هند گران قیمت ترین فضای خرده فروشی Wheezes تحت Coronavirus خرید اینترنتی

Coronavirus بحران شده است یک ضربه شدید به اقتصاد است.دهلی نو: فقط شش ماه پیش یک باتری از نفس سرفصل اعطا عنوان

توسط ELEMENTORSITE در 23 خرداد 1399
India's Most Expensive Retail Space Wheezes Under Coronavirus Fallout

Coronavirus بحران شده است یک ضربه شدید به اقتصاد است.

دهلی نو:

فقط شش ماه پیش یک باتری از نفس سرفصل اعطا عنوان هند گران قیمت ترین فضای خرده فروشی بر دهلی طبقه خان بازار است. امروز منحصر به فرد U شکل دو طبقه مجموعه ای در میان خانه های ییلاقی و آپارتمان متعلق به قانونگذاران و مقامات ارشد دولتی است که برای نفس نفس نفس زدن به دلیل یک بحران است که هیچ کس را دیدم آیند.

با وجود آن ناهموار سنگ سنگ فرش جمعی از بالای سر کابل و باریک راه پله و ورودی جهانی املاک مشاور Cushman & Wakefield تا به حال رتبه خان بازار 20th, در فهرست گران ترین مکان های خرده فروشی در جهان با اجاره سالانه 243 دلار و یا 18,500 در هر فوت مربع فقط در ماه نوامبر گذشته.

یک tatty مرکز خرید در اصل ساخته شده و به خانه پناهندگان در قلب دهلی نو و به نام افتخار عبدالجبار خان برادر "مرز گاندی" Abdul Ghaffar Khan, خان بازار در سال های اخیر مواجه شده است و یک مقدار عادلانه از تمسخر به عنوان لانه هند انگلیسی زبان نخبگان نقاشی به عنوان مخالفان نخست وزیر نارندرا و BJP.

عمدتا توسط دهلی نو سیاستمداران و وکلا بالا کارمندان و روزنامه نگاران رستوران خود را در خدمت به طور عمده مواد غذایی خارجی و حتی روزمره محصولات را در فروشگاه های مواد غذایی بسیار گران تر از دیگر نقاط شهر و لوکس با نام تجاری شده است به طور فزاینده ای در حال حرکت در.

j2spqmlk

خان بازار دارای چندین شیک خرده فروشی و رسانه های ناهار خوری در مرکز دهلی نو است.

اما هیچ مقدار از نفوذ ثابت به اندازه کافی برای عایق کردن آن از ساینده واقعیت های جهانی و همه گیر و ناگهانی در سراسر کشور مستند تحمیل شده به معنای واقعی کلمه یک شبه دو ماه پس از coronavirus رسیده هندی سواحل.

در روزهای اخیر حداقل سه نفر از آن شناخته شده موسسات رفته اند با اطلاعیه که آنها خواهد بود سازندگان: به طور دائم حتی به عنوان دولت در نهایت اجازه طرح خروج تدریجی از 10 هفته مستند.

محبوب کتابفروشی و کافه دایره کامل و کافه لاک پشت که درهای خود را 20 سال پیش اعلام کرد که پس از چند دور مذاکرات با خان معامله گران بازار' انجمن و انجمن ملی رستوران از هند (NRAI) کسب و کار تصمیم به تعطیل کردن عملیات.

Priyanka Malhotra, صاحب سه طبقه کافه و کتابفروشی گفت: این امر شده است انجام وظیفه ای دشوار برای رفتن به جلو. پس از دست و پنجه نرم در تاریکی پس از همه گیر را شکست و آن را دشوار است برای رسیدن به یک راه حل روشن است که عادلانه برای همه, او گفت:.

چگونه می توان در حفظ اجتماعی فاصله در یک کتابفروشی با یک کافه ؟ آیا مستاجران و صاحبخانه وارد در نمایشگاه موافقت نامه در زمانی که به سختی وجود دارد هر نسل درآمد با توجه به مستندات? این میان بسیاری از پرسش های دشوار, Priyanka گفت که بسیاری از رستوران یا کوچک-صاحبان کافه نیز مبارزه با به عنوان دولت در حرکت رو به جلو با یک مرحله ای "باز".

p74cnm5o

Coronavirus بحران شده است بی سابقه ای برای مواد غذایی و مهمان نوازی بخش.

دایره کامل و کافی نت لاک شده اند به دنبال رستوران خانه های دود دلی و سمت Wok. با توجه به صاحبان فروشگاه های مختلف در بازار فعلی بار سخت ترین مواد غذایی و صنعت مهمان نوازی تا به حال با آن مواجه است.

خان معامله گران بازار' Association گفته است که آنها در تلاش برای میانجیگری بین موجر و مستاجر به کار کردن متقابلا تناسب شرایط. بازار-صاحبان و دیگر صاحبخانه در سراسر کشور شده اند waiving اجاره و یا تنزیل آن به طوری قابل ملاحظه ای است که مستاجران حرکت نمی کند ، بسیاری می دانند که آنها نمی خواهد مستاجران جدید در این زمان.

"ما در تلاش برای میانجیگری بین موجر و مستاجر. ما خواسته صاحبخانه به دادن تخفیف در طول مستند اما در حال حاضر مستاجر نیز باید رو به جلو آمده به عنوان امرار معاش از صاحبخانه بستگی اجاره دریافت" معامله گران' association جمهور Sanjiv Mehra گفت.

فروشگاه-صاحبان همچنین ابراز خشم در مورد این واقعیت است که در حالی که آنها باید به صورت یک بار مالی اضافی برای نگه دارید تا با دستورالعمل های رسمی و هنجارهای ایمنی آنها ارائه شده کمی به هیچ پشتیبانی توسط دولت است.

بسته شدن فروشگاه در خان بازار را ترک کرده است بسیاری از مشتریان به طور منظم دلتنگ. "من استفاده می شود برای بازدید از فروشگاه ها مانند خانه های دود دلی کافه لاک پشت به صورت منظم. این مکان مانند یک خانه دوم. تماشای آنها نزدیک است قلب wrenching," Ankit Bharti گفت.

(با ورودی از رویترز)tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب