Dr. Anthony Fauci پنجه نرم می کند با جوانان: 'شما در حال تبلیغ این بیماری همه گیر'

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci شهادت قبل از سنای آمریکا, بهداشت, آموزش و پرورش, کا

توسط ELEMENTORSITE در 27 تیر 1399

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci شهادت قبل از سنای آمریکا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی جلسه کمیته بررسی COVID-19, "با تمرکز بر درس های آموخته شده به آماده شدن برای آینده همه گیر" در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی در تاریخ 23 ژوئن سال 2020 است.

کوین Dietsch | استخر | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کاخ سفید coronavirus مشاور دکتر Anthony Fauci خواست جوان آمریکایی به coronavirus به آرامی گفت: انجام این کار می تواند از انتشار این بیماری همه گیر.

"شما باید مسئولیت برای خودتان بلکه یک مسئولیت اجتماعی است که شما در حال آلوده شدن است نه فقط شما را در یک خلاء است. شما در حال تبلیغ و همه گیر" Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل در مصاحبه پنجشنبه شب.

این نظر توسط Fauci آمد به عنوان دولت و مقامات بهداشتی می گویند بیشتر افراد جوان هستند و نادیده گرفتن اجتماعی فاصله اقدامات و ابتلا به ویروس در یک نرخ بالاتر. Fauci گفت: متوسط سن جدید Covid-19 بیمار کاهش یافته 15 سال از زمان شروع این بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا

معاون رئیس جمهور مایک پنس هشدار داد در ماه گذشته که حدود نیمی از موارد جدید در ایالات متحده آمریکا شد و افراد زیر سن 35 به خصوص در فلوریدا و تگزاس.

Fauci گفت: افراد جوان در میله با بهره گیری از خود است "کاملا قابل درک است." اما او هشدار داد که افراد جوان که بدون علامت که هرگز توسعه علائم همچنین می تواند با تصویب این ویروس به دیگران.

"من," او گفت:. "من وجود دارد در یک نقطه در زندگی من است. یا دیدن افرادی که در جمعیت و به شما می گویند که آنها فکر می کنم آنها در حال انجام هر چیزی است که به خصوص مضر, اما آنها ممکن است."

Fauci هشدار داده بود در آخرین ماه است که پزشکان و متخصصان بیماری های عفونی بودند با دیدن "بیشتر و بیشتر" عوارض با Covid-19 در افراد جوان است.

در اوایل شیوع در ایالات متحده گفت: محققان این ویروس ظاهر می شود و مقدار کمی از افراد جوان در حالی که شدید به خصوص برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

که مورد Fauci گفت: در طول یک خانه انرژی و تجارت جلسه کمیته در ژوئن 23. "فکر می کنم افراد جوان را هیچ زیان عواقب درست نیست. ما در حال دیدن بیشتر و بیشتر عوارض در افراد جوان است."

Fauci گفت: او هرگز دیده می شود یک ویروس باید چنین طیف گسترده ای از علائم است.

برخی از افراد بدون علائم در حالی که "برخی از علائم خفیف و برخی از علائم به اندازه کافی برای قرار دادن آنها را در خانه برای چند روز. برخی از آنها در رختخواب برای هفته ها و علائم حتی پس از آنها بازیابی دیگران در رفتن به بیمارستان برخی از نیاز به اکسیژن و برخی نیاز به مراقبت های ویژه برخی از انتوبه و برخی از مرگ," او گفت:.

Fauci منصوب شد مدیر NIAID در سال 1984 و کار کرده زیر شش رئیس جمهور ایالات متحده.

در روزهای اخیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات دولت شده اند و مهم در مورد Fauci پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

با وجود انتقاد Fauci گفت: "آتلانتیک" مجله که او نیست فکر استعفا. "من فکر می کنم مشکل این است که خیلی مهم است برای من برای رسیدن به این نوع از افکار و بحث او گفت:" با توجه به ویرایش متن مصاحبه. "من فقط می خواهم به انجام کار است. من واقعا در آن خوب است. من فکر می کنم من می تواند کمک. و من قصد دارم به انجام آن."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب