4 راه اظهارنامه مالیاتی خود را می تواند کمک به شما صرفه جویی در پول در سال 2020

مقاومت در برابر اصرار به پرتاب خود را 2019 تکمیل اظهارنامه مالیاتی به یک کشو. آن می تواند کمک به شما صرفه جویی

توسط ELEMENTORSITE در 30 تیر 1399

مقاومت در برابر اصرار به پرتاب خود را 2019 تکمیل اظهارنامه مالیاتی به یک کشو. آن می تواند کمک به شما صرفه جویی در پول بهار آینده.

مالیات دهندگان و مالیات حرفه ای متمرکز شده بود در با حداکثر سرعت دویدن به جولای 15 – مهلت جدید برای 2019 فدرال بازده مالیات بر درآمد و پرداخت.

در واقع IRS دریافت 147.1 میلیون درآمد مالیاتی همانطور که از جولای 10, جدید ترین اطلاعات در دسترس است. آن را صادر شده بیش از 96 میلیون بازپرداخت مالیات ارائه یک بررسی به طور متوسط از $2,762.

بیشتر از امور مالی شخصی:
کسب و کارهای کوچک rehire کارکنان اما قطع پرداخت و ساعت
خزانه لغو محرک چک به مرده گیرندگان
Coronavirus تعداد مدعیان بیکاری در حال بدترین در تاریخ

حالا که شما می دانید که در آن شما ایستاده با عمو سام از آن زمان به استراتژی باقی مانده از سال 2020 است.

"شما نگاه می گرداند و چیزهایی شبیه به مشتریان گفت:" آلبرت Campo, CPA و شریک مدیریت از AJC خدمات حسابداری در Manalapan, New Jersey. "آنها در کسری قابل توجهی موقعیت ؟ این است که چرا و این چیزی است که نیاز به تغییر است."

در اینجا چهار مرحله شما می توانید برای بهبود نتایج خود را هنگامی که شما فایل بعدی بهار – و به طور بالقوه نگه داشتن چند بیشتر از دلار خود را در جیب شما.

1. نقد و بررسی خود خودداری

سنگین بررسی از عمو سام احساس می کند خوب است اما واقعیت این است که شما پول خود را از دولت فدرال است.

این که آیا شما یک بیل بزرگ و یا بازپرداخت سخاوتمندانه از IRS اغلب آن را پایین می آید به چه مقدار مالیات بر درآمد شما در حال خودداری از چک های خود را در طول سال.

خودداری بیش از حد و شما باد تا با اندازه بازپرداخت از دولت است. حرکت نزولی این است که شما را تا پایان گرفتن خانه پول کمتر است.

خودداری بیش از حد و شما را حفظ و بیشتر از چک های خود را. اما شما می تواند در نهایت در قلاب برای مالیات.

در اینجا دلیل دیگری برای دوباره امتناع خود را در محل کار.

وزارت خزانه داری و IRS باید بازرسی و نگهداری راه درآمد مالیات کشیده از چک های خود را در آوردن جدید خودداری جداول و به روز رسانی فرم W-4 که کارکنان با استفاده از به کارفرمای خود بگویید چقدر به خودداری کنید.

بحث مالیات خود را حرفه ای به یک حس چگونه به بهترین پر کردن خود را W-4. IRS نیز خودداری ماشین حساب که شما می توانید استفاده کنید – همراه با اظهارنامه مالیاتی خود را – به هش کردن چقدر شما می خواهید به پرداخت عمو سام در طول سال است.

2. افزایش محل کار خود پس انداز

نمره برنده-برنده برای امور مالی خود را با افزایش سهم خود را به 401(k) طرح بازنشستگی در محل کار.

در این سال شما می توانید ذخیره تا $19,500 در خود 401(k) به علاوه $6,500 اگر شما در سن 50 و بیش از.

نه تنها شما نخواسته خود را اندوخته بازنشستگی شما همچنین کاهش مالیات است. پول شما را نجات دهد در این طرح این است که از مطالعه حذف از درآمد مشمول مالیات شما که trims مالیاتی خود را بارگذاری.

البته بیشتر به شما کمک می کند به این حساب شما کمتر می شود مصرف خانه است. مطمئن شوید که شما را در درک چگونه بالا بردن این سهم می تواند جریان پول نقد خود را.

3. خنثیسازی و یا جست و خیز خود را در سال 2020 RMD

مراقبت عمل می کنند که رفت و به اثر این بهار مجاز محافظ به جست و خیز 2020 حداقل مورد نیاز توزیع از حساب های بازنشستگی.

این است که سالانه از خروج شما باید از حساب های بازنشستگی شخصی شما و برنامه 401(k) پس از شما به نوبه خود 70½ — یا شروع این سال 72.

اگر شما در حال حاضر در زمان و پول شما باید تا آگوست ، 31 برای قرار دادن آن را به عقب. این امر به دارندگان حساب و همچنین به عنوان ذینفع به ارث برده و جامعه جراحان ایران.

با توجه به RMDs مشمول مالیات waiving توزیع و یا قرار دادن پول می تواند whittle قبض مالیات خود را برای سال 2020 است.

"این یک استراتژی مالیاتی گفت:" آدم Markowitz, عامل ثبت نام در Howard L. Markowitz, PA حسابدار در لیسبرگ فلوریدا. "من باید برای رسیدن به حدود 100 تا 125 مالیات دهندگان و به آنها توضیح دهید که آنها می توانید پول را."

4. جمع آوری بیکاری ؟ حفظ اسناد خود را

صدها نفر از بیکاران کنتاکی ساکنان منتظر در صف های طولانی در خارج از کنتاکی حرفه ای مرکز برای کمک با خود نرخ بیکاری در 19 ژوئن 2020 در فرانکفورت, Kentucky.

جان Sommers دوم

همانطور که بیشتر مردم برای درخواست مزایای بیکاری مالیات دهندگان باید نگه دارید در ذهن مالیات انشعابات در بازی.

هر بیکاری درآمد شما دریافت خواهید کرد باید شامل درآمد خود را برای آن سال است. شما می توانید از مالیات بر درآمد نکردن از بیکاری خود را چک کنید با پر کردن فرم W-4V.

گزینه دیگر این است که به پرداخت سه ماهه برآورد مالیات بر بیکاری خود را. اما شما باید به فکر مهلت و یا دیگری صورت مجازات است.

بسیاری از مردم درک نمی کنند که بیکاری مشمول مالیات است.

نیل استرن

جولای 15 شد مهلت برای اول و سه ماهه دوم پرداخت. یک بعدی است که در سپتامبر. 15 پس Jan. 15.

دولت گزارش خود نرخ بیکاری درآمد در فرم 1099-G که شما نیاز به زمانی که شما فایل مالیات در سال آینده.

"بسیاری از مردم درک نمی کنند که بیکاری مشمول مالیات است" گفت: Neal استرن حسابدار و عضو موسسه آمریکایی CPA ملی CPA سواد مالی کمیسیون. "وجود دارد یک فرصت مناسب و معقول است که آن را به گرفتن تا با شما و شما با گیر چیزی است که شما واقعا نمی خواهید."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن