20 سربازان هندی کشته شدند; 43 چینی تلفات: ANI

20 سربازان هندی کشته شدند در یک "خشونت face-off" با نیروهای نظامی در لاداخ منابع می گوینددهلی نو: بیست و سربا

توسط ELEMENTORSITE در 27 خرداد 1399

20 سربازان هندی کشته شدند در یک "خشونت face-off" با نیروهای نظامی در لاداخ منابع می گویند

دهلی نو: بیست و سربازان هندی از جمله یک سرهنگ کشته شدند در یک "خشونت face-off" با نیروهای نظامی در Galwan ولی در Ladakh ارتش گفت: امروز در جدی ترین تنش در مرز در پنج دهه است. ارتش بیانیه امشب باز با گفتن هندی و چینی سربازان "باید رها" در Galwan منطقه که در آن آنها در اوایل درگیری در شب ماه ژوئن 15/16 نشان می دهد که آنها انتظار نداریم که هر تازه شیوع خشونت در این منطقه است. در حالی که خبرگزاری ANI ادعا کرد که منابع تایید کرده بود 43 چینی سربازان کشته شده اند و یا به طور جدی مجروح به دلیل ره گیری ارتش بیانیه نیست اشاره به این. یک بیانیه در صبح تایید کرد که مرگ یک سرهنگ و دو jawans صحبت از "تلفات در هر دو طرف". هند مقصر درگیری در "تلاش توسط طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضعیت موجود وجود دارد" rebutting چین ادعا می کند که سربازان هندی عبور از مرز. این اولین بار است که کشنده برخورد از سال 1975 بین هند و چین که مبارزه یک جنگ مرزی در سال 1962. نارندرا نخست وزیر در جلسات با وزیر آمیت شاه و وزیر دفاع Rajnath Singh ملاقات با سران نظامی دو برابر هند مورد بحث در پاسخ به این توسعه است.

اینجا بالای تحولات در این داستان:

  1. هند گفت: درگیری به وجود آمد و از "تلاش های طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود" در مرز. "هند بسیار روشن است که تمام فعالیت های خود را همیشه در سمت هند از خط کنترل واقعی. انتظار ما از طرف چینی گفت:" سخنگوی وزارت خارجه Anurag Shrivastava.

  2. سرهنگ B Santosh ببو از بیهار هنگ Havildar پالانی و Sepoy Ojha سه از اسامی تایید شده توسط ارتش در اوایل امروز. "17 هندی نیروهای نظامی بودند زخمی در حین انجام وظیفه در عوض کردن محل و در معرض درجه حرارت های زیر صفر در ارتفاع بالا زمین را در برابر صدمات خود را. ارتش هند است بصورتی پایدار و محکم متعهد به حفاظت از تمامیت ارضی و حق حاکمیت ملت" ارتش تازه بیانیه ای گفت: امشب.

  3. برخورد صورت گرفت فقط چینی به عنوان نیروهای آماده به حرکت به دور از یک مکان در هر یک توافق است که بخشی از مذاکرات اخیر بین دو طرف برای خنثی کردن تنش است. سرهنگ شد گزارش حمله با سنگ و سربازان هندی انتقام, که منجر به مبارزه غیر مسلح برای چند ساعت. سربازان رها بعد از نیمه شب.

  4. پکن در تهاجمی بیانیه متهم هند از عبور از مرز "حمله به پرسنل چینی" گزارش AFP. چین وزارت امور خارجه به نقل از رویترز عنوان کرد و گفت هند نباید به اقدامات یک جانبه و یا هم بزنید تا مشکل. "چه تکان دهنده است که در ژوئن 15, سمت هند به شدت نقض ما اجماع و دو بار با عبور از خط مرزی و باعث و حمله به نیروهای چینی باعث خشونت فیزیکی تقابل بین دو مرز نیروهای چینی" سخنگوی وزارت خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران در پکن. "چین افزایش مخالفت های شدید و سخت گیر تضمینی به سمت هند در این" او گفت:.

  5. تنها پذیرش تلفات در طرف چینی آمد از ویرایشگر خود دولت منادی جهانی بار. "بر اساس آنچه که من می دانم طرف چین نیز متحمل تلفات در Galwan ولی برخورد فیزیکی. من می خواهم به سمت هند نمی تواند مغرور و بد تعبیر کردن چین داری به عنوان ضعیف است. چین نمی خواهند به برخورد با هند اما ما نمی توانیم به آن ترس ایم" هو Xijin, Editor-in-Chief جهانی بار.

  6. برای بیش از شش هفته در حال حاضر سرباز از هر دو طرف درگیر شده اند در یک stand-off حداقل دو مکان در امتداد خط کنترل واقعی -- این 3,488 متر بالفعل مرز بین هند و چین و با عجله اضافی نیروهای نظامی به مرز. آنها شده اند رو در روی یکدیگر در Galwan رودخانه که یکی از اولیه باعث از سال 1962 هند-چین جنگ و در Pangong Tso-یک دریاچه یخبندان در 14,000 پا در فلات تبت.

  7. در مارس 9, چندین هندی و چینی سربازان مجروح شدند در یک درگیری که شامل مشت و سنگ پرانی در Naku لا در هند.

  8. پس از هفته ها از چهره از جمله این حادثه که در آن گشت زنی سربازان درگیر در بانک ها از Pangong دریاچه و در نتیجه صدمات اصطکاک کاسته زیر شد. هندی و چینی فرماندهان نظامی شده بود در مذاکرات در Galwan منطقه دره و چشمه های آب گرم. ارتش چین قبلا به عقب کشیده نیروهای خود را از Galwan دره PP-15 و چشمه های آب گرم در شرق لاداخ منطقه است. سمت هند نیز به ارمغان آورد برخی از نیروهای خود و وسایل نقلیه از این مناطق است.

  9. خبرگزاری فرانسه به نقل از منابع هندی و گزارش های خبری به عنوان نشان می دهد که چینی ها سربازان باقی مانده در بخش هایی از Galwan دره و از ساحل شمالی Pangong Tso دریاچه که ناشی از برخورد.

  10. چین شده است ناراحت هندی, ساخت و ساز جاده ها و هوا در منطقه دیپلمات ها می گویند. دولت را تحت فشار قرار دادند برای بهبود اتصال و 2022, 66 کلید جاده ها در امتداد مرز چین خواهد شد ساخته شده است. یکی از این جاده ها در نزدیکی Galwan دره که متصل به Daulat التماس Oldi پایگاه هوایی که افتتاح شد در ماه اکتبر گذشته. چینی نظامی سخنگوی سرهنگ ژانگ Shuili روز سه شنبه ادعا کرد که "چین همیشه صاحب حاکمیت بر Galwan Valley منطقه".

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب