5 پاسیو روند که در راه خود را با توجه به یک عامل املاک و مستغلات

آه. این بهترین زمان برای کشش بر روی پاسیو و خیس خوردن تا خورشید است. و هیچ چیز باعث می شود یک خانه برای فروش و

توسط ELEMENTORSITE در 19 تیر 1399

آه. این بهترین زمان برای کشش بر روی پاسیو و خیس خوردن تا خورشید است. و هیچ چیز باعث می شود یک خانه برای فروش و یا یک آپارتمان برای اجاره—جذاب تر از خوبی طراحی پاسیو.

در زمانی که فضای واکشی حق بیمه ضروری است برای اطمینان از پاسیو شما این است که به دنبال بهترین خود را پیش از فروش می باشد. قبل از قرار دادن خانه خود را در بازار در نظر بگیرید فرار از این پنج منسوخ شده پاسیو روند و در آغوش شیک و مدرن مینی گریز.

فراوانی از گیاهان گلدانی

هنگامی که شما راه رفتن بر روی پاسیو خود را, شما لزوما می خواهید به احساس می کنید مانند شما در حال راه رفتن به جنگل و یا مانند شما را مجبور به قطع راه خود را از طریق رشد گیاه فقط برای رسیدن به صندلی. هیلی Westhoff, قطب نما, نماینده املاک و مستغلات در شیکاگو نشان می دهد نگهداری از گیاهان گلدانی به حداقل برساند.

"مردم بیش از حد آن با گیاهان گلدانی," او می گوید. "مگر اینکه آنها واقعا تزئینی گلدان بیش از حد بسیاری از گیاهان می تواند نگاه به هم ریخته. گلدان باید تزئینی و در هماهنگی با یکدیگر. گاهی اوقات من یک لیست و آنها را به یک میلیون گلدان در تمام رنگ های مختلف و به نظر می رسد به هم ریخته."

چه می توانید انجام دهید به جای ؟ مرحله پاسیو خود را به بخش های بنابراین شما باید یک محل اختصاص داده شده به فضای سبز (چمن های بلند هستند و بیشتر محبوب در حال حاضر). اگر شما می خواهید می شود احاطه شده توسط برگ خوبی غیر روحانی کردن برخی از چمن به جای قریب به اتفاق این فضا با گیاهان.

سوختن چوب هر چیزی می تواند یک درد واقعی. نه تنها شما را مجبور به پیدا کردن سیاهههای مربوط و یا ریز ریز کردن چوب شما نیاز به مبارزه با روشنایی آن و نگه داشتن آن را روشن و به طور منظم تمیز کردن خاکستر. خوشبختانه Westhoff می گوید: چوب-آتش چاله برای پتیس هستند. گاز بهترین گزینه است—آن را پاک تر و آسان تر است. او اضافه می کند که باید آن را ساخته شده در; اگر شما می توانید یدکی نقدی داشتن built-ins در هر صورت برای ایجاد یک فضای کاربردی.

هنگامی که مردم بر روی یک پاسیو در حال حاضر آنها می خواهند آن را به یک واحه که در یک محل ذهنی شما طول می کشد دور از خانه در حالی که ماندن نزدیک به درب. یک راه برای انجام آن است ؟ گرفتن حق مبلمان.

"همه واقعا دوست دارد معاصر هتل احساس" Westhoff می گوید. "گرد مبلمان بیرون رفتن و مربع مبلمان مدولار در حال آمدن است."

شما همچنین می توانید انجام این کار با اضافه کردن یک کلاه فرنگی و یا در فضای کابین به پاسیو خود را با یک تلویزیون داخل محافظت از خورشید با هوای پرده یا جمع شدن چادر. Westhoff تماس آن "میامی پرنیان" و آن را فوق العاده محبوب در حال حاضر.

ادیسون لامپ های, هر, نوپرست, رستوران های مورد علاقه روشنایی انتخاب هنوز هم در—و به احتمال زیاد همیشه برخی از درخواست تجدید نظر. که به ویژه برای patios Westhoff می گوید. روند کوچکتر لامپ مانند چراغ های کریسمس و یا پری چراغ را تصویب کرده است همه ما است. خندق آن کوچکتر چراغ رشته و انتخاب کردن برای یک بزرگتر بیشتر در معرض سبک. آن را نه تنها جذاب است, اما آن را نیز پمپ کردن نور پخش را به صورت ظریف و آرام محیط زیست است.

یک نخ نما شیک بازار پرنیان

عدم تطابق احساس از بازار تزئینات است Westhoff می گوید. به جای داشتن یک تن از چیزهایی که پیدا کردن زیبایی در هرج و مرج به دنبال یک الگو یا تم به sleekly همه چیز در پاسیو خود را با هم.

"انتخاب یک زن و شوهر رنگ و چوب آن را," او گفت:. "گاهی اوقات شما راه رفتن وجود دارد و وجود یک میلیون چیز در جریان است. [مطابق] مبلمان ترکه یا چوب کوتاه با پاپ از رنگ هستند. مردم در حال انجام سرمه کوسن نارنجی سوخته و بالشتک یک chartreuse رنگ—فقط واقعا رنگ های جسورانه است."

که همچنین بدان معنی است که شما باید به پهلو بیش از حد دور دکوراسیون.

"دکور در فضای باز خود را فراتر از مبلمان پاسیو و گیاهان است که درهم و برهمی" Westhoff می گوید.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن