مشاوره مالی شرکت می گوید مشتریان بایدن نمی تواند حرکت بیش از حد به سمت چپ اگر او رئيس جمهور شود

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن صحبت می کند و در مکگرگر صنایع در ژوئیه 09, 2020 در دونمر

توسط ELEMENTORSITE در 20 تیر 1399

این presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن صحبت می کند و در مکگرگر صنایع در ژوئیه 09, 2020 در دونمر پنسیلوانیا.

اسپنسر پلات | گتی ایماژ

مشاوره مالی شرکت Signum جهانی مشاوران مشتریان گفت که در روز پنج شنبه که آنها قانع نشده جو بایدن در حال رفتن به عنوان مترقی به عنوان برخی ممکن است امید اگر او می تپد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

شرکت خود را گفت: مشتریان شرکت های بزرگ در یک توجه داشته باشید که آنها بر این باورند که توصیه های سیاست را با هم توسط نیروهای وظیفه پر از متحدان بایدن و پیشرفته تر سناتور. برنی ساندرز نشان می دهد که presumptive دموکراتیک نامزد قصد ندارد به سمت بیش از حد اغلب با کسانی که در سمت چپ طیف سیاسی اگر او رئيس جمهور شود.

"این گزارش بسیار aspirational; آن را می پردازد خدمات لب به برخی از پیشرفته تر ایده ها هر چند دارای چند ویژگی در مورد چگونه ایده ها را به دست می آورد و به طور کلی تکرار بیشتر از متوسط ایده از بایدن کمپین وب سایت" توجه داشته باشید می گوید.

Signum قبلا گفته مشتریان که آنها انتظار می رود بایدن به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و برای دموکرات ها به تلنگر سنا.

توجه داشته باشید همكاري با بنیانگذار Signum در چارلز مایرز بود که هنگامی که معاون رئیس Evercore همراه با گروه شریک ارشد Lew Lukens می گوید که دلیل آنها بر این باورند بایدن نخواهد بود پس مترقی سیاست پلت فرم است که با توجه به آنچه در طرح پیشنهادی همراه با فقدان جزئیات برای ایده های است که می تواند تاثیر اقتصاد است. مایرز فعال جمع آوری کمک برای بایدن انتخاباتی برای رئیس جمهور و خود شرکت دارای دفاتر در نیویورک و واشنگتن و لندن است.

مثبت را توسط وال استریت شرکت در بایدن احتمالا تبدیل شدن به رئیس جمهور می آید به عنوان مدیران مالی بریس برای تغییر مدل های کسب و کار خود را تحت یک پتانسیل جدید دولت. مایرز گفت: CNBC که مشتریان خود را حتی پس از او ارسال می شود توجه داشته باشید, ابراز نگرانی در مورد امکان دیدن مالیات خود را بالا برود. بایدن در سخنرانی خود فقط در خارج از زادگاه خود از اسکرانتون پنسیلوانیا در روز پنج شنبه هشدار داد رهبران کسب و کار است که شرکت های بزرگ خود را مالیات می رویم تا از 21% به 28% اگر او رئیس جمهور شد. بایدن همچنین گفت که او قصد دارد برای پایان دادن به سهامداران سرمایه داری اگر او را به کاخ سفید است.

بایدن که پیش از مغلوب ساختن پیشی جستن در اکثر نظر سنجی های ملی با Real Clear Politics رای گیری دمای نشان معاون سابق رئیس جمهور تا نه امتیاز در طول زمان فرمانده.

Signum می گوید برخی از قابل توجه ترین از دست رفته ایده های مترقی شامل سبز جدید ایران "مدیکر برای همه و قانونی کردن ماری جوانا.

"این نتیجه نشان دهنده بسیار موفق تلاش بایدن و تیم خود را برای کنترل این روایت و سیاست جهت در حالی که فقط به اندازه کافی امتیاز به مترقی بال برای جلوگیری از باز کردن شکاف در حزب" توجه داشته باشید می گوید. ساندرز را به وضوح مخالفت با آن موضع را به عنوان او به تازگی گفت که اگر این سیاست ها در حال اجرا آن را بایدن "مترقی ترین رئیس جمهور پس از فرانکلین روزولت" (رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت).

مایرز و همکارش نیز می گویند که حداقل جزئیات بیشتر به توصیه می شود سیاست های اقتصادی نشان می دهد که بایدن در مسیر برای دور ماندن از هر گونه عمده تعمیرات اساسی مترقی. شرکت طول می کشد هدف در پیشنهادی سیاست های مالیاتی و گفت آن را "نور در جزئیات" و بیشتر و اضافه کرد که این ایده از بررسی ادغام که صورت گرفت تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از دست رفته است یک کلید ذکر است با تمرکز بر رنگ با تکنولوژی. بزرگ شرکت های فن آوری از Facebook آمازون و گوگل شده اند تحت بررسی با تهمت و قانونگذاران جمهوریخواه کنگره برای آنچه آنها باور دارند که داشتن بیش از حد قدرت و متهم آنها را از داشتن تعصب در برابر حزب خود است. بسیاری از دموکرات ها در کنگره را نیز بحرانی شده است از تکنولوژی غول.

بایدن پیش از آن در روز نورد بیش از 700 میلیارد دلار "خرید آمریکایی" کمپین که به افزایش در ایالات متحده تولید و شرکت های فن آوری. او در سخنرانی خود که در آمازون نیاز به شروع به پرداخت مالیات بر درآمد فدرال.

"روز از آمازون پرداخت هیچ مالیات بر درآمد فدرال خواهد بود."tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن