6 زیرزمین طرح اشتباهات شما احتمالا به صفحه اصلی کارشناسان

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک سطح پایین تر ارائه اضافی چند منظوره در فضای زندگی شما در حال ساخت بیشتر از آن را به تحت تاثیر قرار دادن خریداران ؟ احتمالا نه, صفحه اصلی, کارشناسان می گویند. اگر شما ملاحظه در مورد زیر زمین خود را طرح و استفاده از آن, آن را نمی خواهد در واقع اضافه کردن مقدار ارزش به اموال خود را. در اینجا شش اشتباه رایج شما ممکن است وقتی که می آید به ساخت بسیاری از زیرزمین و آنچه به انجام به جای.

شما باید یک دسته کوچک محصور شده در اتاق

مالکان اغلب تقسیم زیرزمین به جداره-در مناطق زلزله زده برای یک خانه یک سالن و یک اتاق مهمان و تلویزیون منطقه تفکر خریداران را دوست دارم فضاهای جداگانه. اما فراموش نکنید که در زیرزمین خانه مهم سیستم تنظیم دما و جریان هوا و یک طبقه باز طرح باعث می شود بیشتر حس می گوید بوستون مبتنی بر املاک و مستغلات عامل کیت زیگلر.

“شما نیاز به دسترسی به برخی از سیستم های خود را در آینده و اگر شما از تمام کسانی که در فضاهای کوچک آن را به آینده تعمیرات بسیار وقت گیر تر می گوید:” زیگلر.

هوشمند ثابت: برخی از فضای باز باعث می شود تعمیرات آسان تر و همچنین بهتر است خود را برای سیستم های خود را که نیاز به هوای تازه و جریان هوا به عملکرد کارآمد ترین اضافی بدون ساییدگی و پارگی در تجهیزات خود را.

شما آشفته در اطراف با ضروری عناصر ساختاری

ما آن را دریافت کنید, شما نمی خواهید به انفجار سر خود را بر روی سقف. اما یک اشتباه بزرگ مردم را هنگامی که آنها سعی می کنید برای اضافه کردن بیشتر سر ترخیص برش از طریق سقف حمایت از پرتوهای یا کف تیرچه بدون تحقق آنها در واقع نگه داشتن خانه است.

“که عمده بدون هیچ و یکی از پر هزینه ترین اشتباهات به رفع” زیگلر می گوید.

هوشمند حل: اگر شما از دست رفته تکه های پشتیبانی پرتوهای آنها باید وصله را به مطمئن شوید که هنوز هم وجود دارد یکپارچگی ساختاری زیگلر می گوید.

شما همیشه می توانید بیش از حد ذخیره سازی ؟ Spoiler alert: نوچ. مطمئن شوید که آن را قابل زندگی مربع بنابراین شما می توانید در مورد لاف زدن را به راحتی میزبانی جمع های خانوادگی. اما هیچ چیز می فرستد یک خریدار خزیدن دور سریع تر از دیدن درهم و برهمی در همه جا با جایی برای قرار دادن آن می گوید آتلانتا مبتنی بر املاک و مستغلات عامل Leianne مسینا صاحب Redneck نوسازی.

“من مشتریان است که می خواهید به استفاده از هر اینچ در زیرزمین اما آنها نیز باید پنج درختان’ ارزش کریسمس دکوراسیون و تن توشه. شما رو به فضای ذخیره سازی کافی می گوید:” مسینا.

هوشمند ثابت: اختصاص یک دیوار به باز کردن قفسه بندی و یا اضافه کردن درب کشویی است که نمی خواهد غذا خوردن به فضای خود را هنگامی که شما برای باز کردن آنها را نشان می دهد مسینا. همچنین, مطمئن شوید که هر گونه اقلام گرامی و یا جعبه از کاغذ بازی مهم نیست نشسته به طور مستقیم در طبقه زیرزمین فقط در مورد رطوبت ارتشاح.

شما گذاشته اشتباه کفپوش

از آنجا که اکثر زیرزمین حداقل تا حدودی به زیر درجه, مطمئن شوید که شما با استفاده از کف پوش مناسب مواد است که نمی خواهد تبدیل به آسیب غیر قابل جبرانی رطوبت. به طوری که فرش چوب جنگلی یا هر چیز دیگری که نمی خواهد به سرعت خشک توصیه زیگلر.

هوشمند ثابت: نصب کفپوش وینیل کاشی فرش کاشی یا کاشی کف لاستیکی است که ضربه محکم و ناگهانی با هم به راحتی. “کسانی که مواد در حال رفتن به بیشتر انعطاف پذیر اگر heavy rain و شما می توانید برخی از آب در زیر زمین خود را می گوید:” زیگلر. “آن را به خراب کردن فضای خود را و یا چیز خود را.”

شما هستید در تاریکی در مورد طراحی روشنایی

کلید ساخت کوچک فضای تاریک مانند زیرزمین به نظر می رسد بزرگتر است هوشمندانه طراحی روشنایی. شانس هستند زیرزمین دریافت نمی کند آب گرفتگی با نور طبیعی با توجه به پنجره های کوچک پس از کسب روشنایی هوش با نصب لایه های مختلفی از نور ابتدا با چه سربار.

“بزرگترین اشتباه ما در زیرزمین روشنایی است مردم در تلاش برای استفاده از همان ارزان خیط و پیت کردن کوه وسایل شما ببینید در طبقه اول زندگی در فضاهای اما کسانی که چراغ را تا سقف ارزشمند,” زیگلر می گوید.

هوشمند ثابت: از آنجا که اکثر زیرزمین فضاهای دسترسی فضای بین تیرچه های کف را در احتیاج روشنایی به جای. “آن را نیز ایجاد یک فضای زیرزمین احساس خیلی بیشتر باز دعوت و راحت به در می گوید:” زیگلر. و سپس اضافه کردن sconces و ایستاده لامپ بیشتر به گرم کردن همه چیز.

شما رفته آرام در صدا ،

اگر شما در حال باز کردن سقف برای قرار دادن در نور احتیاج آن را احتمالا زمان خوبی برای اضافه کردن برخی از مانع نفوذ صدا به عنوان به خوبی.

“مانع نفوذ صدا است که قطعا با توجه به ارزش به خصوص در خانه های که در آن وجود دارد همیشه مقدار عایق بین طبقات می گوید:” زیگلر. فقط فکر می کنم از همه پر سر و صدا فعالیت های در حال وقوع در طبقه پایین—از فیلم به تماشای بازی آنلاین مسابقات به کودکان و نوجوانان’ karaoke رقص احزاب—که شما می توانید حل کند به سرعت و به آسانی.

هوشمند ثابت: اضافه کردن اسپری فوم عایق اگر شما دسترسی به سقف و یا پهلو در عایق پشم شیشه که متناسب بین کف تیرچه نشان می دهد زیگلر. “شما همچنین ممکن است بخواهید به sheetrock بیش از سقف به دلیل آن را به طور چشمگیری بهبود راه صدا حمل بین طبقه.”

به عنوان پاداش اضافه شده هر یک از این راه حل مانع نفوذ صدا نیز بهبود بهره وری خود سیستم سرمایش و گرمایش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im