کردیت سوئیس گزارش 24 درصد افزایش در سود خالص آن را به عنوان ادغام آن سرمایه گذاری بانکی واحدهای

سوئیس پرچم مگس بیش از یک نشانه ای از کردیت سوئیس در برن سوئیسفابریس COFFRINI | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژکردی

توسط ELEMENTORSITE در 9 مرداد 1399

سوئیس پرچم مگس بیش از یک نشانه ای از کردیت سوئیس در برن سوئیس

فابریس COFFRINI | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

کردیت سوئیس ارسال شده در پنج شنبه 24 درصد افزایش در درآمد خالص ساخته شده و مفاد اضافی در میان یک "چالش اقتصادی محیط زیست است."

بانک سوئیس همچنین اعلام کرد چندین تغییرات ساختاری. این شامل راه اندازی یک سرمایه گذاری جهانی بانک واحد — که ترکیب آن در بازارهای جهانی و سرمایه گذاری بانکی بخش — و یک برنامه پس انداز حدود 400 میلیون فرانک سوئیس هر سال از سال 2022 به بعد.

"اقدامات ما رئوس مطالب امروز حق آنهایی که به تقویت بیشتر ما یکپارچه مدل بودن یک رهبر جهانی در مدیریت ثروت با سرمایه گذاری جهانی بانکداری قابلیت های" توماس Gottstein رئیس اجرایی در بیانیه ای گفت:.

در میان تغییرات کردیت سوئیس تصمیم گرفت برای ترویج برایان چانه به سر آن سرمایه گذاری بانک ها و, دیوید میلر پله پایین از هیئت مدیره.

فصلنامه نتایج

کردیت سوئیس گزارش درآمد خالص 1.16 میلیارد فرانک سوئیس ($1.27 میلیارد دلار) در سه ماهه دوم از سال 2020 تا 24 درصد برای همان آخرین دوره سال است. تحلیلگران انتظار داشتند سود خالص 838.9 میلیون فرانک سوئیس برای مدت سه ماه از طریق پایان ماه ژوئن با توجه به Refinitiv.

در پایان سه ماهه اول, بانک تا به حال کنار 568 میلیون فرانک سوئیس برای مقابله با پتانسیل وام ضرر و زیان و گفت: آن اضافه شده بود یکی دیگر از 296 میلیون فرانک سوئیس در طول سه ماهه دوم.

در یک بیانیه سوئیس بانک گفت: اعتبار آن ضرر و زیان' ارائه در پایان نیمه اول سال 2020 شد 12 بار بالاتر از متوسط از 10 سال گذشته در همین دوره است.

صحبت کردن با CNBC Gottstein گفت: این بانک بود "بسیار راضی با سه ماهه دوم."

او اضافه کرد که "در نظریه ما باید انتظار کاهش اعتبار مفاد رفتن به جلو مگر اینکه البته اقتصاد کلان پیش فرض را تغییر دهید به این بدتر که همه ما امیدواریم که نمی خواهد اتفاق می افتد."

دیگر معیارهای در پایان سه ماهه:

  • CET 1 درجه بود در 12.5 در مقابل 12.1 درصد در پایان سه ماهه اول.
  • درآمد رز به 6.2 میلیارد فرانک سوئیس در مقابل 5.58 میلیارد فرانک سوئیس یک سال پیش.
  • بازگشت ملموس و حقوق صاحبان سهام 11 درصد در مقابل 9.7% یک سال پیش.

بانک تأیید تعهد خود برای رسیدن به یک بازگشت ملموس و صاحبان 10 درصد و 12 درصد در میان مدت و CET 1 درجه حدود 12 درصد. هر دو معیارهای روشن بهداشت از بانک ترازنامه. سهام پایین است حدود 27 ٪ از زمان آغاز سال است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن