“4 قدم جلوتر از ویروس نمی تواند دائمی مستند”: Arvind Kejriwal

دهلی وزیر Arvind Kerjiwal خطاب به یک کنفرانس ویدئویی در این بعد از ظهر.

دهلی نو:

دهلی نو نمی تواند دائمی مستند, وزیر, Arvind Kejriwal گفت: این بعد از ظهر به عنوان او موافقت کرد و در همان نفس است که سرمایه های ملی که سوم بیشترین تعداد COVID-19 نفر در هند دیده است یک پرش بزرگ در تعداد بیماران جدید.

“قبول داریم که شهر دیده می شود سنبله بزرگ در تعدادی از coronavirus موارد است. اما ما نباید وحشت. این وضعیت در دهلی نو خواهد بود و هیچ گونه نگرانی برای من در دو سناریو – اگر تعداد مرگ و میر را افزایش می دهد و در صورت وجود کمبود بیمارستان و تخت” رئیس جمهوری گفت: امروز در یک کنفرانس ویدئویی است.

“دائم مستند است و هیچ راه حل. زندگی به حمل با تمام احتیاطی” رئیس جمهوری در ادامه گفت و تأکید کرد که این سرمایه ملی “است که چهار قدم جلوتر از coronavirus”.

51-در سال AAP رئیس جمهور بارها و بارها گفت که مردم در سرمایه های ملی را به یادگیری برای زندگی با این بیماری همه گیر است که تحت تاثیر قرار بیش از 17,000 در شهر-دولت به عنوان محدودیت ها به تدریج کاسته.
 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>