کوچک آپارتمان نیویورک است پر از نور طبیعی و باهوش نمایش کتاب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.ما تماس ب

توسط ELEMENTORSITE در 20 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما تماس با ما صفحه اصلی ترایبکا فانوس دریایی. چرا که آن را در ترایبکا و دارای مقدار زیادی از نور اما عمدتا به دلیل از پنج پرواز از پله ها شما نیاز به صعود به از اینجا دریافت کنید. آپارتمان فقط 600 متر مربع اما 13-سقف پا و سفید طبقه چوبی آن را به نظر می رسد بسیار بزرگتر است. آن احمق ها ما به هر حال. در معرض پرتوهای خیساندن وان و شومینه کار همه آن را به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد واقعا. اما همیشه اینگونه نبوده است; ما بازسازی آن را چند سال به عقب. آن را در اصل نگاه کرد اما مانند یک فیلم مجموعه ای که در آن همه چیز فقط یک نمای آپارتمان ما تا به حال تقریبا هیچ کدام از اصول اولیه. وجود دارد هیچ درب اتاق خواب یا کمد یا لوازم. وجود دارد یک فر ،

بزرگترین تعمیرات اساسی شد و به حمام. این یک حرم به '80s در با هیچ چیز اما یک دوش و توالت. اما ما قادر به تبدیل آن به یک چند منظوره غلاف حاوی یک حمام و لباس های شسته شده با زیر شیروانی قرار دادن فضای بالای سر. زیر شیروانی قرار دادن در دسترس متحرک کتابخانه نردبان, خانه, مهمان, تخت, کابینت ذخیره سازی و قفسه کتاب. و ما در معرض پرتوهای بالاتر از آن را برای برخی از فضای اضافی.

در اتاق خواب ما مطرح قبلا کاهش سقف و سپس تحت فشار قرار دادند پشت دیوار بین اتاق خواب و ناهار خوری منطقه حدود سه پا به اتاق را برای یک میز ناهار خوری. هنگامی که ما در بازسازی این دیوار ما اضافه شده جعبه و سقف ارتفاع جیب درب (که البته ما هرگز استفاده) برای جدا کردن آن از بقیه فضا.

به نظر می رسد مانند بسیاری از کار فقط برای یک میز ناهار خوری اما داشتن یک فضای کاری شبیه بود که فوق العاده برای ما مهم است. چرا که به عنوان خوبی به عنوان مدیران خلاق در تبلیغات ما تولید بسیاری از پروژه های جانبی از خانه ما مانند کتاب مصور و ما آخرین تلاش یک خط از مبلمان برای گربه ها به نام catwalc.

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

ما به سبک مینیمالیستی و نور با یک پالت رنگ محدود شامل مواد طبیعی مانند روغن بلوط honed سنگ مرمر و چرم آنیلین. هر دائمی وسایل مانند آشپزخانه باید ساده و عملی و نه نفوذی—هیچ بی ارزش کابینت بزرگ. ما به دنبال مبلمان کلاسیک با یک رد پای کوچک که معمولا به معنی اسکاندیناوی یا ژاپنی الهام گرفته از قطعات. هیچ منطقه باید تلف شود همه چیز را باید به عنوان تابعی از آن است. و اجازه دهید فراموش نکنید گربه دوستانه وجود دارد باید برخی از مکان های خوب برای صعود است.

در نهایت ما سعی می کنیم برای انطباق با فضای موجود و اجازه می دهد که ویژگی های اصلی به اطلاع نهایی طراحی شده است. آپارتمان ما ساخته شده بود در حدود سال 1901. این 13-پا سقف مزین شومینه در معرض آجر و تعداد بسیار کمی از دیوار تقسیم. آن را ترکیبی از اروپایی در دیدار مینی نیویورک زیر شیروانی قرار دادن. بنابراین ما اجازه دهید که نقطه شروع است.

الهام: ما بزرگترین الهام از مکان های ما اجاره ای در منهتن و همچنین تمام خانه ها باز ما حضور داشتند. نگاهی به قفسه کتاب در لبه شیروانی قرار دادن به عنوان مثال; ما خال خال که از ویژگی های در یک آپارتمان ما بازرسی از چند ماه قبل است. سنگ مرمر پنجره طوفان یا گرداب شدید جعبه اضافه شد چون سایه دوست داشتم به خواب بر آنهایی که در قبلی ما اجاره. و بزرگ Saarinen Knoll جدول بود با الهام از Airbnb ما باقی می ماند در حالی که نوسازی جریان بود.

مورد علاقه عنصر: کارولین می گویند خیساندن وان. من می خواهم می گویند سیمان و کاشی های حمام. آنها زیبا, گربه ما آنها را دوست دارد چرا که آنها گرم می شود و آنها در مقابل واقعا به خوبی با رنگ سفید نقاشی شده کف چوب.

بزرگترین چالش: ما نگران داشتن یک دوش راه آهن معلق در وان حمام به عنوان آن را درهم و برهمی اتاق. بنابراین ما تا به حال این ایده ایجاد یک احتیاج بیضی شکل پرده, آهنگ, خیط و پیت کردن-نصب شده به سقف. اما پیدا کردن کسی به انجام آن و گرفتن آن را در زمان ساخته شده برای سازندگان به پایان حمام کاملا یک مبارزه است.

Proudest DIY: زمانی که ما در معرض پرتوهای بالاتر از انبار ما متوجه گم پرتاب شدن چوب در سقف در نزدیکی دیوار مقابل و می تواند یک حفره در بالای آن است. بنابراین ما تا به حال سازندگان حذف آن بخش و در حال حاضر وجود دارد بلندتر زاویه دار بخش از سقف بین آخرین پرتو و دیواره جلویی آپارتمان. این به شما می دهد فوق العاده رئیس اتاق هنگامی که شما گام به گام از نردبان. ما با استفاده از ما "بسیار قابل توجه" مهارت های DIY برای نصب یک میله چوبی بین rafters برای حلق آویز کسانی که لباس های شسته شده اقلام امن نیست برای خشک کن.

بزرگترین زیاده روی: که خواهد بود ما جدید ترین خرید Muuto طرح مبل. آن را تقریبا غیر ممکن است به خواب رفتن ،

بهترین توصیه: اگر شما باید سبک خود را, شما نمی نیاز به توصیه های ما. اما اگر طراحی شما نیست چیزی که برای درخواست کمک از دوستان با طعم خوب است. و یا اگر شما به یک متخصص. شما آن را پشیمانی نیست.

با تشکر متی کارولین و سایه!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب