پس از نپال اشیاء به لینک جاده برای کایلاش Mansarovar هند پاسخ

After Nepal Objects To Link Road For Kailash Mansarovar, India's Reply

80-متر-راه طولانی را سفر کوتاه برای کایلاش Mansarovar (فایل)

دهلی نو:

نپال را مطرح کرده است اعتراض بیش هند افتتاح یک پیوند استراتژیک راه اتصال Lipulekh عبور در ارتفاع 17,000 پا در امتداد مرز با چین در Uttarakhand با Dharchula. نپال وزارت امور خارجه در بیانیه ای در وب سایت خود گفت: “این یک جانبه عمل می کنند اجرا می شود در برابر این درک رسیده بین دو کشور از جمله در سطح نخست وزیران که یک راه حل برای مسائل مرزی خواهد بود به دنبال از طریق مذاکره است.”

هند وزارت امور خارجه در پاسخ به نپال در بیانیه ای در روز شنبه گفت: این جاده که باز شد برای استفاده زائران از کایلاش Mansarovar Yatra نهفته است به خوبی در داخل سرزمین های هندی.

“به تازگی افتتاح بخش جاده در Pithoragarh منطقه در ایالت Uttarakhand نهفته است به طور کامل در داخل خاک هند است. جاده به پیروی از قبل موجود در مسیر استفاده شده توسط زائران از کایلاش Mansarovar Yatra. تحت این پروژه در حال حاضر همان جاده ساخته شده است قابل انعطاف برای سهولت و راحتی زائران محلی و معامله گران” وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت.

“هند و نپال ایجاد مکانیسم برای مقابله با تمام مرز مهم است. مرز طرح ورزش با نپال در حال انجام است. هند متعهد به حل و فصل برجسته مسائل مرزی از طریق دیپلماتیک و گفت و گو در روح ما نزدیک و دوستانه دو جانبه روابط با نپال” وزارت گفت.

80 کيلومتر جاده افتتاح توسط وزیر دفاع Rajnath Singh روز جمعه است که انتظار می رود برای کمک به زائران بازدید کایلاش Mansarovar در تبت.

پس از افتتاح این جاده از طریق ویدئو کنفرانس آقای سینگ گفت: زائران خواهد شد و در حال حاضر قادر خواهد بود برای تکمیل سفر خود را در یک هفته به جای دو تا سه هفته. جاده سرچشمه در Ghatiabagarh و به پایان می رسد در Lipulekh عبور از دروازه به کایلاش-Mansarovar.

این کایلاش-Mansarovar yatra شامل کوه پیمایی در ارتفاعات بالا تا 19,500 پا تحت نامهربان شرایط از جمله آب و زمین ناهموار.

Lipulekh تصویب مراتب غربی در نزدیکی نقطه Kalapani یک منطقه مرزی مورد مناقشه بین نپال و هند است. هر دو کشور هند و نپال ادعا Kalapani به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از خاک خود – هند به عنوان بخشی از Uttarakhand را Pithoragarh منطقه و نپال به عنوان بخشی از Darchula منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de