76 سربازان مجروح در Ladakh, برخورد, تمام, دوره نقاهت بعد: مقامات ارتش

20 سرباز از جمله یک سرهنگ کشته شده اند در حین انجام وظیفه در Ladakhدهلی نو: هفتاد و شش سربازان ارتش که مجروح ش

توسط ELEMENTORSITE در 29 خرداد 1399
76 Soldiers Injured In Ladakh Clash, All Recovering: Army Officials

20 سرباز از جمله یک سرهنگ کشته شده اند در حین انجام وظیفه در Ladakh

دهلی نو:

هفتاد و شش سربازان ارتش که مجروح شدند و در جریان درگیری با نیروهای نظامی در Ladakh را Galwan ولی در دوشنبه شب در بیمارستان های مختلف ارتش offcials اصلاح گفت NDTV. هیچ یک از آنها بحرانی در این لحظه و همه آنها باید قادر به عقب بر گردیم در وظیفه, مقامات گفت.

از سربازان مجروح و 18 در بیمارستان در له که انتظار می رود در پست های خود را ظرف 15 روز. باقی مانده 56 در حال گسترش در سراسر بیمارستان های دیگر که می توانید با عضویت در یک هفته, مقامات گفت.

بیست و سربازان کشته شده بود در درگیری دوشنبه شب آغاز شده است که پس از هند نیروهای نظامی به رهبری سرهنگ BK Santosh ببو سعی در حذف یک چادر متعلق به نیروهای نظامی است.

هند سربازان مورد حمله قرار گرفتند با آهن و میله های ناخن نکردم باشگاه ها و سنگ پیچیده شده در سیم های خاردار در مبارزه با نزدیک گشت نقطه 14 -- یک دیدگاه در سرزمین های هندی است که مشرف چینی مواضع خود به طرف خط کنترل واقعی است که بالفعل مرز بین هند و چین است.

هر چند پکن داده است هیچ رقم رسمی ارتش منابع گفت: حداقل 45 چینی سربازان کشته و یا مجروح شدند.

اوایل امروز پس از گزارش روزنامه در مورد احتمال برخی از سربازان هندی که در بازداشت ارتش گفت: تمام سربازان درگیر در کشنده برخورد کرده اند در حال حاضر شده است به خود اختصاص داده است.

بدون اظهار نظر در این گزارش در هندو ارتش گفت: "این روشن است که هیچ هندی سربازان گم شده در عمل".

مذاکرات بین دو ارتش همچنان بی نتیجه برای دومین روز متوالی امروز. یک سرلشگر ارتش آغاز دور دوم از مذاکرات امروز است.

هند روشن ساخته است که از آن انتظار دارد که چین به ارزيابي اعمال خود و حرکات اصلاحی گام. در یک مکالمه تلفنی روز گذشته وزیر امور خارجه S Jaishankar همچنین گفت: چین با همتای که توسعه بی سابقه ای "خواهد شد که تاثیر جدی در روابط دو جانبه".

با وضوح بالا تصاویر ماهواره ای در اختیار NDTV نشان چینی در تلاش برای جلوگیری و یا برهم زدن جریان یخی Galwan رودخانه -- واقع 15,000 فوت بالاتر از سطح دریا -- کمتر از یک کیلومتر از محل خشونت رو کردن.

این تصاویر به وضوح نشان می دهد چینی بولدوزر عامل در سمت خود را از لاک زدن در یک نقطه که در آن رودخانه جریان به نظر می رسد تغییر دهید.

این بعد از ظهر با حضور هزاران نفر تشییع جنازه سرهنگ BK Santosh ببو بود که با انجام کامل نظامی افتخارات در Telangana.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن