ریزه اندام پورتلند اجاره آپارتمان نشان میدهد قدرت از گیاهان و مقدار زیادی از نور

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: جنی ستاره و شریک زندگی کریس
محل سکونت: پورتلند اورگان
نوع صفحه اصلی:: آپارتمان
حجم: 580 متر مربع
سال زندگی در: 2 سال اجاره

به ما بگویید که کمی (یا بسیاری) در مورد خانه خود و افرادی که زندگی می کنند وجود دارد: جنی است که یک مددکار اجتماعی (که همچنین کار کرده و بسیاری از شغل های عجیب و غریب) و کریس یک عکاس. ما نقل مکان کرد به پورتلند از منطقه خلیج سان فرانسیسکو فقط حدود دو سال پیش و تا به حال تنها دیده می شود تصاویر از مدل واحد آنلاین که ما اذعان خیلی بزرگ در خطر است. ما در واقع به طور کامل نمی دانم چه انتظار از واحد ما تا زمانی که ما پا در درب در اولین روز از ما اجاره نامه.

این به طور کامل باز طرح طبقه بود راستش کمی ترسناک در ابتدا به عنوان ما طرفداران از گوشه و کنار, گوشه و بد بو, جزئیات, اما با گذشت زمان ما شده اند قادر به حک کردن بخش کوچکی از فضا به آن را بیشتر احساس دنج و دعوت. از آنجایی که ما مشغول به کار بودند با یک بودجه بسیاری از موارد است که ما باید زمان صرف شده در خانه های مختلف دیگر و هم اتاقی موقعیت; نیز وجود دارد که مقدار قابل توجهی از چیزهایی خریداری شده از فرد Meyers ترخیص بخش است. به علاوه گیاهان—بسیاری از گیاهان است. دیگر همه چیز شده اند با دقت برنامه ریزی شده برای, مانند credenza که جنی در ادامه به “احتیاط” لینک متن به کریس تا او را شگفت زده کرد او با آن را برای تولد او در سال 2019.

توصیف سبک خانه خود را در 5 کلمه و یا کمتر: روشن, ساده, گیاه شناسی و دنج.

چه اتاق مورد علاقه خود را و چرا ؟ اتاق نشیمن منطقه عالی نور; هر دو ایالات متحده و گیاهان ما آن را دوست دارم. هر روز صبح ما بر روی نیمکت بنشینید و لذت بردن از خورشید (به روز هنگامی که پورتلند زینت ما با کمی نور خورشید در صبح). داشتن زندگی با هم اتاقی برای بسیاری از ما زندگی قبل از, آن را خوب است برای ایجاد یک خانه که در آن ما می توانیم را تمیز و آرام و فضاهای هر زمان که ما می خواهیم. آن را نیز کمک می کند که اتاق نشیمن فضایی است که درست در کنار آشپزخانه منطقه به طوری که ما می تواند لذت بردن از یک توستر استرودل (ما به تازگی کشف این رفتار) بر روی تقاضا.

آخرین چیزی که شما خریداری (یا پیدا کردم!) برای خانه خود را ؟ میز آشپزخانه ما. ما تا به حال یک میز مستطیل شکل که ما رو از IKEA (به دلیل آن را مقرون به صرفه ترین و آمد با صندلی) که در فضا برای اولین سال و نیم از زندگی در اینجا. پس از حسرت دور یک میز گرد برای شش به علاوه ماه ما ماشه در یک معامله (با یک سوپر باول کد کوپن) برای دور سفید میز و صندلی از هدف است. میز گرد واقعا با هم می کشد آپارتمان و متناسب با فضای خیلی بهتر از آنچه که وجود دارد قبل از. هر دو از هدف: Emmond اواسط قرن 42″ دور میز ناهار خوری و Copley وبهلسترد صندلی ناهار خوری.

هر گونه مشاوره برای ایجاد یک صفحه اصلی به شما عشق است ؟ آن است که خود را در خانه و فضای خود را تزئین چگونه شما احساس می کنید و نمی مراقبت بیش از حد در مورد آنچه که محبوب است در زمان و یا آنچه که مردم دیگر لذت ببرید. ما عاشق طراحی و عاشق دیدن چه روند اما ترجیح می دهند به اعتماد به شهود ما و آنچه احساس می کند راحت به ما وقتی که می آید به خانه ما.

این ارسال را پاسخ ویرایش شد برای ظهر و وضوح.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>