کپسول زمان نگه داشته می شود تا 2000 پا تحت Ram معبد در ایودیا: رسمی

ساعت مودی قرار است به غیر روحانی پایه و اساس سنگ قوچ معبد در ایودیا در آگوست 5پتنا: یک کپسول زمان بهره گرفتن ا

توسط ELEMENTORSITE در 5 مرداد 1399
Time Capsule To Be Kept 2,000 Feet Under Ram Temple In Ayodhya: Official

ساعت مودی قرار است به غیر روحانی پایه و اساس سنگ قوچ معبد در ایودیا در آگوست 5

پتنا:

یک کپسول زمان بهره گرفتن از تاریخ و حقایق مربوط به Ram Janmabhoomi خواهد شد قرار داده شده هزاران نفر از زیر سایت ساخت و ساز به اطمینان حاصل شود که وجود دارد هیچ اختلافات در آینده با توجه به رم Janmabhoomi Teerth Kshetra اعتماد عضو Kameshwar Chaupal در روز یکشنبه.

"مبارزه برای رم Janmabhoomi از جمله دراز کشیده پرونده در دیوان عالی کشور داده است یک درس به صورت فعلی و نسل آینده. یک کپسول زمان قرار داده خواهد شد حدود 2000 پا به پایین در زمین در رم معبد سایت ساخت و ساز. به طوری که در آینده هر کسی که آرزوهای خود را به مطالعه در مورد تاریخچه معبد او را دریافت حقایق مربوط به Ram Janmabhoomi به طوری که هیچ بحث جدید می تواند بوجود می آیند" آقای Chaupal گفت: ANI.

او همچنین گفت که این کپسول زمان قرار داده خواهد شد در داخل یک طمرة Patra (ورق مس) قبل از اینکه زیر قرار داده شده در سایت.

آقای Chaupal که تنهاست Dalit عضو اعتماد همچنین گفت که خاک از teerths (زیارت) در سراسر کشور و از آب مقدس رودخانه است که به ارمغان آورد به ایودیا برای "Abhisheka" در "bhoomi-pujan" که قرار است انجام شود در آگوست 5 توسط نخست وزیر نارندرا.

"آب مقدس رودخانه ها و خاک از teerths که در آن خداوند Ram بازدید استفاده می شود در "abhisheka" در "bhoomi pujan". داوطلبان ما ارسال کرده اند آنها را از سراسر کشور به ایودیا," او گفت:.

آقای Chaupal بیشتر ناودان نپال نخست وزیر KP Sharma Oli به صورت بیانیه اخیر خود بیش از ایودیا و خداوند Ram و گفت که آقای Oli می دانستند نه در مورد "هند سنت یا که از نپال و انجام این کار فقط به دلیل حرص و طمع برای قدرت است."

ساعت مودی قرار است به غیر روحانی پایه و اساس سنگ قوچ معبد در ایودیا در آگوست 5, با توجه به Mahant Nritya گوپال داس رئیس معبد اعتماد.

ساخت و ساز از Ram معبد در ایودیا آغاز خواهد شد پس از این مراسم به غیر روحانی پایه و اساس سنگ (bhoomi poojan) که در آن وزرای ارشد بسیاری از کشورهای وزیران از اتحادیه کابینه و RSS رئیس موهان Bhagwat نیز به احتمال زیاد به شرکت.

با توجه به منابع "bhoomi poojan" معبد است که به جشن گرفته می شود خطوط از جشنواره نور دیوالی - با تمام معابد و خانه ها در سراسر کشور به طور روشن با diyas و شمع.

رم Janmabhoomi Teertha Kshetra اعتماد و راه اندازی مطابق با دیوان عالی کشور حکم آن برگزار شد دومین جلسه هفته گذشته است.

در ماه مارس این سال "Ram, لالة" بت منتقل شد به یک ساختار موقت.

دیوان عالی کشور در 9 نوامبر سال گذشته تا به حال به کارگردانی دولت مرکزی به دست سایت در ایودیا برای ساخت و ساز از یک رم معبد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب