این نمودار نشان می دهد که چقدر امریکا مراکز فوق العاده وابسته به مبارزه با خرده فروشان

امریکا مراکز فوق العاده وابسته به مبارزه با خرده فروشان به خصوص در فروشگاه های بزرگ. و این می تواند به اثبات م

توسط ELEMENTORSITE در 4 خرداد 1399

امریکا مراکز فوق العاده وابسته به مبارزه با خرده فروشان به خصوص در فروشگاه های بزرگ.

و این می تواند به اثبات می شود حتی بزرگتر موضوع برای صاحبان مرکز به عنوان نرخ خرده فروشی, فروشگاه, تعطیلی شتاب به سرعت به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

تجزیه و تحلیل جدید تجاری املاک و مستغلات شرکت خدمات CoStar یافت که 14 از 20 بزرگترین مرکز مستاجر هستند یا خرده فروشان پوشاک و یا فروشگاه های زنجیره ای. نامها در این فهرست شامل ورشکست برای همیشه لطفا برای 21 و L مارک' راز ویکتوریا که این هفته اعلام کرد قصد دارد نزدیک به 250 فروشگاه در سال 2020 با تعطیلی در راه است.

فروشگاه اپراتورهای macy's و J. C. Penney را بزرگترین سهم از بازار فضایی در ایالات متحده با توجه به CoStar و تحلیل و یا 6.2% و 6% از فضا بود.

پنی برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در اوایل این ماه و در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای خاموش حدود 240 محل یا نزدیک به 30 درصد از آن 846 فروشگاه ها به عنوان بخشی از بازسازی آن رسیدگی است. میسی به گفته تحلیلگران این هفته که مدیریت مصرف "نگاه سخت" در املاک و مستغلات خود را و می تواند سرعت بخشیدن قبلا اعلام کرد قصد دارد برای بسته 125 فروشگاه بیش از سه سال آینده.

سومین مستاجر در آمریکا مراکز است دیلرد اشغال 3.4 درصد از فضای پس از سیرز در 1.7%.

در علاوه بر این به پنی, فروشگاه زنجیره ای Neiman Marcus و مرحله فروشگاه پوشاک برند J. Crew باید همه برای ورشکستگی زمینه حفاظت طول Covid-19 بحران است. مشخص نیست که چگونه بسیاری از این خرده فروشان فروشگاه ها خواهد شد و در نهایت نزدیک برای همیشه لطفا برای. مرحله فروشگاه ها هنوز هم به دنبال یک خریدار و یا می تواند آن را مجبور به انحلال آن بیش از 700 مغازه ها. Neiman Marcus و J. Crew هر دو ارزیابی اجاره و فروشگاه ها مورد به مورد و بر اساس.

از حدود 117 میلیون فوت مربع از خرده فروشی مربع در ایالات متحده است که این چهار شرکت ورشکست اشغال 75.2 میلیون فوت مربع یا 65.4 درصد در مراکز CoStar گفت.

در حالی که بازار صاحبان مانند Simon Property Group و Macerich شده اند و پر کردن خالی فضای خرده فروشی برای سال در فروشگاه تعطیلی از سیرز Bon-Ton کلر را Payless ShoeSource و دیگران Covid-19 بحران قرار دادن پر کردن فضای خالی پشت در بازار در یک رای هیچ کس می تواند پیش بینی کرده اند.

آنها به احتمال زیاد خواهد شد که به نوبه خود برای استفاده های دیگر مانند تجهیزات ذخیره سازی و انبار برای پر کردن فضاهای خالی.

تحت چنین فشار شدید برخی مراکز می تواند به تیره برای همیشه لطفا برای. نرتهگت بازار در دورهام کارولینای شمالی, برای مثال, شد, اولین مرکز منطقه ای برای خاموش به طور دائم در طول بیماری همه گیر. صاحبان آن, Northwood, خرده فروشی در بیانیه ای گفت: "شديد اثرات COVID-19 همه گیر که تغییر کرده است راه ما در زندگی و معاشرت است منجر به مشکلات مالی شدید را تجربه اکثر مستاجران ما و ملک" با توجه به رالی, اخبار و ناظر.

"اگر شما به خوبی در واقع شانس هستند شما می آیند از این فقط خوب" جو Coradino مدیر عامل شرکت صاحب مال PREIT گفت: در یک مصاحبه.

"بعضی از مردم نشسته اینجا و معتقدم که ما در حال رفتن به صرف بقیه زندگی ما در خانه نشسته در لباس خواب ما و سفارش همه چیز آنلاین," او گفت:. "که نه آن را."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب