ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

نام: کیت Forsyth, دیو, پارچه سست بافت پرچمی و پسر رمی
محل سکونت: Footscray استرالیا ویک
سال زندگی در: 6 سال متعلق به

خوش آمدید به “جهان در خانه: 31 املاک خانه تور در سراسر جهان است.” بررسی کنید که در آن دیگری در حال بازدید این ماه اینجا.

کیت و دیو هستند موسسان روز خوب باشگاه—فوق العاده سرگرم کننده ملبورن کسب و کار است که دارای تخصص در مبلمان اجاره, رویداد, طراحی, طراحی گرافیک و کارگاه های خلاق. به عنوان شما ممکن است انتظار خود را Footscray خانه است که سرشار از رنگ های روشن و vibes. اما سبک خود را فراتر از فقط استفاده از رنگ های جسورانه—خانه خود را سرشار از لذت عناصر دکور شما نمی بینید در همه جا.

هنگامی که آنها به خرید خانه خود را شش سال پیش آن را “سه سایه بژ”. اخیرا کیت و دیو در بر داشت زمان را به تصویر کشند تقریبا تمام آنها خانه خود را در رنگ های پر جنب و جوش. رنگارنگ دیوار در حال حاضر ارائه یک افسانه پس زمینه برای محصول خود را می یابد و همچنین به عنوان دیو سفارشی ساخته شده تولیدات زیر چتر از محصولات بسیار خوب—مانند رنگین کمان بالین اتاق خواب استاد و سرگرم کننده پیچ و مهره رعد و برق در رمی ،

آپارتمان درمانی نظرسنجی:

سبک من: شکوه ترکیبی از قدیم و جدید.

الهام: رنگ. چیزهای سرگرم کننده. قرن 20th ، من با الهام از چیزهایی که در همه زمان ها و در همه جا بروم. چشم من و تخیل هرگز خاموش. من طراحی dreams—که برخی از آنها وحشتناک ایده های دیگران استفاده کرده اند در صورت طرح و در خانه!

مورد علاقه عنصر: رنگین کمان بالین – ما ساخته شده و ما رنگ جدید رنگ! هنگامی که ما خرید خانه در آن بود به معنای واقعی کلمه سه سایه بژ داخل و خارج. ما تا به حال صفر دلار پس از خرید یک خانه و احساس آن خواهد بود کمی bougie به تصویر کشند بیش از یک رنگ تازه کار, اما من احساس بژ بودن هر روز. خارج است و هنوز هم بژ, اما ما در حال برنامه ریزی در مقابله است که در این سال بیش از حد.

بزرگترین چالش: بیش از حد نارنجی floorboards. آنها کاج و چرا که آنها تنها در معرض و جلا زمانی که این خانه بازسازی شد (انجام درست قبل از ما آن را خریدم) شش سال پیش آنها بوده ام بیشتر نارنجی ، “من می خواهم نارنجی floorboards گفت:” هیچ کس تا کنون.

آنچه که دوستان می گویند: دوستان ما همیشه واقعا پمپ چگونه رنگارنگ محل ما است و ما باید بسیاری از واقعا سرگرم کننده در مجالس و میهمانی های اینجا که همیشه به نظر می رسد به نوبه خود به رقص وحشی احزاب و چه چیزی نیست.

بزرگترین خجالت: وجود دارد تلخه راهرو کتیبه با یک گل برش که من متنفر بودم با قدرت یک هزار خورشید. بنابراین زمانی که ما نقاشی من bashed آن را با یک چکش و به جای آن با یک نشانه نئون و در حال حاضر آن را یکی از چیزهای مورد علاقه من در تمام خانه.

Proudest DIY: سقف باغ کامل با تبادل نظر دیسکو توپ کشاورزان—زمانی که رمی آغاز خزنده در اطراف من به سرعت متوجه شدم که این درست نیست که شما نمی توانید همه چیز خوب هنگامی که شما بچه ها آن است که شما نمی توانید هر گونه چیز. ما تا به حال برای قرار دادن همه چیز دور—گیاهان چیز قشنگ و کم knacks کتاب. بنابراین من تصمیم به شروع به حلق آویز گیاه باغ ما میز ناهار خوری—آن را می شود بسیاری از صبح یکشنبه به طوری که گیاهان آن را دوست دارم و در زاویه سمت راست به آفتاب بازدید دیسکو توپ کشاورزان و آن را زیبا آفتابی دیسکو.

بزرگترین زیاده روی: روشنایی. ما به تدریج جایگزین تمام آویز روشنایی بیش از چند سال گذشته است. در حال عاشقان از مخلوط های قدیمی و جدید, روشنایی, راه برای خنک کردن فضا پر شده با مبلمان و باعث می شود من خواب خوب دانستن ما نمی خواهد که آتش سوزی های الکتریکی با تشکر به روشنایی.

بهترین توصیه: چشم پوشی از آنچه مرسوم ، آیا خواندن آن مقالات “هفت داخلی روند شما باید / نباید انجام دور با / اه اه لعنتی.” خانه خود را در یک فرمت از شما پس از پر کردن آن را با آیتم های شما را دوست دارم. که راه شما برای تزئین یک مادام العمر فوق العاده آهسته سرگرمی که در آن شما در حال برداشتن یک شی در تعطیلات خود را از فروشگاه صرفه جویی های محلی زیبا با کیفیت محلی کتانی برای خود یک قطعه از هنر از گالری یا یک دوست. به این معنی خانه خود را تکامل خواهد با شما و مبلمان و اشیاء خواهد شد که معنی و شما آنها را دوست دارم بیشتر از همه.

رویای منابع: eBay, Facebook, قدیمی, خرید گروه, op مغازه ها و بازار.

با تشکر از کیت دیو و رمی!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de