکزی اپل در 25 مارس 2019 در کوپرتینو کالیفرنیا.

نوح برگر | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اپل به تازگی ساخته شده و بزرگترین آن همیشه برای کسب آن AppleTV+ خدمات — "تازی" در جنگ جهانی دوم, جنگی, درام, بازیگران و نوشته شده توسط تام هنکس و تولید شده توسط سونی است.

اپل پرداخت سونی حدود 70 میلیون دلار برای 15 سال از جریان حقوق به این فیلم که با هزینه حدود 50 میلیون دلار را با توجه به افراد نزدیک به این موضوع که کاهش یافته است به نام بحث محرمانه مسائل کسب و کار. سونی خواهد حفظ حق توزیع این فیلم در چین که در آن در نهایت می تواند آن را در تئاتر این افراد می گویند.

همچنین این اولین بار است که هنکس یکی از بزرگترین ستاره های هالیوود دارای رفته روی صفحه نمایش بزرگ است و رفتن مستقیم به جریان تصمیم گیری است که ستاره خود را مجبور به تایید قبل از سونی و اپل ساخته شده است این معامله با توجه به این مردم است.

پس چرا سونی تصمیم به فروش این فیلم به جای به سادگی به تأخیر انداختن انتشار آن به عنوان بسیاری از استودیو انجام می شود با دیگر فیلم های بزرگ ستاره ؟ افراد نزدیک به این موضوع می گویند که زمانی که coronavirus خاموش شدن ناگهانی مجبور به لغو آن انتشار برنامه ریزی شده در روز پدر آخر هفته, ژوئن 19, سونی نگران شد که این فیلم نمی خواهد بود قادر به پیدا کردن یک شکاف در میان ابرقهرمان فیلم ها و فرانچایز بود که با تاخیر از تابستان است. یک منبع نزدیک به این وضعیت به من می گوید که استودیو خرید فیلم به Netflix و اپل اما اپل حاضر به پرداخت بیشتر.

اپل ساخته شده کارهایی حرکت به صرف 70 میلیون دلار در یک فیلم به این دلیل که ستاره وات هنکس و جنگ جهانی دوم خط داستان متناسب با AppleTV+'s تمرکز معتبر محتوا.

در همان زمان تولید توقف هستند, تأثیر سیب محتوای خط لوله همراه با هر شبکه دیگر و streamer باعث تاخیر به مواد جدید برای این سرویس.

این فیلم نیز در بازار در زمانی که وجود دارد رقابت بیشتر از همیشه با اخیر راه اندازی Quibi و NBCUniversal را طاووس و با WarnerMedia را HBO حداکثر راه اندازی مارس 27. در حالی که AppleTV+ راه اندازی تنها با حدود ده و سریال, در حال حاضر که مصرف کنندگان ماندم, به در خانه وجود دارد بیشتر تقاضا برای حجم.

که نیز به همین دلیل اپل به دنبال به دست آوردن برخی از کتابخانه محتوا برای تکمیل منحصر به فرد آن در اصل با توجه به یک فرد آشنا با این شرکت را به فکر کردن. بلومبرگ گزارش داد که در روز سه شنبه که اپل به دنبال خرید تلویزیون های قدیمی را نشان می دهد برای تلویزیون اپل+.

با توجه به این فرد اپل است که علاقه مند به سرمایه گذاری صدها میلیون دلار در محبوب ترین نشان می دهد مانند "دوستان" و یا "دفتر" اما نه به کوچکتر خریداری خواهد شد که اضافه کردن محتوا در حالی که نگه داشتن آن اصل را نشان می دهد به عنوان محور.

اپل و سونی کاهش یافته است به نظر.

معرفی شده در سال گذشته تلویزیون اپل+ هزینه 4.99 $در ماه است اما مشتریان دریافت رایگان یک سال از خدمات همراه با جدید اپل سخت افزاری مانند اپل. اپل اعلام نشده که چگونه بسیاری از مشتریان آن است.

صاحبان صنایع می گویند که با توقف تولید نشان می دهد در حال خرید در اطراف برای همه streamers. اپل به احتمال زیاد در نگاه نشان می دهد که انقضای منحصر به فرد ویندوز بر رقبای مانند Netflix یا آمازون و یا نشان می دهد که باید پخش در کشورهای دیگر از جمله نشان از بی بی سی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن