2 سال پس از بازرگان برگ هند, بانک ها ادعا 350 تومان کرور روپیه تقلب

CBI ثبت شده یک مورد در برابر Manjit سینگ Makhni و دیگران (فایل)دهلی نو: Manjit سینگ Makhni مدیر پنجاب برنج باس

توسط ELEMENTORSITE در 13 تیر 1399
2 Years After Businessman Leaves India, Banks Allege Rs 350 crore Fraud

CBI ثبت شده یک مورد در برابر Manjit سینگ Makhni و دیگران (فایل)

دهلی نو:

Manjit سینگ Makhni مدیر پنجاب برنج باسماتی با مسئولیت محدود, دارای قلم کشور پس از فریب دادن یک Canara bank-رهبری کنسرسیوم متشکل از شش بانک به لحن حدود 350 تومان کرور روپیه منابع گفت: NDTV. Manjit سینگ Makhni است که در حال حاضر در کانادا ابراز نگرانی کرد.

بر اساس شکایت توسط بانک مرکزی اداره تحقیقات ثبت شده یک مورد در برابر امریتسار-بر اساس پنجاب برنج باسماتی با مسئولیت محدود و مدیران Manjit سینگ Makhni او Kulwinder سینگ Makhni خود دختر در قانون Jasmeet Kaur و ناشناخته خدمتگزاران به اتهام خیانت شش بانک.

در اولین گزارش اطلاعاتی آژانس به یک استراحت از غرامت: "175 تومان کرور روپیه با Canara Bank 53 کرور آندرا بانک, 44 کرور با UBI, 25 کرور با OBC, 14 کرور با IDBI و 41 کرور با UCO بانک."

در آن شکایت Canara bank گفت: این شرکت تا به حال availed تسهیلات اعتباری از آن از سال 2003. در سال 2012 آنها تصمیم گرفتند برای یک کنسرسیوم تنظیم. این بانک شامل بودند آندرا بانک IDBI, OBC, UBI و UCO بانک و کنسرسیوم به رهبری Canara bank.

"به عنوان شرکت قصور در بازپرداخت اصل بدهی و اقساط حساب های طبقه بندی شده به عنوان NPA توسط Canara bank در 25.04.2018; آندرا بانک در 31.03.2018; OBC در 27.6.2018; IDBI در 31.3.2018; UBI در 30.4.2018 و UCO بانک در 31.3.2018" آژانس را شاه خوانده است.

در ماه مارس سال گذشته پس از ساخت خود تحقیقات بانک گزارش اتهام تقلب به بانک مرکزی. در حالی که بانک ها توصیه شده بود که پرونده با شکایت CBI در ماه مارس سال گذشته آن را ثبت شکایت با آژانس مرکزی در ماه ژوئن این سال است.

این آژانس همچنین ادعا کرد که متهم به حال مرتکب تقلب توسط "خلاصی از سهام اولیه و امنیت" بدون اخذ مجوز از بانک ها. آنها همچنین نمی بازپرداخت بدهی های خود را از درآمد حاصل.

مشترک بازرسی توسط بانک یافت که برنج سهام به ارزش 291 تومان کرور روپیه است که بخشی از امنیت برای اعتبار تسهیلات برداشته شد و فاکتورها بودند فرستاده شده توسط این شرکت برای اثبات ادعای خود از داشتن سهام به فروش می رسد. "این فروش به نظر می رسد واقعی" این بانک گفت: در شکایت کند.

"پس از ثبت نام مورد آژانس انجام جستجو در محل متهم از جمله شرکت در Amristar," بانک مرکزی در بیانیه ای گفت.

"این Canara bank, در شکایت خود گفت: به هر منبع اطلاعات Manjit سینگ Makhni ترک کانادا قبل از آنها ثبت شکایت خود را که به تاریخ ژوئن 1. آژانس خواهد شد و اقدامات لازم برای بازگرداندن متهم" منابع در بانک مرکزی گفت.

"Manjit سینگ Makhni اتحاد چپ این کشور در آغاز سال 2018 است. یک بار Canara بانک اطلاعات گذرنامه از هر سه متهم و Manjit سینگ لغو شد در ماه سپتامبر 2018," منابع گفت: NDTV.

"این است که صرفا مدنی اختلاف و این شرکت در حال حاضر نقل مکان کرد NCLT برای شروع از عجز از پرداخت دیون روند و این شرکت تحت انحلال. من نمی توانم اظهار نظر هر چیزی در مورد این پرونده کیفری آغاز شده توسط CBI," Jyoti Sareen مشاوره برای Kulwinder سینگ Makhni گفت: NDTV.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب