خطوط هوایی آمریکا و دیگر حامل های در حال اضافه کردن تابستان پرواز به عنوان مسافر به آرامی بازگشت

مسافران هیئت مدیره خطوط هوایی آمریکا پرواز به شارلوت کارولینای شمالی در San Diego International Airport, on May 20, 2020 در سن دیگو, کالیفرنیا.

سندی Huffaker | گتی ایماژ

به آرامی کسب و کار هواپیمایی در حال آمدن است به زندگی به عنوان شرکت های هواپیمایی تنظیم برنامه برای جولای که شامل بیشتر به پرواز.

آخرین خطوط هوایی آمریکا که می گوید قصد دارد به پرواز 55 درصد آن داخلی برنامه در ماه جولای به طور چشمگیری ممکن است از زمانی که این پرواز 20 درصد از آن برنامه از یک سال پیش از آن.

“ما در حال دیدن آهسته اما مداوم افزایش تقاضای داخلی. پس از یک بررسی دقیق از داده های ما ساخته شده است یک ماه جولای برنامه به مسابقه” Vasu رجا معاون ارشد رئیس جمهور از شبکه استراتژی برای خطوط هوایی آمریکا گفت: در یک اطلاعیه اعلام شرکت هواپیمایی برنامه.

آمریکا در حال افزایش پروازها در تهاجمی تر سرعت از ایالات هواپیمایی است که ramping تا خود جولای برنامه به 25 درصد از آنچه در آن پرواز در طول همان ماه در سال 2019.

هنوز تمام خطوط هوایی ایالات متحده هستند با احتیاط خوش بینانه تر به مردم خواهد شد کتاب پرواز در این تابستان به دلیل مسافر سطوح شده است به طور پیوسته در حال افزایش است. در آمریکا به طور متوسط 32,154 مسافر در روز است. از مارس 1 از طریق مه 23, روزانه آن مشتری در سطح بیش از دو برابر به 78,178 و سپس شروع به پریدن کرد به 110,330 یک روز از مارس 24 مارس 29.

در حالی که این تعداد در حال تشویق مسافر سطوح در ایالات متحده باقی می ماند بسیار افسرده با توجه به Covid-19 همه گیر باعث میلیون ها نفر از آمریکایی ها به انصراف از سفر و یا اجتناب از رزرو پرواز. به گفته اداره امنیت حمل و نقل تعدادی از مسافران و خدمه هواپیمایی اعضا به نمایش در ایالات متحده فرودگاه پایین است بیش از 85 درصد از سال قبل

در حال خطوط هوایی جلوتر از خود و بازگرداندن بیش از حد بسیاری از پروازهای بیش از حد به زودی ؟ با حامل هنوز سوزش از طریق ده ها میلیون دلار در هر روز مدیران شرکت هواپیمایی می گویند آنها در حال عاقلانه در برنامه ریزی خود را. آنها همچنین سریع به اشاره است که بیشتر شهرها و ایالات متحده در حال باز کردن زیر Covid-19 مستندات بنابراین مقید کردن تقاضا برای سفر است.

OAG که آهنگ های صنعت هواپیمایی و پرواز برنامه می گوید: چهار تا از بزرگترین ایالات متحده حامل — متحده آمریکا, دلتا و جنوب غرب — در حال تقویت برنامه های خود را در ژوئن 27 درصد از ممکن است. بیشتر این افزایش به دلیل اضافی پروازهای داخلی. همانطور که برای مسیرهای بین المللی رشد در پروازها شده است خیلی بیشتر تدریجی به دلیل افسرده تقاضا است.

“صنعت نشان دادن برخی از نشانه هایی از بهبود وجود دارد تغییرات قابل توجه در رفتار مصرف کننده گفت:” جان گرانت OAG ارشد حمل و نقل هوایی کشور خبر داد. “مردم در حال رزرو بعد به دنبال انعطاف پذیری بیشتری در سفر خود را رزرو و ارتکاب به پرداخت تا آخرین لحظه.”

—CNBC Meghan Reeder کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو