20 تزئینات ایده هایی که شما را بیشتر از خود منتل در طول سال

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک شومینه منتل در خانه خود را, شما می دانید چقدر لذت آن است که به سبک آن منطقه که آیا شما می خواهید به آن را تزئین برای تعطیلات به استقبال فصل جدید و یا استفاده از آن به عنوان یک نقطه به نمایش گذاشتن مورد علاقه خود را در هنر و یا مجموعه. اگر شما به دنبال به تغییر همه چیز کمی به خصوص در حال حاضر که شما صرف زمان بیشتری را در خانه شما می خواهید برای شروع پیمایش از طریق 20 فضاهای زیر.

بدون توجه به تنظیمات خود را سبک و یا طرح رنگ از انتخاب وجود دارد احتمالا یک منتل راه اندازی و یا دو که شما صحبت خواهد کرد. و خبر خوب این است که شما احتمالا می تواند پیدا کردن بسیاری از اشیاء شما نیاز به ایجاد یک قابل توجه تابلو در خانه خود را در حال حاضر.

وبلاگ نویس Bre Bertolini آهنگ ساده boho منتل در خانه اش. او نصب shiplap پشتوانه بالا و پایین منتل خودش و با نگه داشتن لوازم تزئینی به حداقل دیوار واقعا درخشید. همه شما واقعا نیاز به یک حداقلی منتل است چند ملاحظه قرار داده شده خرده ریز—یک پشته از کتاب یک گلدان یک شمع. اگر موارد اکو بقیه رنگ ها در اتاق خود این قطعه می تواند کمک به کراوات کل فضا با هم در حالی که با اضافه کردن یک لمس از شخصیت.

وبلاگ نویس جسیکا نیکرسون تزئین شده او منتل با خنثی قطعه است که او امیدوار بود به یک اسکاندیناوی پرنیان و این ترکیب قطعا ارائه می شود. نهایی نمایش گرم و استقبال بدون گسسته. یک پشته از کتاب ها باعث می شود همیشه برای آسان و مقرون به صرفه دکور—فقط حمله قفسه های خود را و انتخاب کردن چند عنوان که به شما صحبت می کنند. شما همچنین می توانید گرفتن شاخه ها و فضای سبز از حیاط خلوت خود را (اگر دارید) و ایجاد سطوح مختلف در طرح طراحی خود را با استفاده از کتاب برای سرپا نگه داشتن قطعات مختلف در ارتفاع های مختلف.

وبلاگ نویس جود سبز خود را نگه داشته منتل یک ظاهر طراحی شده ساده و راحت به استقبال فصل جدید به خانه اش. اما فکر می کنم این فضا را نگاه دوست داشتنی تنها راه آن است که در طول بقیه سال هم—همه شما باید انجام دهید این است که سبک نامه هیئت مدیره با یک اعلان جدید و جایگزین pinecone حلقه گل با چیزی فصلی مناسب است. Propping تا نامه هیئت مدیره با یک نقل قول سرگرم کننده است یک راه عالی برای خوش آمدید مهمان به خانه خود را و نشان دادن شوخ طبعی خود را. ما همچنین می خواهم علاوه بر این از یک لامپ کوچک و آینه است که می تواند کمک به پرتاب نور در اطراف یک فضای.

وبلاگ نویس جسیکا Litman سازمان يافته Mama مدل دهید یک خانه رعیتی مدرن مضمون اتاق نشیمن به عنوان بخشی از یک چالش اتاق که بسیاری از وبلاگ نویسان را در بخشی. حلق آویز الماس بیش از یک آینه در بالای منتل می افزاید شاد پاپ سبز به فضا که نگاه دوست داشتنی سال های دور. تزئینات با florals در اینجا—یا واقعی یا مصنوعی است که همیشه یک انتخاب خوب است. شما می توانید این حلقه گل قرار دادن مسیر و یا نمایش یک دسته گل یا یک واحد بنیادی در یک مجسمه گلدان.

5. نمایش آثار هنری در جلو و مرکز

در حالی که آن را اغلب رایج به چسبیدن به یک تلویزیون فوق نسبتا پایین منتل که قطعا نیست یک نیاز! وبلاگ نویس کورتنی براونینگ تصمیم گرفتند به یک اندازه قطعه از هنر انتزاعی تمرکز اصلی در فضا قرار می گیرد و تلویزیون او را به سمت در قفسه سینه از زیر شلواری به جای. زیبا سیاه و سفید و خاکستری و سفید چرخش مخلوط کاملا با رنگهای خنثی او decked بقیه اتاق.

در یک فضای کوچک و گاهی کمتر است. این مستاجر در این Brooklyn آپارتمان استودیو نصب یک تلویزیون فوق او شومینه و پس از آن نگه داشته منتل پراکنده و تنها با قرار دادن یک لامپ و گیاه در بالای آن است. تمام نگاه بسیار اواسط قرن مدرن و کارآمد—اما نه استریل به دلیل تسکین دهنده میآید سبز و آبی این زن و شوهر از قطعات اضافه کنید.

بهار در هوا است و, وبلاگ نویس, شانون فاکس فصلی مضمون منتل دکور آه-تا-شیرین! تزئینات مانتل به افتخار یک فصل و یا تعطیلات به خصوص ایده سرگرم کننده اگر شما از آنهایی که کمی در صفحه اصلی که شما نگاه به جلو به سنت هر سال خود را در خانه احساس خواهد شد جشن اضافی با تشکر از همه متفکر لمس پراکنده در اطراف اتاق.

8. رفتن همه را با سبزی

تزئینات منتل برای تعطیلات زمستانی ندارد به چالش کشیدن هر دو! وبلاگ نویس ربکا Celhar توضیح می دهد که چگونه برای ایجاد یک زرق و برق دار راه اندازی فقط در پنج مرحله. یک کمی اضافی حلقه گل می تواند یک راه طولانی در فضا نگاه به خصوص شاد و روشن است. و بهترین بخش از این راه است که اگر شما تفریق چراغ, جوراب ساق بلند, توس, سیاهههای مربوط و بطری براش درختان شما باید یک پایه از سبز و طلایی شمعدان دارندگان است که شما می توانید برای هر فصل واقعا.

9. معرفی بازیگوش لمس

Mantels نیست فقط برای اتاق نشیمن—بسیاری از اتاق خواب ویژگی های آنها بیش از حد! وبلاگ نویس ملیسا زمستان دیزی طراحی شده ترین darling نمایش در پسر او را به مهد کودک کامل با شایستگی پرچم و برخی از فضا با مضمون لوازم جانبی برای مطابقت با اتاق را تم. نتیجه نهایی نمی تواند نگاه شیک تر. شما قطعا می تواند اجرای این نوع از ایده در اتاق نیز با پیچیده تر قطعات و به همان اندازه گرافیک هنری.

10. لایه های مورد علاقه چاپ

حلق آویز و یا با تکیه به آثار هنری فوق مانتل انتخاب محبوب است و شما واقعا نمی توانید به اشتباه هنگامی که آن را به یک ظاهر طراحی شده از این راه اندازی. وبلاگ نویس سارا گیبسون تصمیم به لایه با هم سه قطعه هنر برای ایجاد منسجم, مدرن, نمایش, و ما عاشق این ایده به عنوان یک جایگزین برای نمایش فقط یک تکه بزرگ. برای بهترین نتایج مطمئن شوید که برای تغییر اندازه قطعات و پایان خود را, قاب, اما مطمئن شوید که وجود دارد یک موضوع مشترک بین آنچه شما نمایش طوری نگاه احساس منسجم. در اینجا آن را با استفاده از سیاه و سفید است که کمک می کند تا همه از این قطعه چسبیدن به هم.

بروک لارسن در واقع خریداری او منتل برای 250 $و پس از آن مدل دهید آن ساخته شده است در. او یک کار فوق العاده از ترکیب تلویزیون خود را به طراحی به لطف faux پانل پنجره که پهلو به آن و سبزی است که نشسته است در زیر آن. شمع همیشه بزرگ لمسی به پایان رساندن یک منتل که آیا شما آنها را نور و یا نه.

12. سبک خود را می Succulents

ما عشق را نمایش می succulents سراسر خانه—آنها مقرون به صرفه, اضافه کردن کمی رنگ و زندگی را به یک نقطه و نگاه فوق العاده که با هم گروه بندی و یا بر روی خود را دارند. وبلاگ نویس جنیفر گریفین با استفاده از یک مجموعه از succulents به زنده شدن نام او در بیرون منتل و کمی خط از گیاهان به عنوان به خوبی به عنوان خود را خیره کننده آبی گلدان رفتن به یک راه طولانی در sprucing تا این فضا است.

13. و یا ایجاد یک مینی جنگل

ردیف از گیاهان ایده به خوبی کار می کند در داخل خانه بیش از حد! یک جنگل کوچک است که بر روی صفحه نمایش کامل در این Brooklyn آپارتمان که کمک می کند تا برای ایجاد یک آرام بخش طبیعی احساس می کنم که به خوبی برداشته شده از فشار و شلوغی زندگی شهرستان.

14. نگه داشتن آن کلاسیک با یک ساعت

اضافه کردن یک لمس سنتی را به فضای خود را با نمایش یک اندازه clock بالاتر از خود را منتل مانند بلاگر استفانی واتکینز انجام داد. قاب عکس های خانوادگی هنرمندان و برخی از لمس گل کمک این تابلو بیشتر احساس شخصی و هم کشیده.

15. اجازه دهید یک آینه را به صحبت کردن

شما نمی توانید به اشتباه با قرار دادن یک آینه در بالای منتل—آن را پرتو نور طبیعی در سراسر محل خود را و آن را احساس کمی بزرگتر در این فرآیند است. رابرت و کریستینا مارتینز جدید عزیزان انتخاب یک برنج قطعه است که تکمیل تعدادی از سبک های طراحی. یک بار دیگر راه اندازی این نمونه که چگونه به خوبی کتاب می تواند به عنوان مقرون به صرفه دکور. اضافه کردن یک مینی سینه چند پر و یک گیاه و شما خوب به آن بروید.

16. دور تا مجموعه

مانتل می تواند یک محل عالی برای نمایش یک مجموعه به عنوان دیده می شود در این شیکاگو صفحه اصلی. این که آیا شما جزئی به سفال مجسمه گلدان و یا شما نام آن به شهر برود. قطعه مورد علاقه خود را سزاوار به ترتیب در جلو و مرکز! فقط مطمئن شوید که همه چیز شما انتخاب می کنید به اندازه کافی کوچک است که به پایمال کردن منتل. این منطقه تنها تا بزرگ ،

وبلاگ نویس سارا Syrett مجموعه تا بهار منتل نمایش با استفاده از یک بزرگ بافته شده سبد که او خریداری شده در فروشگاه صرفه جویی فقط برای $6. او سپس اضافه خود لهجه قطعه را به پایان برساند خانه رعیتی-الهام نگاه.

18. سعی کنید متقارن راه اندازی

کمی تقارن می تواند عمده بیانیه که توسط وبلاگ نویس میشل جیمز فضا. آیا تزئین برای تعطیلات یا نه این تاکتیک به خدا قسم اگر یک ظاهر طراحی شده است در سمت چپ شما احساس کمی متوقف کرد.

19. یافتن همه کاره لوازم جانبی

وبلاگ نویس اشلی Femi طراحی ساده منتل با آب گرم و روستایی لمس. کلاسیک لوازم جانبی مانند شمعدان, شیشه, cloche و جیوه گلدان شیشه ای خواهد بود آسان به حمل بیش از حد و تازه کردن—از یک فصل را به دیگری.

ترجیح می دهند حداکثری نمایش داده شود ؟ وبلاگ نویس کاترین Medlin به ما نشان می دهد چگونه آن را انجام داده با او مجموعه ای از topiaries تازه و خشک گل و شمع های رنگی روشن. البته او طلا مزین آینه واقعی ستاره نشان می دهد. بنابراین اگر شما می خواهید برای ایجاد یک صفحه نمایش شبیه به این, مطمئن شوید که شما هنوز هم می توانید ببینید به اندازه کافی از خود را درست نقطه کانونی قطعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو

دیدگاهتان را بنویسید