پس از فروش سهام بازار خواهد بود با احتیاط از ویروس و تغذیه شهادت در هفته پیش رو

وال استریت و بورس نیویورک در نیویورک است.

الکساندر Spatari

سهام می تواند در یک یدک کش-از-جنگ در هفته پیش رو به عنوان سرمایه گذاران وزن بالقوه مثبت بازگشایی اقتصاد در برابر نگرانی که coronavirus همچنان به گسترش است.

در هفته گذشته شاخص S&P 500 را تیز سود به طور خلاصه سوار شاخص به قلمرو مثبت برای سال قبل از یک کبودی فروش در پایان هفته. سهام بيش از 47 درصد بالاتر از مارس 23 قبل از پایین سرمایه گذاران کردم spooked توسط علائم کروناویروس چیدن است تا در برخی از مناطق.

فدرال رزرو نیز ضعیف احساسات هنگامی که آن را منتشر شد پیش بینی های اقتصادی پنج شنبه نشان داد که بازیابی کند و نرخ بهره صفر از طریق پایان 2022. سرمایه گذاران را بشنود بیشتر از همان زمانی که رئیس بانک فدرال جروم پاول صحبت می کند قبل از کنگره این سه شنبه و چهارشنبه در نیمه سالانه اقتصادی و شهادت. او ممکن است شفافیت بیشتری در فدرال رزرو خرید اوراق قرضه و دیگر سیاست حرکت می کند.

خرده فروشی در ماه مه منتشر شد سه شنبه است و مهم خواهد بود نگاهی به هزینه های مصرف کننده فعالیت است. آن است که مهم ترین داده ها در هفته آینده به غیر از هفتگی مدعیان گزارش روز پنج شنبه.

سهام در روز جمعه افزایش یافت با S&P 500 تا بیش از 1% پس از روز شنبه را تیز فروش است که ارسال این شاخص پایین نزدیک به 6 درصد است. عملکرد وزارت خزانه داری که حرکت در مقابل قیمت نیز شدت پایین به عنوان سرمایه گذاران منتقل ایمنی از اوراق قرضه است. 10 سال عملکرد بود به 0.70% خوب بالا 0.95% در هفته قبل است.

“ما شده است سقف خرید برای مدتی و موجب سود خواهد بود طبیعی” گفت: سام Stovall رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در CFRA.

Stovall گفت: واقعیت این است که 97 درصد از S&P 500 سهام شرکت های فوق بودند خود را به میانگین متحرک 50 روزه این هفته شد یک هشدار است. 50 روز میانگین متحرک که حرکت شاخص و اگر سهام یا شاخص افزایش می یابد بالاتر از آن است که معمولا مثبت است, اما اگر همه آنها به انجام آن contrarian هشدار.

“در طول تاریخ است که فقط بیش از حد بالا … و همچنین P/E در S&P 25.1 از جلو 12-ماه درآمد است که 52 درصد حق بیمه به P/E متوسط از سال 2000” او گفت:. P/E یا قیمت به درآمد نسبت یک ابزار مهم به ارزش سهام آن به طور متوسط حدود 16.5 بار.

در فروش سهام, است که بهره مندی از اقتصاد بازگشایی شد سخت ترین ضربه. سرمایه گذاران بوده است پریدن به کسانی که نام آنها بالاتر در سرعت سرگیجهآور. آنها همچنین بخش هایی که از گذشته برای پیوستن به این تجمع مانند بانک ها و قمار و خطوط هوایی و هتل ها.

“هنگامی که قلاب خود را اجرا می کند البته من فکر می کنم سرمایه گذاران حرکت خواهد کرد و دوباره به بخش ها و subsectors که اغلب مورد ضرب و شتم در بازار خرس” گفت: Stovall.

اسکات Redler شریک با T3Live.com گفت: او روشن کردن منابع پیش از آن در هفته. “وجود دارد برخی از سرنخ در اوایل هفته که بازار آسیب پذیر مانند زمانی که S&P بسته زیر 3,191 در روز سه شنبه. شما تا به حال برخی از تب معاملات در برخی از نظری, نام,” او گفت:.

Stovall گفت: دیگر headwinds آویزان بر بازار و یکی بزرگ یکی این است که انتخابات ریاست جمهوری که می تواند تبدیل به یک بزرگتر نفوذ در بازار است. RealClearPolitics است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی معاون سابق رئیس جمهور جوزف بایدن توسط 8.1 امتیاز در آخرین متوسط از نظر سنجی.

“مغلوب ساختن پیشی جستن شماره ها فقط به دنبال بد و اگر تغذیه نیاز به نگه داشتن نرخ بهره صفر است و ما باید از این پتانسیل برای یک تجدید حیات در Covid موارد و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه برای بهره مندی از یک بهبود اقتصادی و به عنوان یک نتیجه است که به بایدن یک فرصت بهتر بودن انتخاب” گفت: Stovall. “این لزوما که بازار دوست نداشتن بایدن, اما آنها دوست نداشتن عدم قطعیت است. و کاهش قیمت سهام خواهد بود نماینده که عدم قطعیت است.”

مصرف کننده فشار سنج

خرده فروشی به طور معمول یک بارومتر برای هزینه های مصرف کننده و زمانی که آمریکایی ها بسته شدند در خانه های خود آنها بسیار کمتر از خرید بیش از حد معمول. مارس داده ها نشان داد 16.7 درصد افت در فروش, اما مصرف کنندگان را صرف آنلاین.

اقتصاددانان در حال تماشای بازی روز سه شنبه گزارش در مه فروش نزدیک به ویژه پس از گزارش اشتغال ایالات متحده در حال حاضر صعودی تعجب. وجود 2.5 میلیون شغل اضافه شده در مارس به جای انتظار از دست دادن از 8.3 میلیون نفر است.

مارک زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: کسب و کار به کسب و کار و هزینه های داده ممکن است حاکی از آن است که خرده فروشی صاف در مقایسه با ماه آوریل افسرده سطح و می تواند 22% از یک سال پیش.

زندی با استفاده از داده ها از Cortera که جمع آوری اطلاعات در مورد 1.5 تریلیون دلار در کسب و کار به کسب و کار هزینه. در یک تجزیه و تحلیل هزینه های خرده فروشان ممکن است در آن یافت می شود وجود دارد از دستاوردهای آوریل در برخی از گروهها از جمله مبلمان پمپ بنزین ها و رستوران ها.

“پوشاک و لوازم ورزشی فروشگاه فروش شده اند و خرد و ادامه داد: در ماه مه. رستوران ها و پمپ بنزین ها و فروشگاه های مبلمان شده اند آمار اما نشان داد قوی بهبود ممکن است. مواد غذایی و بهداشتی و مراقبت شخصی فروشگاه به خوبی انجام داده اند از طریق بحران اما به برخی از که در مه” یادداشت زندی. “خرده فروشان آنلاین, فروشگاه کالا عمومی (که شامل خارج شده و هدف) و مواد و مصالح ساختمانی و باغ فروشگاه های عرضه (Home Depot و لوس) را پیمایش بحران به خوبی و مه بود و دیگری جامد ماه است.”

زندی گفت: ضعف در پوشاک و لوازم ورزشی شسته سود در مناطق دیگر.

منبع: Cortera

تغذیه پیش

استراتژیست گفت: پاول جای تعجب نیست که بازار با نظرات خود در هفته های گذشته است اما هوشیار رویکرد سرمایه گذاران خاطر نشان کرد که فدرال رزرو سیاست را باید در محل برای مدت زمان بسیار طولانی به کشیدن اقتصاد از آن عمیق شیار. است که برای نگه داشتن بازار در حالت آماده باش بالا در طول دو روز از شهادت.

“من فکر می کنم این گربه از کیسه. من فکر نمی کنم او می تواند sugarcoat آن است. چیزی که او نگران است که او به کمک نیاز دارد. او نیاز به کنگره و دولت به آمده تا با یکی دیگر از بسته نجات مالی. او نمی تواند آن را انجام دهد خود را” سعید زندی. “او برای حفظ فشار بر آنها و گرفتن یک تکه از قانون قبل از آنها در ماه اوت زنگ تفریح. … او را به صحبت کردن به عنوان بسیاری را برای مردم آمریکا به عنوان او به سیاست گذاران.”

زندی گفت: تغذیه عمل کرده است به شدت و به سرعت به unfreeze بازارهای اعتباری زمانی که آنها قفل شده در مارس اما اقتصاد نیاز دارد بیشتر محرک جلوتر از موج بالقوه کسب و کار به صورت پیش فرض و با سطح بالایی از بیکاری است. فدرال رزرو ترازنامه ballooned است و به $7.2 تریلیون و روز چهارشنبه بانک مرکزی متعهد به خرید ماهانه از 80 میلیارد دلار در خزانه و اوراق بهادار و 40 میلیارد دلار در وام مسکن اوراق بهادار.

“من فکر می کنم او در ادامه به ذخیره کردن پایه و اساس برای تغییر سیاست آمد” گفت: زندی. “او به شدت نشان می دهد وجود دارد برای رفتن به حمایت پولی و که خواهد آمد در قالب چند چیز — این امر می تواند عملکرد وابسته به جلو هدایت کند. … او را به رفتن به آن را روشن تا زمانی که اقتصاد در اشتغال کامل و تورم حداقل در هدف اگر نه بالاتر.”

زندی گفت: پاول ممکن است بحث در مورد منحنی عملکرد, کنترل, که فدرال رزرو خواهد تنظیم اهداف برای نرخ بهره در سطح وزارت خزانه داری بازار و خرید به تاثیر نرخ. برخی از اقتصاددانان بر این باورند که فدرال رزرو اتخاذ خواهد شد که ابزار قبل از پایان سال است.

“من فکر می کنم او به وضوح تعریف میزان تزریق پول به اقتصاد آنها در حال انجام رفتن به جلو. او سعی به حفظ برخی از optionality اما او سعی خواهیم کرد به آن را شناخته شده آنها در حال خرید مقدار زیادی از اوراق قرضه برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن” زندی گفت.

اما این جلسات می تواند بیشتر سیاسی و پاول انتقاد ممکن توسط کنگره برای کمک به بازارهای مالی بیش از خیابان اصلی سعید جان بریگز سر استراتژی در NatWest بازار. “من شگفت زده می شود اگر وجود دارد بسیاری, جدید, داده, از آن می آید بر روی پاشنه از کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو نشست” Briggs گفت.

هفته پیش رو تقویم

دوشنبه

8:30 صبح Empire State نظرسنجی

4:00 p. m. وزارت خزانه داری تیک دیتا

شنبه

رئیس بانک فدرال جروم پاول قبل از سنا بانکی

8:30 صبح خرده فروشی

8:30 صبح رهبران کسب و کار بررسی

9:15 صبح به تولید صنعتی

10:00 a. m. موجودی کسب و کار

10:00 a. m. NAHB نظرسنجی

جمعه

رئیس بانک فدرال قبل از کمیته خدمات مالی مجلس

8:30 صبح شروع ساخت مسکن

پنج شنبه

8:30 صبح مدعیان

8:30 صبح بانک فدرال فیلادلفیا

جمعه

8:30 صبح Q1 حساب جاری

10:15 صبح بوستون رئیس فدرال اریک Rosengren

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de