4 راه های غیر منتظره شما هرگز فکر نمی کردم برای استفاده موقت Wallpaper

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.مانند نقا

توسط ELEMENTORSITE در 8 خرداد 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

مانند نقاشی و نصب متحرک تصویر زمینه است که یکی از این پروژه ها است که می تواند یک دنیا تفاوت در یک فضای به خصوص اگر شما جزئی به رنگ و طرح. در یک بعد از ظهر را—و یا حتی کمتر صادقانه شما به طور کامل می توانید دیوار را متحول کند. موقت wallpaper آمده است یک راه طولانی در پنج سال گذشته یا بیشتر. وجود دارد بیشتر چاپ مارک و قیمت امتیاز در این بازی از همیشه و این محصولات را آغاز کرده اند به رقیب سنتی رب دیوار و قبل از جا به جا, تصاویر پس زمینه از نظر سبک و جرات میگویم تحت الشعاع آنها را به طور کامل از نظر عملی از آنها به مراتب بیشتر انعطاف پذیر و تبادل نظر دوستانه.

طراحان نیست فقط نصب تصویر زمینه یکنواخت در یک اتاق این روزها یا. اگر اخیر کوچک/Cool تجربه هر گونه نشانه آنها در حال گرفتن خلاق با کاربرد روش ها و ایده های محور بر موقت wallpaper. شما می توانید از این سبک جدید استراتژی در یک دسته کوچک/تجربه خنک و خوش شانس برای شما, من می خواهم به برجسته کردن چند برنامه ویژه ایده های اینجا که برخی از شما ممکن است هرگز قبل از فکر.

برای اولین بار است که طراح امیلی هندرسون را "التقاطی فارسی" اتاق خواب که در آن زمینه نقش تا حدودی از نقش حمایت در که شامل بازیگران جذاب wainscoting لایه قدیمی-نگاه فرش و یک مدرسه قدیمی راه آهن تصویر. Wallpapering بالا wainscoting نیست یک مفهوم جدید است اما این رنگ دسته کوچک موسیقی جاز—غنی گچی قرمز رنگ چوب زوج با یک بژ درخت خمار wallpaper—چه احساس فوق العاده تازه پس از سال ها تحت سلطه توسط مودی خاکستری و بلوز. علاوه بر این wainscoting که پیچد اطراف اتاق دو ارتفاع های مختلف. تخت دیوار چوب است که در مورد یک پا بلندتر از دیوارهای جانبی که بدان معنی است که شما کمی نامنظم به اندازه امتداد خمار که جلب چشم حتی اگر بیش از کل اتاق شد ،

برش یک شکل از تصویر زمینه

نقاشی یک شکل هندسی ساده یا نقاشی دیواری انتزاعی اشکال بر روی دیوار است که تمام خشم در حال حاضر. طراح گونار لارسون قرار دادن یک چرخش جدید در این روند اما با ایجاد شش گوشه از زمرد شبکه تصویر زمینه الگو در سمت چپ خود را "80 انفجار" اتاق نشیمن. رنگ و کوچکتر در مقیاس پروژه های شبیه به این می تواند انجام شود بسیار به سرعت و به آسانی. اگر شما انتخاب می کنید برای استفاده موقت تصاویر پس زمینه وجود دارد را صفر ظروف سرباز یا مسافر و حتی کمتر دبستان کار درگیر است. به علاوه شما می توانید یک پاپ از رنگ و الگوی در یک. شما فقط باید به منظور به اندازه کافی پانل و یا رول قادر به برش شکل شما می خواهید—و وقت خود را پوشش درزها و کناره های شکل زمانی که شما آن را نصب کنید. اگر شما عاشق این تزئینات ایده و نمی تواند تصمیم بگیرد بین رنگ یا کاغذ اجازه لارسون اتاق بود اثبات که شما می توانید هر دو را انجام دهد در واقع. پشت دیوار فضا ویژگی های سبز رنگ نیم دایره شکل با لهجه کاملا با قفسه بندی واحد و یک نقاشی که لارسون طراحی شده خود را.

ایجاد تصویر زمینه "راه راه" با استفاده از پانل های

بسیاری موقت wallpaper محصولات در پانل که چند فوت عرض و قد بلند. چرا بهره برداری از این مستطیل شکل نوار برای انجام کاری دراماتیک درست مثل طراح کارمن رنه اسمیت از Aquilo داخلی را در "ترکیب و مطابقت" ، طراح با استفاده از دو الگوی متفاوت—کلاسیک شطرنجی و انتزاعی هندسی—برای ایجاد گروه های عمودی که قطع گسترده افقی سیاه و سفید رنگ راه راه. در نتیجه دیوار درمان است پویا و انفعال رنگ و خط مناسب برای هر کسی که دوست داشتن از بازگشت به maximalism اتفاق می افتد در طراحی مناسب در حال حاضر.

لهجه غیر منتظره دیوارtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن