پس از مرکز دهلی توقف Dearness کمک هزینه پیاده روی تا جولای 2021

Dearness کمک هزینه و Dearness امداد به معنای تعادل افزایش هزینه های زندگی با توجه به تورم است.دهلی نو: پس از م

توسط ELEMENTORSITE در 11 اردیبهشت 1399
After Centre, Delhi Halts Dearness Allowance Hike Till July 2021 To Fight COVID-19

Dearness کمک هزینه و Dearness امداد به معنای تعادل افزایش هزینه های زندگی با توجه به تورم است.

دهلی نو:

پس از مرکز, دولت دهلی نو در حال حاضر قرار بر برگزاری پیاده روی در Dearness کمک هزینه و Dearness برای کمک به کارکنان دولت و بازنشستگان در نظر گرفتن کشور در وضعیت مالی میان coronavirus بیماری همه گیر. Dearness کمک هزینه و Dearness امداد اما ادامه خواهد داد به پرداخت در زمان رای از 17 درصد است.

یخ را تحت تاثیر اطراف 2.2 لاخ کارکنان و خواهد بود و از ماه ژانویه تا ژوئیه سال 2021 به بخش امور مالی ،

ماه گذشته اتحادیه کابینه تا به حال پیاده روی dearness کمک هزینه یا دا توسط 4 درصد از موجود 17 درصد به 21 درصد است. پس از آن بود در انتظار نگه داشته در هفته گذشته به عنوان درآمد شده اند به شدت تحت تاثیر با توجه به COVID-19 بحران در کشور است.

اگر ایالات متحده به دنبال این مرکز به عنوان مثال ترکیب صرفه جویی خواهد شد 1.20 لاخ کرور کمک خواهد کرد که در جنگ علیه coronavirus دولت گفته بود. چندین ایالت به زودی به دنبال کت و شلوار.

یک جزء از حقوق و دستمزد و حقوق بازنشستگی کارکنان دولت, Dearness کمک هزینه و Dearness امداد به معنای تعادل افزایش هزینه های زندگی با توجه به تورم است.

"مرکز سفارش در مورد این مسئله از دا و دکتر تایید شده توسط دولت دهلی نو و همچنین قابل استفاده در دهلی کارکنان دولت و بازنشستگان" دهلی رسمی دولت گفته خبرگزاری PTI.

اقتصاد کشور بود که در آن ضعیف ترین سرعت در بیش از ده سال بود که به شدت ضربه پس از coronavirus همه گیر رسید. این کشور شده است تحت مستند از مارس 25; افراد مجاز به گام تنها برای ملزومات است. این مستند خواهد بود تا آوریل 3.

دهلی سوم بیشترین coronavirus موارد مثبت در کشور با بیش از 3300 موارد است. این Arvind Kejriwal رهبری دولت حرکت در دا آمد به زودی پس از تعدادی از coronavirus موارد در کشور عبور 31,000. شده اند وجود دارد بیش از یک هزار مرگ و میر در سراسر کشور با توجه به این ویروس مرگبار است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب