آمیت شاه صحبت می کند به رئیس وزرای می پرسد برای پیشنهادات و انتقادات در مستند

Amit Shah Speaks To Chief Ministers, Asks For Feedback On Lockdown

Amit Shah بحث راه رو به جلو پس از 31 مه با وزرای ارشد (فایل)

دهلی نو:

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah رسیده است را به همه وزرای ارشد, منابع, گفت, درخواست برای انتقادات و پیشنهادات در مستند و نظرات خود را در مورد گسترش آن و یا بلند کردن اجسام پس از 31 ماه مه هنگامی که زمان فاز برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به. همه وزرای ارشد داده اند نظرات خود را در مورد چگونه آنها می خواهند به حرکت به جلو.

منابع گفت: بر خلاف دیگر بار زمانی که کابینه وزیر شد یکی به ایجاد تماس اولیه این بود که توسعه سیاسی.

دولت شده است مورد انتقاد شدید از استراتژی خود برای مقابله با کروناویروس از مخالفان به عنوان به خوبی به عنوان رئیس دولت و وزرا که تحت فشار قرار دادند تا آن را به تغییر مواضع خود در موارد متعدد.

صفحه اصلی وزارت منابع دیروز گفت: در نهایت راه به جلو reharding از مستند “سیاسی خواهد بود تماس بگیرید”.

دولت گزینه های شامل ادامه با ملی مدیریت بحران عمل می کنند که سبب این مرکز را به تمام تصمیمات مربوط به بهداشت و درمان است که دولت موضوع. یا آن را می توانید اجازه می دهد متحده به یک تماس نهایی در مورد چگونه آنها مایل به ادامه.

در آخرین فرمت از مستند در اواسط ماه مه به دولت اجازه داده شده بود گسترده تسهیلات ترک آن را به دولت قضاوت در تعیین حد و مرز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>